Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: turkiyenin bu motora ihtiyacı var

Katılımcı sayısı
89. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • evet var

49 55.06%
  • hayır yok

40 44.94%
3. sayfa BirinciBirinci 123

Turkiyenin Bu Motora Ihtiyacı Var

Motovento
    REKLAM ALANI
    KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Alıntı muratd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendin demişsin yurtdışında bütün modeller satılırken diye..
    adamlar satılma potansiyelini gördükleri anda getirirler zaten..mesele müşterinin istemesi filan değil yani..hak hukuk yalan bunlar millet pazara bakar..

tr'de pazar payı belli motosikletlerimizin yarısı vergi..adamlar getirir mi buraya satılmayacağını bildiği motoru olay bu..

vara 125 bence kolay kolay gelmez daha yeni çıktı tahminim tr'ye gelince 10.000ytl leri bulması..
    ondan sonra buraya topic açıp yazarız salak mı bu herifler bu fiyata bu motor satılır mı gider 2. el 600 lük race alırım filan diye...
    turkıyede motosıkletlerımızın yarısı wergi madem benım ınternetten baktıgım 250 virago 2008 model olarak 3400 dolar yanı olsun 4500 ytl bununda yarısı wergı desek 6750 ytl eder kım almaz bunu bu fıyata bence ortada bi sorun war ve biz bunu halletmek yerine kaderimize razı oluyoruz istanbul trafiğinde 15 dakikada yürüyerek gidebildiğim yolu 30 dakikada toplu taşıma aracıyla gitmekteysem bunun bir insanlık ayıbı olduğu ortadadır ve bu kaderine razı olan insanların ayıbıdır motosikletin dewlet tarafından teşfik edilmesini istemek zorundayız bişeyler yapmak zorundayız ne olursa olsun ortada çook büyük bir yanlış olduğu kesin ya bizim ya vergi yasalarının yada distrübütör firmalarının bu yanlış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    tahmınımce bu motosıkletler japonya ıcın uretılıyor dıye bılıyorum. japonya da trafıkte motosıkletler ıcın 400cc sınırlaması oldugunu duymustum ne kadar dogru bılemıycem.

Alıntı KID333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkıyede motosıkletlerımızın yarısı wergi madem benım ınternetten baktıgım 250 virago 2008 model olarak 3400 dolar yanı olsun 4500 ytl bununda yarısı wergı desek 6750 ytl eder kım almaz bunu bu fıyata bence ortada bi sorun war ve biz bunu halletmek yerine kaderimize razı oluyoruz istanbul trafiğinde 15 dakikada yürüyerek gidebildiğim yolu 30 dakikada toplu taşıma aracıyla gitmekteysem bunun bir insanlık ayıbı olduğu ortadadır ve bu kaderine razı olan insanların ayıbıdır motosikletin dewlet tarafından teşfik edilmesini istemek zorundayız bişeyler yapmak zorundayız ne olursa olsun ortada çook büyük bir yanlış olduğu kesin ya bizim ya vergi yasalarının yada distrübütör firmalarının bu yanlış.
    hesaplama konusunda yanlışın var..yamahadan bahsediyorsun..250 lik motorunu şuanda 10.000 ytl ye satıyor..fazlasını azını bilemem..ybr 250..

teşvik konusuna katılıyorum..bu konuda hemfikiriz fakat yıllardır durumumuz belli kolay kolay ekonomiyi düzeltemeyiz,durum böyle olunca da bizim çırpınmalarımız anca torunlarımıza yarar diğer türlü biz zor görürüz

Pınarr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni gidi üşengeç seni......

Beni mesajına alet et bakalım..
    Tööpe tööpe.. Ayıp ööle alet etmek filan ne demek
    Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar
    Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum

departed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda dylan
    guzelmıs motor............

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    bu kanunininde yaptıgı tamamen çalıntıymış be, aynı racer 200 ben bi fark bulamadım yoksa gözlerim yanlış mı görüyor sizce 1 fark var mı?

Motosikleti
    honda cb 900 custom 82
    Sorun gene devlette vergilerde yani

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)