Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastik nasıl yakılır

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    hazır hortlamış
    cbr 125 ime 130 duro takmıştım 7000kmde kabak yaptım
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawa ZX636
    anlamadığım birşey var kimisi yazmış lastik alan var alamayan var niye yakıyorsun diye sanane arkadaşım lastik onun lastiği yakarda koleksiyonda yapar istediğini yapar adam parası olan yakar şimdi girmeyelim o parayla kaç fakir çocuğu doyururuz muhabbetlerine o zaman ne gerek var r1 almaya 100lük scooter neyine yetmiyor boşuna r1de benzin yakıyorsun saçmalamayalım lütfen.bende zenon kullanıyorum motorda normal farda yetiyor bana ama zenon daha şekil param var dökerim kmse karışamaz yani.

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    ortamın hafifçe ısındığı apaçık; ama ben de bu başlığın altındaki yorumları okuyunca deliye döndüm...
    adam bir şey soruyor; herkes arkadaşın babası gibi öğütler yağdırıyor,adamla dalga geçiyor falan fişman... gereksizmiş topic; yazma abicim o zaman. yok şunu al eline bunu dök vs. Herkes komik olmaya çalışmasın; komik arkadaşlar bunun için çaba sarfetmiyor zaten.
    Bu anlamda bu yorumun dışında kalan birçok kullanıcı var ama şuan sadece ''paylaşımcı türk'' ve'' ketchup'' adlı arkadaşlar aklımda kalmış. Bu anlamda onları tebrik ediyorum.

bir adam şu başlıklara tıkladığında; artık başlıktakiyle alakalı şeyler görebilmeli diye düşünüyorum.

Saygılar

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Yak tabi abicim yakmassan varya sen motorcu değilsin yak
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    bana bedava iki lastik versinler bak nasıl yakıyorum görürsünüz

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    bende kombine abs var
    istesem de yakamam
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Çevreciler duymasın lastik yaktığını adamlar kömür yakılmasına tahammül edemio lastik yaktığını duyarlarsa aboovvv vay haline sen lastik yakma abicim bol bol gez benzin yak motorunla tekerin düz bassın rüzgarın bol olsun

GTim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    boyle bi konu acılmaz ki daha önceden açılmışı var, lastik yakmak hoş değil ayrıca yakışmışıda var...

Alıntı sencaner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortamın hafifçe ısındığı apaçık; ama ben de bu başlığın altındaki yorumları okuyunca deliye döndüm...
    adam bir şey soruyor; herkes arkadaşın babası gibi öğütler yağdırıyor,adamla dalga geçiyor falan fişman... gereksizmiş topic; yazma abicim o zaman. yok şunu al eline bunu dök vs. Herkes komik olmaya çalışmasın; komik arkadaşlar bunun için çaba sarfetmiyor zaten.
    Bu anlamda bu yorumun dışında kalan birçok kullanıcı var ama şuan sadece ''paylaşımcı türk'' ve'' ketchup'' adlı arkadaşlar aklımda kalmış. Bu anlamda onları tebrik ediyorum.

bir adam şu başlıklara tıkladığında; artık başlıktakiyle alakalı şeyler görebilmeli diye düşünüyorum.

Saygılar

Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamadığım birşey var kimisi yazmış lastik alan var alamayan var niye yakıyorsun diye sanane arkadaşım lastik onun lastiği yakarda koleksiyonda yapar istediğini yapar adam parası olan yakar şimdi girmeyelim o parayla kaç fakir çocuğu doyururuz muhabbetlerine o zaman ne gerek var r1 almaya 100lük scooter neyine yetmiyor boşuna r1de benzin yakıyorsun saçmalamayalım lütfen.bende zenon kullanıyorum motorda normal farda yetiyor bana ama zenon daha şekil param var dökerim kmse karışamaz yani.
    Para satın alır ''Tecrübe & Yetenek'' konusur.

Ya arkadaşlar daha qüzel şeylerle bilgi paylaşımı yapsak?Hadi sizde kendinizce haklısınız belki ama ciddiye alıp insanların lastik nasıl yakılırın açılımını yapması anlatması acaba öğrenecek kişi için çok mu hayırlı olucak.Belki başına birşey gelicek Allah qöstermesin.tüm stunt hareketlerinin açılımı yapılsın o zaman bizde öğrenelim ne neymiş ne değilmiş deneyelim düşüp bi yerimizi kırıp zedeleyelim.Bence biraz dikkatli olmak lazım konu açarkende cevaplarkende.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Lastiği Yak Ruhunu Değil...!

başlıkta tekrar tekrar aynı anlamsız şakalar yapılmış ve başlığı açan arkadaş yaşından dolayı şamar oğlanına dönmüş... 3 sayfa yazı var ama konuyla alakalı sadece bikaç mesaj var...

konu lastik yakmak doğrudur yanlıştır değil... konu lastik nasıl yakılır...

ben cruiser motosiklet kullanıcısıyım ve doğrusu benim lastik yakmaya hiç niyetim yok zaten tarzımda değil... ancak başlığı görünce bakıyım dedim çünkü merak ettim ve öğrenmek istedim...

sanki motosiklet çok aklı selim bir araçta , lastik yakmak aykırılık çılgınlık gibi karşılanmış... işin uzmanı tarafından yapıldığında izlemesi çok keyifli olabiliyo... ayrıca parasınıda bırakın lastik sahibi düşünsün...

Motosikleti
    Şimdilik Artçı
    Motorum olsa aşka gelirsem binde bir yakarım lastiği kime ne?

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı GTim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyle bi konu acılmaz ki daha önceden açılmışı var, lastik yakmak hoş değil ayrıca yakışmışıda var...

Para satın alır ''Tecrübe & Yetenek'' konusur.

Ya arkadaşlar daha qüzel şeylerle bilgi paylaşımı yapsak?Hadi sizde kendinizce haklısınız belki ama ciddiye alıp insanların lastik nasıl yakılırın açılımını yapması anlatması acaba öğrenecek kişi için çok mu hayırlı olucak.Belki başına birşey gelicek Allah qöstermesin.tüm stunt hareketlerinin açılımı yapılsın o zaman bizde öğrenelim ne neymiş ne değilmiş deneyelim düşüp bi yerimizi kırıp zedeleyelim.Bence biraz dikkatli olmak lazım konu açarkende cevaplarkende.
    Evet paramla satın alırım tecrübem ve yeteneğim varsada lastiğimi yakarım sıkıntı olmaz

İsteyen lastik yakar sizin burda lastik yakılırmı sakın yakma demeniz motora binme motor tehlikeli araba al demek gibi birşey veya doğan slx ile 0 çizince eline birşeymi geçiyor ? demek gibi birşey
    Kimseyi ilgilendirmez ya adam lastik yakmak istiyor soru sormuş bi arkadaşında dediği gibi babası gibi öğütler vermeyin.
    Merak engellenemez sen burda söylemessen adam başkasına sorucak.Abicim kötü böyle şeyler sakın diyeceğine kendine zarar vermeden püf noktasını söyleki adama boş bi alanda denesin lastik yakmayı.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    ii gunler kardeşim lastigi yakmak için ayak koyma yerlerine baldırlarını getir ve yere sağlam bas. on freni sık ve motor saga sola sallayark gaza yuklen... çok yorma motoskletini.. 1000 cc olsa zaten yormana gerk yok 1 dk kada hiç olur lastık. ama bi 125 lık le 1 dk da hiç birey olmaz. herşey zamannda guzeldir. yapabildiğin zamn yap ilerde nasıp olmazsa bugun yaptığın için mutlu olursun. çok tavsiye etmem ama

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende kombine abs var
    istesem de yakamam
    Sen yeterki iste hocam.Çek arka tekerlekteki abs müşirinin fişini bak nasıl yanıyor.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

şimdi bu arkadaşa bunun iyi bişey oladığını söylesem tepkiler olacak.
    nasıl yapacağını zaten yazmışlar bende tarif etsem , sen yapma bari diycekler.
    ben sana şöyle bişey teklif edeyim. Motorun ön frenini sıkıp lastiği olduğu yerde yakmak bu işin en kolay yöntemidir. motor 1. viteste hareket halindeyken yarım debriyaj ile yakabiliyormusun işte olay budur ;)

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    bende arka tekeri değiştiricem konple yakmak istiyom yakarsam videoyu atarım
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    Kim ne derse desin aklı selim yada değil aşşağı türüksen sakal yukarı tükürsen bıyık..En güzeli konudan emekli olmak

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    lastik yakmak ne zaman kotu bır olay oldu anlamadım ya bu sıte motorcu sıtesı degıl yada uzaylılar basmışş burayı isteyen yakar isteyen yakmaz ama çakar çakmaz yanan lastik isterim ben
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Yakın arkadaşlar kendinize ve etrafa zarar vermeyin yeter

Motosikleti
    150-T1 & ..... Efsane
    sökücem lastikleri öyle yakıcam maksat artistlik olsun diye

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    1 litre benzin birde çakmak yada kibrit degil lastik motoru bile yakarsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)