Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorsiklet kıyafetleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    jylces - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar,

Ankara'dayım, bir-iki haftaya kadar bir YBR 125 almayı düşünüyorum, bu benim ilk motorum olacak, ancak motor ile ilgili kıyafetleri (kask, böbrek koruma, ceket, pantolon) nereden alabileceğimi ve nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

jylces, ben yaklaşık 1 ay önce sirkeciden 210 YTL ye 5 taksit scorpio marka korumalı mont aldım (kışlık, içi çıkınca yazlık oluyor) , 45 YTL ufo dizlikler (peşin), eldivenler pahalıydı alamadım ama hiç yoktan iyidir diyip 8 YTL ye de parmakları kesik deri eldiven aldım. aynı yerde airoh kasklarda vardı ve fiyatları makuldü. ankarada nerde ne var bilmem ama yolun buraya düşerse sirkeciden bakabilirsin, veya bi tanıdığın varsa ona sipariş ver diycem ama mont üzerine olmayabilir deneyerek alman en iyisi... çizme alamadım o da pahalıydı bi de scooter kullanıyorum düşme ve devrilme anında normal motorlara göre ayak ve bacak ezilmesi az olur diye düşündüm. haa unutmadan kaskını mutlaka full al, yarım kaskla düşüp çeneyi dağıtma (bende en kısa zamanda full alıcam, şu an yarım var).
    kolay gelsin, bi de hoş geldin...

ZAPATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL MCT 250
    Arkadaşım yazını yeni okudum ve hemen söyleyeyim.1.Honda Efe Plazanın içinde Honda motordan alabilirsin.İstanbul yolu ÜzerindeÇiflik Kavşağında 2.Ulus Yiba Çarşısında Ucuz Modeller bulabilirsin.Ama burada çeşit çok.3.Kral Taner var orada hem sıfır hem ikinci el kıyafet bulabilirsin.Dükkanı Ulusu geçince Atatürk Kültür Merkezine dönen kavşagın oldugu yerde.4.Bir de Hergelen Meydanı Bit Pazarı İçinde ucuz yazlık ve kışlık montlar bulabilirsin.Bence dikkat etmen gereken husus hem kış hem yaz için kullanılan(ikinci bir masraf yapmaman için)kullanılan montlardan al.Özellikle kaska ciddi para ayır ucuz kasklardan alma çünkü (Allah göstermesin)kaza anında kafanı koruyamayan bir kask alırsan bir daha kask alamayabilirsin.Ne yap et kaska en fazla parayı ayır.Bir de mont içinde dirseklik olmasına dikkat et.Daha fazla yardım istersen 18.00 e kadar beni 284.89.00-dahilim 126 dan bul dahafazla bilgi alabilirsin.Buarada adım Ali.
    ¨GERÇEKCİ OL İMKANSIZI İSTE !¨ CHE

jylces - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşbulduk, tavsiyeler için çok teşekkür ediyorum , bugün akşam bakacağım.

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Mont satan yerlerin internet adreslerini bilen varsa yazsın lütfen.Mont almayı düşünüyorum,adana dayım,kargo ile sipariş verecem.

Duncan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattım:(-
    Arkadaşlar izmir'de motosiklet kıyafetleri satan bir yer varmı?Sanırım izmir'de böyle bir shop yok.Kahramanlar'da adamakılı birşey yok.Ordakilerde siparişle getiriyor.Ürün çeşitleri çok az.Ucuz ve pahalı farketmez.Kaliteli olsun.Bilenler yazsın.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Duncan . kahramanlardaki aprilla bayine gitmeni tavsiye ederim,ben scoopy montumu belligimi ve dizliklerimi oradan aldım kış mevsimi içinde bir pantolon almayı düşünüyorum scoopy korumalı montu 120 eroya almıştım haziran ayında ayrıca dizlik 60 ytl bellik 60 ytl.Kış için pantolon 220 ero civarında tabi benim aldığım malzemelerin daha kalitesine bakıyorsan 600 700 ero yu sıkıştırman gerekecek (pantolon)dahil ayrıca basmahanede motorcu hayride alman malı korumalı montlar 250 ero dan başlıyor
    selamlar

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    İzmir Bozyakada Eski Jandarmanın Yanında Özgül MotoSiklet Te Aranan Tüm Mazemeleri Bulabilirsiniz
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Alıntı Duncan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar izmir'de motosiklet kıyafetleri satan bir yer varmı?Sanırım izmir'de böyle bir shop yok.Kahramanlar'da adamakılı birşey yok.Ordakilerde siparişle getiriyor.Ürün çeşitleri çok az.Ucuz ve pahalı farketmez.Kaliteli olsun.Bilenler yazsın.
    duncan ;;,
    bornovada Hg var kim demiş İzmir de kıyafet satan yer yok diye ......
    daha olmadı ANIL motor var ...
    koca bozkurt caddesi motosiklet kıyafeti satan yer dolu ..
    daha olmadı basmanedeki motorcular var ...
    her keseye uygun malzeme var izmir de ....
    daha sayayım mı ???
    yeter ki cüzdanın sağlam olsun .............
    4 yıldır motosiklet kullanıyorum ..
    izmir de arayıp ta bulamadığım (kıyafet ve koruma ) üzerine bulamadığım olmadı ...

Motosikleti
    chopper
    izmirde herşey var

Alıntı jylces adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Ankara'dayım, bir-iki haftaya kadar bir YBR 125 almayı düşünüyorum, bu benim ilk motorum olacak, ancak motor ile ilgili kıyafetleri (kask, böbrek koruma, ceket, pantolon) nereden alabileceğimi ve nelere dikkat etmem gerektiğini bilmiyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim...
    arkadaşım internetten alma bence,denemek gormek ellemek ne iyisi,ankarada herşey var ,en guzel marka almak biraz pahalı ama degerlerena gore cok daha kaliteli mesela richa,clovel,-mont pantolon koruma eldiven
    nolan,x-lite,suomy,grex-kasklar
    ankarada souk ,rukka marka gercektan cok sicak tutar-mont pantolon,kalite herzaman belli eder kendine biraz para vereceksin ama bir kere alıp baya bi uzun zaman kulanırsın..
    [B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    2005 den bu yana eminim bulmuştur arkadaş aradığı kıyafetleri
    hemide izmire gitmeden ankara il sınırlarında
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005 den bu yana eminim bulmuştur arkadaş aradığı kıyafetleri
    hemide izmire gitmeden ankara il sınırlarında
    senin süpürge kaç cc arkadaş ...............

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı nankör adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin süpürge kaç cc arkadaş ...............
    çok cc arkadaşım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Kim hortlattı bu topic'i yaww
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar konu bulamadınızmı .
    adam şimdi belki motora binmiyordur

deri ceket

meraba arkadaşlar ben deri ceket almayı düşünüyorum özellikle hudson markasını araştırdım..
    ankarada bu marka ceketi nereden bulabilirim veya bu türden satan biryer varmı arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum.... :silent

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Hudson'ın web sayfasına bakmayı denedinmi?

o ilk yaptıgım işti....

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    ikinci yaptığın işte bu topiği hortlatmak oldu galiba

bu arada sitede yenisin anlaşıldı hoşgeldin diyeyim bari
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    siteden sipariş fln veriliyor herhalde ama üstüne olup olmama olasılıgı var

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler