Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

işte bu benim motosiklet'im

Motovento
    REKLAM ALANI
    desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    sevgili arkadaş'lar bu benim motosikletim 40.000 km yaptığım 2 kere geliboluya gidip geldiğim 'ayağımı kırdığım' aşkım'la gezdiğim' birçok hayatını kaybeden kardeşlerimin cenazesine gittiğim' karda oğlumu basketbol antremanlarına götürdüğüm' yollarda kalıp saatler'ce ittiğim 'konuştuğum' ağlaştığım yoldaşım bu motosikletim .
    hep o oldu yanımda çok kişiye ulaştım ' çok yere ulaştım motosiklet'ciliği anladım' kardeşliği anladım 'riyakarlığı anladım ama ondan ayrılamadım o beni taşımıyor ama bana bıraktıkları çok fazla motosiklet'ci sevgisi motosiklet'ci şarkıları 'konser'ler tv programları gazete yazıları birçok adam gibi adam' birçok'ta hazımsız kendini bulamamış insan .
    işte o kendini bulamayan insanlara sesleniyorum benim motosikletim bu param yok yaptıramıyorum çok üzgünüm ama o kadar zenginim'ki kocaman aslan gibi yüreğim tertemiz duygularım var ama gerçek motosiklet aşıklarına gerçek motosiklet tutkunlarına açık.
    beni umarsız'ca vurmaya çalışanlara ise mesajım var vicdanınız sizi rahat bırakmayacak .

bunlarda bana kazandırdıkları
    http://www.motoaktuel.com/blog/index...umler/roportaj
    http://uk.youtube.com/watch?v=L4zgccI73wE
    http://uk.youtube.com/watch?v=WDBjyfafOak
    birçok dost siteler'de haberlerim birçok güzel insan ve tabiki arkadan vurmaya çalışan zavallılar biz bardağın dolu bölümüne bakar önümüze bakarsak motosiklet'ci adına güzel şeyler yapacağız!!!
    sevgiyle kalın yeterki motosiklet'iniz olsun markası modeli değil aşkı önemli aşk önemli ....
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rigel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Birilerinin bir özür borcu var Ogün Bülent Bey'e, sanırım...
    Üç boyoz bir kola

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    hayırdır Ogün?
    ne oldu buna böyle?
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    sanki yanmış gibi allah allah iyice merak ettim şimdi
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    TİGER 250 S
    komutan sorma biraz kırdılar beni umarsız2ca erhan kilitledi ama zoruma gitti be motorum yokmuş yok ben kitleyi arkama almak istiyormuşum alsam ne olur ne güzel işte şarkılar yaptım sesimizi duyuracağım belki bellimi olur ha aşk şarkıları yaparım'da derim hadi motosiklet'ciler o zaman eleştirin .
    allahını seven biri beni araba için'de kullanırken görmüşmü hayatım motosiklet'le geçti hatta onlar ekmeğe pepe derken bile o yüzden biraz üzüldüm elim ayağım titredi komutan boşver bunlar'da geçer...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    konuyla muhatap olan şimdi gelir ,
    ilgili arkadaş sitenin dişi kişisi
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    geçer ogün merak etme sen yoluna devam et senin durduğun yer belli.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

eeee şey noldu

Motosikleti
    TİGER 250 S
    babacım ellerin'den öperim sorma ya zaten moralim 0 aylardır siteye bile girmedim motosiklet'siz biyere çıkamıyorum bunal'dım birde can dediklerimiz bize bunu yapıyor üzülüyorum...
    hayır bir kavgam olur kalp kırma olur oda yok yemin ederim nereden çıktı anlamadım erhan sildi onun yazdıklarını tel arıyorum tel . açmıyor

Motosikleti
    SKYGO 250 CC.
    sevgili oguncüm seni bilen biliyoo tanıyan tanıyoorda.. en azından ben biliyorum seni..takma kafana...en kısa zamanda motorunu yaptırız..ayrıca sen böyle ucuz şeylere prim verseydin şimdi the number one olmuştun... ama sen bizim yüreklerimizde HEP BİR NUMARASIN..yüreği güzel dostum....takma ayıp eden ayıbıyla kalır...sen bir numarasın .... sen bir numarasın....sen bir numarasın...

Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçer ogün merak etme sen yoluna devam et senin durduğun yer belli.
    ümmet abi aynen katılıyorum sana... ogünü böyle kıskananlar engellemek isteyenler hep çıkacaktır karşısına önemli olan ne biliyon mu meyve veren ağacı taşlamak yerine meyvalarını BİRLİKTE yemek... bu duygudan eksik olanlar böle taş atar ancak...
    BİZ HERNEKADAR SOSYETENİN CİLALI TAŞLARINDA DANS ETMEYİ BİLMESEKDE SOĞUK DOLUNAYDA ŞEYTANLA AZRAİLLE DANS ETMEYİ İYİ BİLİRİZ.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi geçmiş olsunmu diyim anlayamadım...canım abim hayırdır ya...bi paylaşsan bizle...motorun neden bu halde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    kırılmışsın belli, meseleyi bilmediğim için hiç karıştırmicam ama
    yazdığın yazı çok hoşuma gitti, gerçekten yürekten yazılmış
    GKN MOTORS

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ben anlamadım birisi foruma kızıp motorunumu yakmış nolmuş

Bende sesimi duyurmak istiyorum bir daha tophanede buluşma yapılırsa yakarım motorumu, yaparımmm bunu

Relax arkadaşlar ya, daha noel'in kırkı çıkmadı
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı nursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili oguncüm seni bilen biliyoo tanıyan tanıyoorda.. en azından ben biliyorum seni..takma kafana...en kısa zamanda motorunu yaptırız..ayrıca sen böyle ucuz şeylere prim verseydin şimdi the number one olmuştun... ama sen bizim yüreklerimizde HEP BİR NUMARASIN..yüreği güzel dostum....takma ayıp eden ayıbıyla kalır...sen bir numarasın .... sen bir numarasın....sen bir numarasın...
    canım sağol bana moral veriyorsun benim bir lafım vardır herkez ayrı bir dünya ayrı bir güzellik.
    gelin güzellikleri öldürmeyelim soldurmayalım birbirimize destek olalım bu kadar şarkıları yazan besteleyen adam nasıl kötü olur nasıl insanlardan nemalanır nemalansam zaten altım'da ne motosiklet'ler olurdu kanuni firması şarkıma clip çekme aşamasın'da bana motosiklet teklif etti ama ben yok dedim clip'imizin dönmesi lazım o yüzden para lazım dedim satmam duygularımı çünkü ibrahim'lerin zagor ahmet'lerin' erhan'ların mehmet'lerin ve can dostum necdet'in kemikleri sızlar bana yakışmaz bana yakışan sesimizi duyurmak el ele vermek gençlerimizi kaybetmememk için mücadele etmek teşekkür ederim güzel duygularınıza hepiniz benim için değerlisiniz...

yok yok yakmadım hehehe sinirden hemen foto'sunu çektim arkasında örtüsü var o yüzden öyle gözüküyor dediler'de motorum yokmuş falan filan o yüzden

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kırılmışsın belli, meseleyi bilmediğim için hiç karıştırmicam ama
    yazdığın yazı çok hoşuma gitti, gerçekten yürekten yazılmış
    sağol gkn hissetmen ne güzel....

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi geçmiş olsunmu diyim anlayamadım...canım abim hayırdır ya...bi paylaşsan bizle...motorun neden bu halde...
    mete valla siteye girmiyordum özlemişim sizi bak şerden neler doğdu öpüyorum sizi hep kalbimdesiniz ve biliyorum siz bunu biliyorsunuz....

Motosikleti
    CBR 600 F
    kilitlenen topici acan benim fakat ogün abinin bana sinirlendigini sanmıyorum topıcı okuyanlar bana hak verecektır sanırım acıklama geregı duydum sonucta topıcı ben acmıstım,,ogun abı bana mı sınırlendın veya uzuldun sormak ıstedım
    carpe diem

Motosikleti
    TİGER 250 S
    yok yok canım kardeşim sen çok güzel bir duyguyla güzel bir topik açmışsın moralim çok bozuk olduğu bu günler'de o topiği görün'ce bir anda acayip moral oldu bana' ama okumaya başladım bir anda o kötü yazıyı okuyun'ca beynimden vuruldum' çok üzüldüm hatta sana teşekkür etmem bile gerekirken o üzüntüyle unuttum.
    sana çok teşekkür eder sevgiyle yanakların'dan öperim sevgili kardeşim çok sağol beni onure ettiğin için biz biriz aslın'da ama anlayana sevgileri'mi yolluyorum

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı desperadost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yok canım kardeşim sen çok güzel bir duyguyla güzel bir topik açmışsın moralim çok bozuk olduğu bu günler'de o topiği görün'ce bir anda acayip moral oldu bana' ama okumaya başladım bir anda o kötü yazıyı okuyun'ca beynimden vuruldum' çok üzüldüm hatta sana teşekkür etmem bile gerekirken o üzüntüyle unuttum.
    sana çok teşekkür eder sevgiyle yanakların'dan öperim sevgili kardeşim çok sağol beni onure ettiğin için biz biriz aslın'da ama anlayana sevgileri'mi yolluyorum
    sevındım,tesekkure gerek yok sen bızım ıcın yenı sarkılar yap yeter ve bır sey daha sorucam farkedın artık farkedın adlı parcayı pc me ındırmek ıstıyorum fakat bulamadım , youtube tan seyredebılıyorum fakat pc me nasıl ındırıcem yardımcı olurmusun yoksa kasetın cıktımı onu alıyım tesekkur edrım sımdıden
    carpe diem

Motosikleti
    TİGER 250 S
    burada herşey var şarkının doğuşu linki o zaman üzerime gelenler taa seneler evveline dönersek işte şarkının doğuşu.
    http://www.motosiklet.net/forum/site...klendi%5D.html

Motosikleti
    CBR 600 F
    tessekkur ederım
    25 karakter
    carpe diem

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sanırım konu bu ama böyle bir konu başlığında kim nasıl bir polemik yaptı acaba anlam veremiyorum

http://www.motosiklet.net/forum/vide...-farkedin.html

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler