Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

deri ceket

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Alıntı gokhan150zat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben eskiden kapalı çarşıda çalışıyordum size bi tavsiyem var deri montlarınızı düzenli olarak haftada bi sünger yardımıyla ince ince vazalin sürün hem parlakk gözükür hem yagmur suyu üstünüzden kayar gider
    Gökhan arkadaşım,tamda şimdi yazıyordumki sen benden önce davranmışsın,evet arkadaşlar deri montlarınız veya yelek,pantolon ne olursa eczaneden 3.-YTLye alacağınız bir vazelin kremle sünger yardımıyla haftada bir silerseniz hem yepyeni oluyor vede üzerindeki kir çamuru alıp suyuda kaydırıyor,yani yağmurada dayanıklılık kazandırıyor.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sipsivri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL 650 V TRANSALP
    Zeytinburnu'nda Route 66'yı atlamayın.Onlarda motor montu üreticisiler hemde epey eski bir firma.Fiyatlarıda Avrupa montlar gibi uçuk kaçık değil.Ben 2 sene önce oradan bir mont almıştım.Çok güzel severek giyiyorum.İnternet sitelerinde de bir kaç model var ama site pek güncellenmiyor.Asıl mağazaya gidin bakın orada çeşit çok.Sitede yazılan adresten taşınmışlar.Yeni adresleri yanılmıyorsam Zübeyde Hanım Cad.(Hatboyu) No:290 olacak

montlara vazelın surmek ıyı fıkır yenı gıbı gosterır ama korumaya bı yardımı ldugunu dusunmuorum

brsyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    denniskirk.com dan indirimli bir shift marka deri ceket aldım 150 dolara.
    normal fiyatı yurtdisinda bile hala 300 dolar.
    40 dolar kargo odedim, cok kaliteli ve kalın bir derisi var.

ce-approved korumaları ile kendimi cok iyi hissettiriyor giydiğimde. hatta korumarları çıkarttığımda bile giyilebilecek kadar şık oluğunu düşünüyorum.

bence ceket alırken ebay ve diger yurtdisi alisveris sitelerine bakın. en az %50 fiyat farkı var.

aldigim sayfa aşağıda, bakmadan gecmeyin derim.. hala birkaç bedeni var, ellerinde baya az kalmis.

http://www.denniskirk.com/jsp/produc...eafCatId=40206

nıe hortlatttın kı? 25 27 29

Motosikleti
    mondial 125 zn
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44781

Arkadaslar 5 dk once kaskı cıkartırken kapalı graj da kiriş e camını surt tum ve tam goz hızam cızıldı..
    LS2 model kask ..
    kaskı da daha yenı almıstım yaaa nasıl moralım bozuldu..
    topıclerı arastıramadım..
    varmı bı cozumu yardım lutfen!!!!!!!!!!!
    :bounce:_______:):cat::wiinkk: gri MONDİ ZN/ İSTANBUL / BAKIRKÖY :):cat::wiinkk:______:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki
    Deri mont, kalitali ve korumalı, biraz kıyacaksın paraya hem deri daha görkemli al derim.

Alıntı proximaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44781

Arkadaslar 5 dk once kaskı cıkartırken kapalı graj da kiriş e camını surt tum ve tam goz hızam cızıldı..
    LS2 model kask ..
    kaskı da daha yenı almıstım yaaa nasıl moralım bozuldu..
    topıclerı arastıramadım..
    varmı bı cozumu yardım lutfen!!!!!!!!!!!
    var bıraz aratır bulursun bole nalburdan alcı sıvasımı bıse vardı tam hatırlamıorum ama arastırırsan buılursun cam cızıklerını yok edıodu

deri ceket yenileme merkezi yada deri tamiri veya deri ceket boyama ile ilgili firmalar var, deri ceket yenileme işlemlerinizi profesyönel bir biçimde yaptırabilirsiniz...

Merhaba herkese. bende yeni motor aldım ve aksesuarlar konusunda kafam baya karışık. Hudson deriye baktım geçende. Deriler gerçekten güzel gibi duruyo ama biraz pahalı gibi. Bu haftasonuna doğru almayı düşünüyorum ama. Fiyat konusunda yardımcı olabilecek bi arkadaş vardı yukardaki mesajlarda. Bana da yardımcı olabilir mi acaba.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı EKSPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese. bende yeni motor aldım ve aksesuarlar konusunda kafam baya karışık. Hudson deriye baktım geçende. Deriler gerçekten güzel gibi duruyo ama biraz pahalı gibi. Bu haftasonuna doğru almayı düşünüyorum ama. Fiyat konusunda yardımcı olabilecek bi arkadaş vardı yukardaki mesajlarda. Bana da yardımcı olabilir mi acaba.
    biraz da buradan araştır abıcım.... bende hudsondan derı mont almayı düşünüyorum....yazılanlara bakarsak artık pek düşünmüyorum
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...n-olanlar.html

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Deri ceketin mantığı zaten düşünce mahvolmasıdır. Bu şekilde düşünmeniz çok saçma bence.
    Motosiklet montu düştüğünüz anda eriyerek yada parcalanarak sizi yavaşlatmaya yarar. Deriniz bu işlevi yapmasın diye o yapar. Bu yüzden çoğu motorcu deri olmayan montları saçma bulur çünkü plastik veya gore-tex montlar düştüğünüzde direk erir ve derinizi korumaz, sizi yavaşlatmaz ve sürüklenmenize engel olmaz.
    Deri mont 1 düşmede cart diye yırtılmaz ama düşer ve sürüklenirseni siz sürüklenirken sizi yavaşlatmak için yavaşca erir, yola tutunur.

Not: Hudson Robocop
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)