Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

şu fiyatlara bakın ya!!:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    8 dakika sonra gidiyo CS ................( böüü.. hala $6300...
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Vay bee 6ooo dolara 1oooRR

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    ahanda... eger otomatik fiyat arttırma olsaydı, acılış fiyatında kalmazdı. kimse almadı?!?!?!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/BMW-F...em330203509556

kimse begenmedi mi bebis seni? aah ah....

Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Ebay'de açık arttırmaya girdiğiniz ve kazandığınız bir malı almak zorundasınız. Oraya üye olurken kabul ettiğiniz şartlar arasında satıcıya satın almadığınız taktirde sizi mahkemeye verme yetkisini veriyorsunuz. Eğer dişli birisine denk gelirseniz sizi biraz üzebilirler. En azından ebay tarafından mimleneceksiniz, eğer ebayden alışverişi sık yapan birisi iseniz puanınız düşecek, hadi onları da geçin, karşı taraftan baya bir küfür yiyeceksiniz. Değer mi? Seyredin ama ciddi değilseniz müdahil olmayın. Orası dalga geçilecek, vakit geçirilecek bir yer değil, Türkiye bütçesinden fazla kapasitede iş yapan bir ticari firma..
    Üç boyoz bir kola

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Alıntı Rigel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebay'de açık arttırmaya girdiğiniz ve kazandığınız bir malı almak zorundasınız. Oraya üye olurken kabul ettiğiniz şartlar arasında satıcıya satın almadığınız taktirde sizi mahkemeye verme yetkisini veriyorsunuz. Eğer dişli birisine denk gelirseniz sizi biraz üzebilirler. En azından ebay tarafından mimleneceksiniz, eğer ebayden alışverişi sık yapan birisi iseniz puanınız düşecek, hadi onları da geçin, karşı taraftan baya bir küfür yiyeceksiniz. Değer mi? Seyredin ama ciddi değilseniz müdahil olmayın. Orası dalga geçilecek, vakit geçirilecek bir yer değil, Türkiye bütçesinden fazla kapasitede iş yapan bir ticari firma..
    Bak bu da doğru. Neyse ki ben ucuz yırttım, 20-30 tane e hadi almıyomusunuz diye mail geldi. Ben de E-bay yönetimine şikayet ettim. Hem oyuna getiriyolar bizi önce kaybettiniz diyolar, ondan sonra almak zorundasınız diyolar. Böyle saçmalık mı olur. Banane ben açık arttırmayı kaybettim, paramı da başka yere harcadım dedim. Neyse bi daha mail gelmedi
    Size yapılmasını istemediğiniz şeyi başkalarına yapın...çok zevkli oluyor

sumensko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobilet 80cc arora ks 200-8

buda bmw nin kardeşi çinli

Motosikleti
    600cc
    ebay'de "otomatik fiyat artirma" yok, "gizli yuksek fiyat atma" var...

diyelim motorun fiyati $1.000. siz ilk teklif veren kisi olarak hemen $1.300 verirseniz ekranda hemen o teklif gözükmez diger insanlara. olabilecek en ufak teklif dilimi kadar artis gozukur.. mesela diyelim $1.050.

sonra baska biri gelir, ebay ona "minimum $1.100 teklif edebilirsin" der... adam 1100 der. ilk teklifi vereninki hemen devreye girer, "hoop ben senden once zaten raziyim buna der", ve site otomatik olarak yeni teklifi bi ust dilim olan $1.150'ye cikarir. yani, sonradan gelenler teklif attiklarinda, o ana kadarki en yuksek (gizli) teklifin ustune cikasiya kadar bu islem devam eder. sonuc olarak "son 10 saniyede girer babalar gibi ucuzdan alirim" olayi populer mallarda yemez. gizli en yuksek teklifi bulup onun hemen ustune cikacak kadar zaman ayirmak gerekir.. (ordan baya bi mal alip sattim zamaninda, ordan biliyorum)
    Acta est fabula.

Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    gizli yuksek fiyat arttırmayı alıcı secmiyor ama, o otomatik sanırım. ekranda sadece teklif yazmak icin kutu var. yani, 'gizli arttır' diye bi opsiyon yok.en az arttırma fiyatının ustune cıkıldıysa devreye giriyor..

evet, bu arada, acık arttırma kurallarını okudum, acık arttırmayı kazanırsan almak zorundaymışsın. (tabi fake accountun da onune gecemezler de, ne gerek var..)

Motosikleti
    rmz 200 gy
    Unakıtana Degılde ımkb Yı ıcat Edenın Ne Dıyem Simdi Hak Edıyolar Bız Daha Suzukı Demeden Adamlar Suzukılerı Parçalıyorlar Zevk ıçın
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Bu nedir yaw bu kadar vergimi olur ayıptır yaw memlekete bak.Ahhh Türkiye ahhh.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler