Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sabrımı zorluyorlar!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    taksiciler berbat dövende çok .

fakat sinirleniyorsanız motora binmeyiniz hayatınızla oynarsınız . sıkıştırılacak şekilde çevreyi kasmamalısınız . viraj alacak haliniz kalmaz etrafa söyleniyorsanız durup kenara çekip 10 dk dinlenin . ehliyetsizde sürmemek lazım .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    distinto geç bile kalındı. yolda kamyondan tırdan değilde taksi ve toplu taşıma araçlarından korkuyoruz hepimiz. kınama eylemi tek kelime ile mükemel basında buna destek olur eminim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçen senemiydi hatırlamıyorum gastede çıkmıştı motorlunun biri belediye otobüsü şöförüne kaskla kafa atıyo ve adam ölüyo
    yani bir olay esnasında kaskı kafadan çıkarmak lazım katil olmak an meselesi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    250 mct
    BBRR,
    şu eylem fikri veya basın duyurusu falan bir kaç ilde aynı gün ( polis izinli tabii ) bi düşünsene?

Motosikleti
    250 mct
    bence hepimiz buna destek vermeliyiz.hepimizin maduriyeti var bu konuda.bu konuda bizi yönlendirebilecek büyüklerimiz bi el atın olaya.destekte ardınızda

ya eylemde yol kapamak falan gibi bir şey olacaksa bence yapmayın zaten motorluları sevmiyolar iice kıl kaparlar açıkçası bu tip eylem yapanlara ben de kıl oluyorum milleti işinden gücünden etmekle bir şey ispatlanmaz düşünsenize yarın taksiciler bir eylem yapacak ertesi gün minübüsçüler daha sora sırayla otobüs kamyon tır zaten gitmeyen trafikte bu tip eylemler insanların nefretini kazanmaktan başka bir işe yaramaz benim şahsi fikrim ben asla böyle bir eylemin içinde olmazdım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    250 mct
    yalnış anladın yol kapatalım demiyorum.ama ses getirecek farklı planlar yapıla bilir mesala.her il en uygun alanda toplanır ve nekadar kalabalık olursa okadar iyi olur. basın açıklaması yapıcam diye polisten gerekli izin alına bilir ( evraklar önemli tabii ) bir metin hazırlar büyüklerimiz.her ilde aynısı basına okunur ve bence sonuç mükemmel.

bu olur kimseyi rahatsız etmeden yapılan her eyleme katılırım

X9EVO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial ZAT 150
    arkadaşlar
    tabiki bende bu şekilde davranan tüm sürücüleri kınıyorum.
    Bu gibi davranışlarını haklı gördüğümden değil ama birazda iğneyi kendimize batırsak.
    Benim hem arabam var hem motorum. Her ikisininde derdini biliyorum Arabamla giderken sıkışık trafikte birden yanımdan (arabaların arasından) vınnnnnnnnn diye geçen motorun sesiyle irkiliyorum allahtan sağa sola manevra yapmaya kalkmamışım diye dua ediyorum. Sağıma soluma dikkat ediyorum ama okadar hızlı geçiyorlarki duran araçların arasından aynaya bakıyorsun kimse yok başını çeviriyorsun VINNNNNN diye bir motor geçiyor. Ayrıca ters şeride girmeler kırmızı ışıkta geçmeler sağa sola dikkatsiz kontrolsüz dalmalar. Malesef bunları yapan çok motorcu arkadaşlarımız var.
    Bu arkadaşların yaptıkları da bütün motorculara maloluyor tabiki. Dolayısı ile insanlar motorculara gıcık oluyorlar.
    Bence taksicileri dolmuşcuları dövmek, eylem yapmak yerine tüm motorcu arkadaşları bilinçlendirmek ve kendimiz için bir eylem yapsak önce daha iyi olacak. Önce kendimizi düzeltelim sonra diğer hatalı olanlara daha hakıl olarak el atalım derim ne dersiniz.
    Bu arada tekrar ediyorum motorcuları sıkıştıran ve onları araç yerine koymayanları savunmuyorum tamamen haksızlar tabi ama İĞNEYİ KENDİMİZE BATIRALIM LÜTFEN.

EĞİTİM BİZİM İÇİN DE ŞART...
    Mehmet

tobacco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    moderatör bu organizasyona bir el atsa diğer sitelerdeki kullanıcılarla toplu hareket etsek daha büyük yankısı olur diyorum...

