Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HONDA Güvenli Sürüş 1 Eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende o eğitime katıldım.pistin küçük olması dışında herşey mükemmeldi.kurs sonunda cbf 500 ve cbf 1000 abs kullanmamıza izin verdiler.tabi ki burda amaç bu makinalara özendirmek değil aksine uzak tutmak.hocalar böyle diyor.ne kadar hızlı olduğunu görün ve bunlardan uzak durun demek için kullanmanıza izin veriyorlar.gerçektende cbf1000 kullanmam iyi oldu.cbf 500 hadi neyse de 1000 resmen uçuyormuş gibi geldi bana.gerçi haddimi biliyordum ama makinayı kullanınca bilincimi pekiştirdim.bir de platonik aşkımı(valkyrie rune) orda görünce dünyalar benim olmuştu.özellikle yeni başlayan herkese şiddetle tavsiye ederim..
    cahil doluymuş burası bee..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gaffar : bende honda 1 eğitimi aldım hatta sertifikam duruyo ama çok memnun kaldım .eğitim şart!!!
    Kask tak!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bu paylaşım için tşkler

Motosikleti
    Honda Beat
    ankarada olmuyor mu bu eğtimler ?

BankerBilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mash satıldı, yenisi daha sonra inşallah
    Yau konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama idare ediverin artık... Ben hayatımda bisiklet dahi kullanmadım, otomatik scooter düşünüyorum. Bu Honda'nın GSE-1'e katılsam bana faydası olur mu? Allah'ım nasıl öğrenecem ben bu motor işini aağğğğrrrh
    pistolpitt bunu beğendi.

Sıfırdan başlayan için zaten ideal. Eşten dosttan yalan yanlış öğrenmek yerine (genellikle durum bu), doğru tekniği öğrenmek lazım.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı BankerBilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yau konuyu hortlatmış gibi oluyorum ama idare ediverin artık... Ben hayatımda bisiklet dahi kullanmadım, otomatik scooter düşünüyorum. Bu Honda'nın GSE-1'e katılsam bana faydası olur mu? Allah'ım nasıl öğrenecem ben bu motor işini aağğğğrrrh
    hocam mesajına çok güldüm smilyler de çok komik nerden buldun onlara da :gülüp duruyorum gs1 in faydası olur olur, olmaz mı ehem ehem, eğitimin faydası olur mu endişesiyle hareket etmeyin her eğitimin tahmininizden çok faydası var. Ben katıldığım her eğitimden fayda sağladım, aynı eğitimleri tekrarlamak bile faydalı, eğitim almayınca insan hamlaşıyor, motosiklet sürüşü böyle birşey

Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 CC
    teorik eğitim aldım diyip büyük cc motorla yollara düşmeyin teorik bilgiyi sindirmek zaman ister

BankerBilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mash satıldı, yenisi daha sonra inşallah
    Bir de Yamaha'nın tek günlük eğitimi varmış Kilyos'ta 150 TL, acaba ona mı gitsem...
    Hiç bilmeyen birine de öğretebilirler herhalde

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler