Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bazıları bizi enayi yerine mi koymaya çalışıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    arkadaşlar bugünlerde gerçekten kaliteli 2 dergi 1 ytl ye satılabiliyorsa. neredeyse yarısı reklam dolu motosiklet dergileri neden 5 ytlye satılmaktadır çok merak ediyorum bu fark nereden kaynaklanıyor. kağıt kalitesi deseniz aynı , röportajlar deseniz 1 ytl lik dergide kıyaslanamayacak kadar fazla var. demek ki dergiler 1 ytlye de kar edebiliiyor , maliyetler azaltılabiliyor. siz motosiklet sevginizin sömürüldüğü hissine kapılmıyor musunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sanırım az basıldığı için birim maliyeti yüksek oluyor..

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    diğer dergilerim reklam alanı fazla ve reklam gelirleri ve herkez tarafından okunuyor sürümü var
    ama motor işin içine girince belli kısımın tercihi ve sürümü az + reklam gelirleri az
    ERASER WİLL COME BACK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dergilerin ana kazançları satıştan kazanılan paralar deildir aldıkları reklamlar sayesinde ayakta kalırlar reklam ücretleride tiraj la orantılıdır motor dergileri malesef sadece motor camiasının ilgisini çeker buda çok düşük tirajlar anlamına gelir ben şahsen bu fiatların bile kurtardığını zannetmiyorum
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

bence normal onlarda zarzor bu işin içinde ben bi reklam firmasında staj yaptığım için biliyorum çok zor reklam aldıkları reklamları hepside cepleri ne girmiyo bir kısmı devlete fatura bir kısmı reklam acentalara gidiyo ve dergiyi çıkartan arkadaşların eline bir şey geçmiyor bunun fotorafçısı grafikeri editör bunları hepsi birer ayle yetiştirdiğini düşünür sen evet fiyatlar normal ama diyiceksinizki diğer dergiler niye bukadar ucuz çünkü onları arkasında bu gün türkiyenin sayılı zengileri var biri zafer mutlu diğeri aydın doğan bunların çok büyük reklam alma kapasteleri var sedece bir sayısı 400.000bin satıyor yetmezmi ama bizi aldığımız motorcu dergileri 20.000 sattı adamlar göbek atıyor aradaki farkı anlayın dergilerin ucuzlaması için en azında biz motor severlerin motor dergilerine yıllık üye olması lazmı ki para kazansınlar ve okuyucuların artsın

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    ya millet sacmalamayın 5 milyon dergiye bu devirde kimse para vermez internet war we ben bu dergi cıkartan adamların zarar edecegını dusunmuyorum..zarar eden adamın altında 40 milyarlık motor olmaz be
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

neredeyse yarısı reklam dolu motosiklet dergileri neden 5 ytlye satılmaktadır çok merak ediyorum bu fark nereden kaynaklanıyor
    arkadaşın merak ettiğide bu çok reklam veren dergiler iyi para kazanmakta az verenler az kazanmakta mandığı güdülüyor sanırım.
    şu var arkadaşlar bazı dergilerin basıldığı firma ve kuruluşlar toplu basım yaptığı tek dergi değil bir çok dergi çıkarttıkları için(grup şirketleri) ucuz basım yapabilmektedirler.diğer firmalar matbalara fason bastırdıkları için pahalıdırlar.

bende reklam işi yaptığım için bunu böyle biliyorum.
    haksız rekabet yapıldığınıda düşünüyorum.büyük firma ve matbalar kendi firmalarını kollamak amacıyla diğer dergilere iş yapmamaktadırlar.bu nedenlede pahalıya dergi alıyoruz anlıyacağınız.

*royalmen*
    motor dergilerine yıllık üye olması lazmıki para kazansınlar ve okuyucuların artsın
    harikasın
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

ah işte atalarımın bir sözü var davulun sesi uzaktan hoşgelir walla ben 5ytl veririm o 5ytl boşu boşuna gitmiycen 1.cisi elime hamurda yapılmış insanların uğraştığın alın terlerinin döküşdüğün bir iş geliyo interneta adamlar sadan soldan çalaraka iş yapıyolar hiçbir masraf yapmadan lütfenbunları da düşünü

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Herkes kendine göre güzel yorumlarda bulunmuş. Ama ben kaliteli bir motor dergisine 5 ytl verip alıp okumaktan zevk duyuyorum
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Alıntı just_life adlı üyeden alıntı
    Herkes kendine göre güzel yorumlarda bulunmuş. Ama ben kaliteli bir motor dergisine 5 ytl verip alıp okumaktan zevk duyuyorum
    just_life seni kutluyorum arkadaşım

tabiki kaliteli bir dergiye 5 değil 10'da verilir.yeter ki içerik ve beni memnun etsin.
    yoksa para var lak veririm...

qeek23 bensana bir teklifim var gelsenle bunlar inat bir kampaya yapalım ve adminlerde bu üyelik biligerimizde motosikleti yazan yerinin altına üye olduğu dergi koyduralım ve herkez yıllık üye yaptırmaya çalışalım nedersin

fena fikir değil ama bugün çıkan duyurularda artık böyle şeylerin yasaklandığı var.
    bir bak tekrar tartışırız konuyu........

*Skullhunter*
    FORUM KURALLARI GUNCELLENDI (Lütfen Herkes Okusun) başlıklı yazıda

Üye Imza ve Avatar(üye resmi) Kuralları:

60. Öncelikle forumun genel amacinin bilgi paylasimi oldugu unutulmamalidir.Bu yüzden çok yer kaplayan, fazla cafcafli, baskalarini kiskirtici ve gözü yorabilecek imzalardan kaçinalim.

61. Imzaya resim konulması yasaktır.

62. Imzalarda forum üyelerini kişisel (kendilerini tanıtan) web siteleri dışında herhangi bir web sitenin veya reklam amaçlı ticari bir web sitesinin linkinin konulması yasaktır.

63. Imzada sadece yazi kullanilabilinir. Kullanılan yazının satir sayisi 3 den fazla, yazi boyutu aşırı büyük olamaz.

64. Imza sistemi gerekli görüldügü takdirde kapatilabilir. Ve imzasi boyutsal yada kapladigi alan bakimindan fazla olan imzalara haber verilmeksizin müdehale edilir. Bu kurallarin uygulanmasinda, forum yöneticileri, takdir haklarini kullanmakta serbesttir.

65. Forum sayfalarında üyelerin kullanıdığı avatar (üye resmi) resim boyutları , belirlenen standartlardan daha büyük olamaz.

66. Forum yöneticilerinin kullanmaış olduğu avatar resimlerin başka üyeler tarafından kullanılması yasaktır.

67. Avatar resminin içerisin herhangi bir ürün , web sitesi , firma tanıtımını içeren yazı, logo ,web sitesi linki yer alamaz.

68. Genel ahlaka aykiri siddet, müstehcen, kaba avatar resim kullanmak; baska bir forum katilimcisini ya da üçüncü bir sahsi küçültücü veya hakaret edici, din, dil, irk ayrimina yönelik resimler secilmesi yasaktir.

69. Her kullanici, üye olarak bu kurallari okuyup anladigini, kabul ettigini ve bu kurallara uyacagini taahhüt eder.

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    + bazıları bizi enayi yerine mi koymaya çalışıyor
    Ewek Haklısın Biri Bize Koymaya Çalışıyor
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

hayır bizbence mantıklı bir şekilde konuyu anlatırsak onlarda babul eder ler anltabildimi romans504 biri sizleri motordan uzak tutmaya çalışıyo bence ben konuageri döniyim ve admine bir soriyim belki olur

Moderatörlerin ilgisine diye açtım baka bilirsiniz

Alıntı royalmen adlı üyeden alıntı
    hayır bizbence mantıklı bir şekilde konuyu anlatırsak onlarda babul eder ler anltabildimi romans504 biri sizleri motordan uzak tutmaya çalışıyo bence ben konuageri döniyim ve admine bir soriyim belki olur

Moderatörlerin ilgisine diye açtım baka bilirsiniz
    arkadaşlar hadi ama qeek23 sende imza kısmına yazlım yerin gidip herkez bir motor dergisi alsın ve beğendiğine üye olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler