Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

epey oldu kaza yapalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    takilbana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    büyük geçmiş olsun aynı dert bende de var sinilendiğim zamn babamı tanımyrm dikkat et cen senn mal senn alkol kötülüpün anası bakma suan bende içiyorum ama altmda motro yok))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Geçmiş olsun Dd nin dedikleri tamamen eğitici anlamda yorumlardır Dost acı söyler
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

yarali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kw sl 150
    geçmiş olsun kardeş
    ben hergün düşüyom alıştım artık
    birtaraf daha iyiyleşmeden
    öbür tafara sıyırıyorum motorda sağlam olmasa bitmiştik çoktan :

horsefly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alkollü araç kullanmakmi ? alkollü motorsiklet kullanmakmi??? kendi canini düsünmüyorsun bari baskalarini tehlikeye sokma. büyük gecmis olsun Allah beterinden saklasin.Allah alkollü sürücülerden hepimizi korusun.

superlong - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMYCO XCITING 250i
    KARDEŞ GECMİŞ OLSUN SENİN HALİNİ BEN BİLİRİM AMA BEN ALKOLSÜZ BECERDİM O İŞİ ALLAHTAN BAŞKA BİRŞEYİN YOK TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN

chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun.

CANGO, dd ye (motosiklet camiasında tanınan ve saygın bir insanı motosikletle ilgileniyor olmana rağmen hakkında hiç bilgi sahibi olmaman ve tanımamış olman) bu soruyu sorman hiç hiç uygun değil...önce profiline bakman gerekliydi...

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    dj_emre , DD hava atmak için önünü kaldırmışsın demedi, siteye bu şekilde aktarmanı hava atmaya çalışmak gibi yorumladı.

Neyse ben kendi görüşümü belirteyim.motosiklete binmenin ciddiyetini maalesef düşmeyen anlamıyor. ben 3 kaza geçirdim şu ana kadar. bizim bi aile dostunun hoşuma giden bir sözü var "düşmeyen motorcunun arkasına binilmez" diye. kaza geçirdikten sonra bunu anladım bende.

Geçmiş olsun sana, umarım bundan sonra MOTORU BIRAKIP ARABA ALMAYA KARAR VERMEK YERİNE , MOTORU DAHA BİLİNÇLİ SÜRMEYİ DÜŞÜNÜRSÜN...

( cango, DD abimiz mimardı hatırladığım kadarıyla)
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı
    .....
    ( cango, DD abimiz mimardı hatırladığım kadarıyla)
    Evet, "hala" mimarim... Sagol...

Ben aslinda bu soruyu burada niye sordu, ne alakasi var diye merak ettim ama neyse... Unutun gitsin.

erencagatay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeni sattım
    COK GECMIS OLSUN INSALLAH DERS CIKARMISSINDIR KENDINE

çok geçmiş olsun kardeşim bir daha alkollu kullanmazsın umarım

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    dostum gecmıs olsun bı dahakıne daha cok ıc dahaa cok ıckı motora gıdecek halin olmasın bu sayede motorda kullanamazsın hem kafan ii olur nasıl fıkır
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

cenngiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T
    Dostum geçmiş olsun...
    Şu alkol olayına bi çare bulun arkadaşlar. Er kişi kendini bilmeli. Yaw kendinizi düşünmüyosanız etrafınızı düşünün. Konsepti dağıtmışsın ama farzetki sende bişey yok artçın maazallah sakat kaldı... needecen ozaman?

*barisci26*
    ilgin için teşekkürler sağol
    *fraders*
    bende bunu belirtiyorum veya belirtmeye çalışıyorum
    ilgin için teşekkürler
    *muto*
    güzeldi konuyu genişlettiğini düşünüyorum.
    ilgin için teşekkürler
    *Heyula*
    blues bende severim vede dinlerim.başka bir bakış açısı için teşekkürler.
    *matraks*
    ilgin için teşekkürler
    *devilcerkez*
    konuyu yanlış anlaya bilecek arkadaşlar için söylüyorum bunu motorda değil hayatta dinleme açısından ve tarz açısından açtım bu konuyu yanlş anlaşılmalara düzeltmek için yazdım
    ilgin için teşekkürler geçmiş olsun
    *dj_emre*
    geçmiş olsun arkadaşım
    bir laf vardır "sinirle kalkan zararla oturur" sen iyi bir örnek olmuşsun.tekrar geçmiş olsun
    “ama bir daha ki sefere bunu bir konu açarak yaparsan sevinirim bir başkasını konusunu daha mafetmessin”
    motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

alestevardiya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pink Panther :)
    Donald_Duck,
    Iyiki sormus yaa ben de merak ediyordum...