Motosikleti
    250 mct
    pazar günü nete giremedim. ama en azından giren arkadaşların biraz olsun şu eylem hakkında ( yasal çerçevede ) yorumlarını bekliyodum ama sadece 2 kişi yazmış.
    unutmayın biz ne kadar çok istersek o kadar çabuk gelir isteklerimiz...

Motosikleti
    250 mct
    demekki herkez halinden memnun!kimse olumlu veya olumsuz fikir yazmadı.bizde böyle devam edersek daha çoook taksici , dolmuşçu ve bizi önemsemiyen hertürlü araç vukaatlarını kızarak dinleriz

korfezboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX R1000 K5
    tabı arkadaslar sızın sorununuz cok buyuk bızım burda antalyada boyle sorunlar cok az bu yuzden bız cok rahatız ama bızde normal ınsan lar yok eleman yolda onum de gıdıo yolları bılmıo o da ıstanbullu tatıle gelmıs vırajda gaz kestı bende yanından yapıstırdım gazı adam benı fark ettı ve o da arkamdan gaz çektı (yamaha yzf r6)bendekı ıse (gsxr1000k5) adam yaklastı el ettım arkama yanastıındık tokalastık falan adam dırek dedı 2000 dolarına yarısalım dedım benın soferlık o kadar ıı deıl adam dedı ama bındığın makıneye bak ıı lan dedım çocık yaklasık 90 kılo dedım bak sen daha kalkısı yapmaya calısırken ben 3 un sonunu gocem dedım neden dedı dedım o maqkıne senı kaldırana kadar...neyse basladık yarısa yapıstık gazlara ben yolları bılım adam bılmıo ben vıraja 240 250 gırıom adam pesımden gelıo enson vırajda ben gazı yapıstırdım dıbe 500m ılerı de çok keskın vıraj var ondan sora benı gecmesıne ızın verdım gectı vırajın dıbınde ben arkasına yapıstım ve el ısaretıyle daha da basma dur dedım adam daha çok bastı makıne kayınca alttan adamın kıcından cıkan kıvılcımlar havaı fısek gosterısı gıbıy dı neysekı tulum vardı adam da bısı yok amaaaaa..........en acısı bu dunyadan bır adet yamaha yzf r6 yok oldu (hızlı yasa genc ol cesedın hucrelerıne ayrılsın)

Motosikleti
    250 mct
    ben neyden bahsediyom sen neyden

garikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SEN Bİ BURALARA GEL

sen birde buraya gel
    sensiz olmaz

bence bu konuda eylem falan yapmayın.
    nedeni ise tepkisi çok olur. ilk tepkiyi de yazayım:
    - motorlarda araçların arasından gitmesin o zaman (siz ne kadar niye o zaman biz motor kullanıyoruz diyen insanlardan olsanız da).
    -araçların arasından giderek trafiği tehlikeye atıyorlar.
    -trafikte rahat yer bulmaları onların emniyet şeridini kullanmasını gerektirmez.
    vs..vs..vs..vs..vs..

biz en iyisi 1 elham 3 ihlas okuyup öyle trafiğe çıkalım...

Motosikleti
    250 mct
    dahası

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Arkadaşlar bu konuda iğneyi biraz da kendimize batırmalıyız bence...aramızda kuryelik yapan arkadaşlar var mı bilmiyorum ama özellikle kuryeler çok sakat motor kullanıyorlar. Ben (ki çok iyi bir sürücüyümdür) bile 1-2 defa kuryeye çaprmaktan zor bela yırttım. Bir de racing kullanan arkadaşlardan şikayetçiyim, yoğun trafikte devamlı makas yaparak kendilerini büyük riske atıyorlar. Bu sebeplerden dolayı, motosiklet kullanıcılarına karşı yıkılması zor bir önyargı var trafikte(buna polisler de dahil)
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    shamyl haklısın.ama taksicilerin veya dolmuş,minibüs vs...şoförlerinin sadece motorsikletlere değil yaya ve diğer araçlara karşı tavırlarıda çok iç açıcı değil...e dolayısıyla onların adı çıkmış durumda....%80 böyle olduğu için onların neden biz iğneyi kendimize batırıoruz ki.onlar bunu akıl etsin...zate öncelik motorsikletlere kanunu bir çıksında o zaman göreyim ben onları...hazır ehliyette tamamken

Motosikleti
    250 mct
    lucky,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler