Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kanuninin sonu S ile biten modelleri?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimin cahil olduğu belli oluyor bu siteyi galiba hiç takip etmemişsin....

bu konu hakkındada çok tartışıldı lütfen.... o kalitedeki motor çinli ise japona töbe ederim hatta motosiklete binmeye töbe ederim..bari ilk aldığın günkü gibi sağlam bir motor...ybr yi tartışmayalım lütfen herkes biliyor...
    ybr ybr diyosun madem alsana ybr!!ama sen sözlerimi yanlış anladın ben ybr çinli demiyorum çinde üretiliyor!!3 senedir bu motosiklete biniyorum insan malını kötülermi..ama kanunide kötü bir motosiklet değil kötü olsa ben almazdım.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Alıntı sefikkorkmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cahilliğin nerden geliyo biliyo musun konuyla ilgisiz yazıyosun cahil olmasan bunu da anlardın zaten japon mallarının kaliteli olduğunu biliyorum ybr de iyi bi motor ama tarzım değil...sana karşılaştırma yap da demedim ayrıca bi soru sordum ya alakalı cvp ver ya da sus seni insan sansınlar...
    tamam cevap olarak çinli alda tadına bak nasılmış sende biras taklitini yapsan nasıl???

Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni uzmek istemem ama ybr artık cin'de yaptırılıo
    ama yinede kaliteli mallar değilmi...taş gibi mübarek.... teşşekkür ederim gerçekten bilmiyodum çinde üretildiğini artık saol
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    arkadaşlar bırakın ya gazmana cevap verip de seviyenizi düşürmeyin..ben bi soru sordum soruma cvp aradım,eğer saçmalamak istiyosan yeni bi konu açarım sana orda saçmalıklarını dinlerim,söylediklerin doğru da olabilir ama her doğruyu söylemek doğru değil unutma,Allah bir gün süper dediğin bi motorla seni yolda bırakırsa o zaman ne derece büyük ve gereksiz konuştuğunu anlarsın..kalın sağlıcakla arkadaşlar...
    bak arkadasim..ben motor kullanmaya ilk mz ile basladim..yolda kalmadim hemde hic..her zaman tek mars..bu motorumuda yani xr600r motorumu 1996 yilinda taksitle aldim..3 yil taksit odedim..inanmiyacaksin ama su zamana kadar yanlizca bi kere motor acildi ondada benim ihmalkarligim 6 ay boyunca yazsiz kullandim ve pianolari bitti..hala kullaniyorum..ben benim motorumla girmedigim yer kalmadi,derelermi dersin.bataklikmi dersin.kumsallarmi dersin..ama siz daha bunun zevkini tahmin bile edemezsiniz..siz daha honda xr600r in marsina bile basamazsiniz o motorun sesi bile yeter..ben kaliteyi bildigim icin size abi tavsiyesinde bulunuyorum..cok rahat kredi ile bu tarz motorlar alabilirsiniz..en azindan elinizde gercek bi motorsiklet olur..bi kac ay sonra burada yakinma ama tamam..herkes istedigi motoru alabilir..para sizin ...iyi surusler..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak arkadasim..ben motor kullanmaya ilk mz ile basladim..yolda kalmadim hemde hic..her zaman tek mars..bu motorumuda yani xr600r motorumu 1996 yilinda taksitle aldim..3 yil taksit odedim..inanmiyacaksin ama su zamana kadar yanlizca bi kere motor acildi ondada benim ihmalkarligim 6 ay boyunca yazsiz kullandim ve pianolari bitti..hala kullaniyorum..ben benim motorumla girmedigim yer kalmadi,derelermi dersin.bataklikmi dersin.kumsallarmi dersin..ama siz daha bunun zevkini tahmin bile edemezsiniz..siz daha honda xr600r in marsina bile basamazsiniz o motorun sesi bile yeter..ben kaliteyi bildigim icin size abi tavsiyesinde bulunuyorum..cok rahat kredi ile bu tarz motorlar alabilirsiniz..en azindan elinizde gercek bi motorsiklet olur..bi kac ay sonra burada yakinma ama tamam..herkes istedigi motoru alabilir..para sizin ...iyi surusler..
    sefikkorkmaz ayrıca biraz saygı lütfen abimiz çok güzel açıklamış
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR

alın buda benim kanuni taş gibi makina!!!(biraz caracalın reklamını yapalım buraya ilgi büyük)onun duruşu yeter be!!!reklamlar bitti...devam arkadaşlar

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Bıktım şu çin japon karşılaştırmasından. Çinlilerin nufusu 1 milyarı geçiyor kardeşim, japonları havada karada yerler

Arkadaşlar ne kadar ekmek o kadar köfte, herkes neyi aldığının farkında.
    Ybr 125 cc her ne kadar japon olsada sonuçta çekik gözlülerin hepsi birbirine benzer, niye 250 cc daha gösterişli bir tercih varken üstelik japon motosikletle uğraşan ustalar servis ve bakımda o kadar kazık fiyatlar verirken, kendi bütçeme ve hesabıma geleni alırım.

Yaşasın S serisi SLK olmazsa bir daha binmeyecem TİGER e
    Free Motorcycle Team

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    caracal ın arka jantı bi garip rüzgar yandan esince motor savrulma yapmıyomu..

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Winy 125 çok güzel olmuş yalnız gerek bu yeni modellerde gerek anlaşmalı firmalar ile çıkaracağı modellerde vibrasyon olayı varsa beş para etmez gözümde o motorlar kanuni tigrina 100 sahibiyim.Vibrasyondan illallah ettim artık.

saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum elbette ki fikir ayrılığı olacaktır biçok konu üzerinde tartışacaz ama benim özellikle anlatmak istediğim hangi konu üzerine yazışıyosak konuyu farklı yerlere getirmeyelim..yine de fevri sözlerimiz olabilir kalpğ kırmışsam affola,dilerim hepimiz için hayırlısı olur..kalın sağlıcakla...

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum elbette ki fikir ayrılığı olacaktır biçok konu üzerinde tartışacaz ama benim özellikle anlatmak istediğim hangi konu üzerine yazışıyosak konuyu farklı yerlere getirmeyelim..yine de fevri sözlerimiz olabilir kalpğ kırmışsam affola,dilerim hepimiz için hayırlısı olur..kalın sağlıcakla...
    sende haklisin ..ben belki baska bi acidan bakiyorum bu tur karsilastirmalara ama yegenimde vardi bu tiger dan..1 yil kullandi satana kadar anasi agladi cocugun ..motordan bikti..bi kere bursaya gitti donene kadar cani cikti..simdi ise f 650 ye biniyor..benim demek istedigim..illaki demiyorum bu tur motora ziplayin ama birakin gosterisi ..buna verecegin pesin parayi gidim honda cbf 150 pesinatina verin kalanida 3 ayda havada karada odersin ..ama markaya binin yani hedefiniz yuksek olsun yukariyi dusunun ..saglicakla kal..bak ummet abi bile bikti cin mali motora binmekten simdi gilleraya biniyor..bu bile bi tecrubedir..guven bizlere..zorluk cekmezsin ..bu tur motorlari cinde vallahi 120 usd ye satiyorlar inan bak..senin canin bu kadar ucuzmu..?
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    sende haklisin ..ben belki baska bi acidan bakiyorum bu tur karsilastirmalara ama yegenimde vardi bu tiger dan..1 yil kullandi satana kadar anasi agladi cocugun ..motordan bikti..bi kere bursaya gitti donene kadar cani cikti..simdi ise f 650 ye biniyor..benim demek istedigim..illaki demiyorum bu tur motora ziplayin ama birakin gosterisi ..buna verecegin pesin parayi gidim honda cbf 150 pesinatina verin kalanida 3 ayda havada karada odersin ..ama markaya binin yani hedefiniz yuksek olsun yukariyi dusunun ..saglicakla kal..bak ummet abi bile bikti cin mali motora binmekten simdi gilleraya biniyor..bu bile bi tecrubedir..guven bizlere..zorluk cekmezsin ..bu tur motorlari cinde vallahi 120 usd ye satiyorlar inan bak..senin canin bu kadar ucuzmu..?
    ne kadar güzel yazmışsında yazmayla olmuyor bu işler!! para gerekiyor sınıf yükseltmek için mesela!!adam ne yapsın harley tutkunudur tiger veya caracala biniyordur bu tip motorlardan alıyordur tutkusunu!!sen tutupta bu adamı cbf 150'ye bindiremessin çünkü tarzı değildir..tarz meselesi yani (zevkler ve renkler tartışılmaz)

Motosikleti
    XT 660X
    Tiger Ch250 (chocolateman edition sound system) Bu da yeni ch serisi :D

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=lnOOlzSr14k[/MEDIA]

http://www.youtube.com/watch?v=lnOOlzSr14k

videoyu yeni ekledim henüz açılmadı
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    shanary 110 cup
    ya arkadaşlar burdadamı tartışma başladınız ben motor alıcam siz hala bi karar veremediniz bu sitede kanuni düşmanları okadar çokki niye böle yapıyolar anlamadım kanuni bizim markamız arkadaşlar türk firması ne kadarda çin malı toplasalar bile kendileride üretiyolar bazı parçaları ben türk milletini anlamıyorum çin çon malı alan kadar kanuni alın bence zarar da etsek yoldada kalsak yerlimalı sonuçta olsun ,bu gün kendi başına motor üretebilecek tek firma kanuni markasıdır herkez kabul etsin ha parası olan zaten iyi motor alır honda,suziki,yamaha,bmw,trump,derbi,kavazaki,alır zaten alamayanda bence kanuni almalı elin adamları para kazanacağına bizim markamız kazansın beyler herkez sevdiği motoru alsın

Motosikleti
    XT 660X
    Sahibinden.com da gezerken rastladım. Buyurun Kanuni Naked Tiger

Free Motorcycle Team

gormustum bunları bende gezerken

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    ..bu tur motorlari cinde vallahi 120 usd ye satiyorlar inan bak..senin canin bu kadar ucuzmu..?
    çinde vakit geçirdiim için biliyorum.. çinde 150 usd ne demek biliyomusun sen??? birçok kişinin 3 hatta 4 aylık maaşı eder..
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ne 120 si ne 150 si abartmayın sallamayın

Kiloyla hesaplayıp o miktarda çinden demir fiyatı ile karşılaştırsan anca o rakamı bulursun.

Birde kalkmış motor hakkında yorumda bulunuyorsunuz.oksa dünyanın hiçbiryerinde ürettiği hiçbirşey alıcı bulamaz.

Siz kalkmış ölümmakinasına çevirmişsiniz motoru.

Çinliler de insan ve insan hayatına onlarda yeterince kıymet vermek zorunda y
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    peki bu nedir arkadaşlar??

http://www.lideroto.com.tr/43.tiger-250-polis.htm

bunu alınca çevirmeye girmiyomuşuz diye duydum dogru mu?

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinliler de insan ve insan hayatına onlarda yeterince kıymet vermek zorunda

gerci adamlar 2 milyar olunca belki gizli bir nufus planlama yöntemi olarak bu motorları uretiyolardır diye bi paranoyamda yok diil!
    Wildgoose Rider - Transalp 650

cinlilerde ne yapcaklarını bılmıolar kı bıse yapıp suruolar pıyasaya

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)