Sevgiler Donald amca....
    Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
    Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
    Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
    Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.
    ::pembe:: ::pembe:: ::pembe::

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Geçmis olsun ama alkollu olarak binmesen cok daha iyi olurdu

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun dostum...Umarım bi daha alkollü araç kullanmazsın...Allah bu sefer onla korumuş ama bi dahakine ne olacak bilinmez...Bu arada araba almaktan falan bahsetmişsin dostum alkollü bindikten sonra bütün araçlar fazlasıyla tehklikelidir araba,motor farketmez ( bkz. akşam haberlerindeki trafik kazaları...)Neyse tekrar geçmiş olsun umarım bundan sonra daha dikkatli olursun...

bacardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni tiger
    dostum arkadas cok dogru soylemis
    biraz hava olayi var mevzuu da

yarim saat once kaza yapip hemen bunu foruma yazmak baska bir dusunce olusturmuyor insanin kafasinda

bide dövseydiniz bee biri oh iy olsun diyo biri arkandakine acı diyo biri hava atıyosun diyo ne hava atacam allan 125 lik çin malıyla 15 bin dewire cıksam noolur bu sitede 1 ton 1000 cc nin üstunde motoru olan adamlar var onlaramı hava atacam allah allah ne biçim iş bu yaaa allah vermesinde bi gün sinirli binersiniz motorada bakalım siz neler yapıyosunuz oramla gülerim onlara o zaman 1 günde 4 kişiyle tartısıpta motora bindim 3 dakka sonra düştüm 3tane küçük bira içtim en son motorun ustunde arkadımlada 2. defa tartışınca olan oldu iştee bence danılt bile buna dayanamazdı dd abi yani 3 aydır bindiim motordan bu sdartlar altında düştüm bence eger düşmeseydim bu işte bi gariplik olacaanı düşünürdüm
    bunların olmasının tek sebebi ne alkol nede tecrübesizlik sadece o anki kimseyi tanımayan sinirim bu gunde yine 3 bira içip motora bindim her zamanki gibi 60 ın üstune cıkmadan ewe geldim bu kazanın sebebi alkol diyenler yanılıyorrrrrr
    eger iyi olnuş canıma deysın diye cewap yazacaksanız lütfen yazmayın bu konuyuu dusundukce yeterince sinirlerim bozuluyo birde siz gelmeyin lütfen üstüme

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı dj_emre adlı üyeden alıntı
    bide dövseydiniz bee biri oh iy olsun diyo biri arkandakine acı diyo biri hava atıyosun diyo ne hava atacam allan 125 lik çin malıyla 15 bin dewire cıksam noolur bu sitede 1 ton 1000 cc nin üstunde motoru olan adamlar var onlaramı hava atacam allah allah ne biçim iş bu yaaa allah vermesinde bi gün sinirli binersiniz motorada bakalım siz neler yapıyosunuz oramla gülerim onlara o zaman 1 günde 4 kişiyle tartısıpta motora bindim 3 dakka sonra düştüm 3tane küçük bira içtim en son motorun ustunde arkadımlada 2. defa tartışınca olan oldu iştee bence danılt bile buna dayanamazdı dd abi yani 3 aydır bindiim motordan bu sdartlar altında düştüm bence eger düşmeseydim bu işte bi gariplik olacaanı düşünürdüm
    bunların olmasının tek sebebi ne alkol nede tecrübesizlik sadece o anki kimseyi tanımayan sinirim bu gunde yine 3 bira içip motora bindim her zamanki gibi 60 ın üstune cıkmadan ewe geldim bu kazanın sebebi alkol diyenler yanılıyorrrrrr
    eger iyi olnuş canıma deysın diye cewap yazacaksanız lütfen yazmayın bu konuyuu dusundukce yeterince sinirlerim bozuluyo birde siz gelmeyin lütfen üstüme
    "geçmiş olsun ama kulağına da küpe olsun" bâbında o sözler bana kalırsa. buradaki insanların hiçbirinin kimsenin malında gözü olacağını sanmıyorum.

geçmiş olsun tekrar.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    geçmiş olsun da davetiye çıkarmışın sen de be kardeş. bu arada hala buraya yazacağına bi hastaneye felan gitsen madem deri felan kalmamış burdan daha yararlı olur herhalde.sen git bi hastaneye de bi baktır.tekrar geçmiş olsun. alkollü araba kullanmayalım motorun yanına yanaşmayalım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler