Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

nedir bu scooter ın markası????

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kobayashi, haklısın dostum bende aynı şeyleri düşünüyordum da insan tereddüt ediyor garanti muhabbetine bockluk yaparlarsa diye.Adam bi sorun çıkınca açtırmışsın sen sağını solunu senden kaynaklanıyo garanti dışı ellettirmiyecektin hiç bir yerini derse ne olcak diye...Adam dese bile haklı sayılır.Aslında en güzeli servisle bu tür şeyleri konuşup onlara değiştirtmek civatalarını falan alıp, mesela asya 150 t1 var bende de ve fren müşürleri hatalı üretim 4-5 kere değişti ve ben artık sıkıldım ve servis sorumlusu ile konuştum abi yeter artık buna siz bi çözüm buluncaya kadar ben dellencem bana bozuk müşür örneği verin ben piyasada araştırayım eğer kaliteli honda,yamaha vs. uyan müşür varsa alayım siz takın dedim adam mantıklı dedi hemen müşür getirtti arızalı bana verdi(tabi geri teslim etmek şartıyla malum garantiye gidicek) bende araştırıcam bi kaç gün içinde bulursam alıcam...Bizim servis oldukça anlayışlı canasıcak yöneticileri olan bi servis istanbuldaki servisleri bilmiyorum fazla iyi değillermiş sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    forrap dediğin en güzeli bencede servisi araya koyup orda upgrade etmek.bişey olursada servis bunu taktı dersin

servis formunada yapılan işlemleri yazdırabilirsen ne ala...

sean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asyamotor as 125 t
    ya abıler kızmayın da as125t 1,300 mu olmus anlıyamadım bırı benı aydınlatabılırmı

Motosikleti
    Yok
    ne vida alması ne kontrolü arkadaslar hergün servisemi gidilir?
    para verip sıfır motor alıyorsunuz canınız tehlikede ..

tamam herkesin parası olmaya bilir benimde yok bende çin malı yada ucuza japon malı bişiler almayı planlıyorum fakat bu as125t hakkında bi olumlu sey okumadım okuduysamda olumsuz okuduklarım olumluları unutturdu..

sıfır aldığın bi mala güvenerek binmek ister insan durmadan vida kontrol mu edicem ya gözümden bişiler kaçarsa bence 3 5 bişiler daha biriktirip alabildiğinizin en iyisini alın canımızdan değerli değil motor sevgisi...
    - Akil ile hiz ayni orantida olamaz. Biri yuksekse, biri mutlaka dusuktur. -

soparcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R60
    aha ondan bende var hemde aynı renk çok güzel bide 200 ytl harcayınca felaket oluyo sis farı deri çanta nikel anten vs gibi ancak tek sorunu var baştan söliimm ön amortisör ve disk fren sisteminden zamanla felaket ses geliyo ama 3000 bakımda sorunu çözüyolar ayrıca yoda giderken ön farın gevşeyipte yerinden pat diye düşmesi cabası bi as125T kullanıcısı olarak benden demesi...

Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    soparcan'da aynı şeyleri söylemiş benimle başlangıç yada yazlık motoru olarak çokta kötü değil.

sean bende duymuştum 1300 e indirdiklerini ve bu forumada yazmıştım ama doğrulayacak bir bilgi gelmedi.1-2 bayii ara sor istersen fiyatı...

sanırım hala 1.650

ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben arn alın derim.. motomax getirio aprilla sponsoru.. kafanızda rahat olur...

Mc afromos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    As 125 yerine honda today 50 derim..

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyidir 125 t gidiyoda duruyoda arkadaşımda var kullanıyorum arada iyi alet problemde yok
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

thorrmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasim bahsettigin motor asya motor as 125

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler