Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Kasklar ve Kask Üzerine Herşey Bu Başlıkta...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    İyi bir şeye benziyor.Benim kask 1 metrelik masadan düştü kırıldı. Zaten biraz ucuz bir modeldi.Yani ucuz etin yahnisi muhabbeti. Hoşuna gitmişse ve sağlamsa paraya acıma al.

ehuehue manyak sayılır lo falla cok dehset bısı fıyatı ne kadar bunun

ben 25 milyona piyasadaki en ucuz kasklardan bi tane aldım.defalarca betona düşürdüm, zıp zıp zıpladı hiçbişey olmadı.çok memnunum

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    flip-up kaslar, tek parça olan kaslara göre daha zayıftırlar.Eğer sağlam bir kask alacaksan tek parça olnalardan al derim,

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı banro adlı üyeden alıntı
    İyi bir şeye benziyor.Benim kask 1 metrelik masadan düştü kırıldı. Zaten biraz ucuz bir modeldi.Yani ucuz etin yahnisi muhabbeti. Hoşuna gitmişse ve sağlamsa paraya acıma al.
    Kırıldıgı iyi olmus ya kaza yapsaydın

Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı speedfight adlı üyeden alıntı
    ehuehue manyak sayılır lo falla cok dehset bısı fıyatı ne kadar bunun
    Tam fiyatını bilmiyorum fuarda incelecegim
    Sonucta bi kere alacagim ve motosikletin en onemli parcasi

hangi motosikletin?

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    hangi motosikletin?
    ehuehu jawa dogru demıs skull hangı motosıkletın parcası sen al benım motosıkletın parcası olsun lo

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Öyle demeyin arkadaşlar, motosiklet kadar kullanılan aksesuarların kaliteside çok iyi olmalıdır, sonuçta bir kaza anında sizi koruyoacak olan onlardır..

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    KASKlarda fiyatı arttıran sadece koruyuculuğu değil haberiniz olsun. Üstündeki boyası, fırınlanmış olması ıvır zıvır bile fiyatı arttırıyor. Sadece markaya ve boyasına para vermeyin. Çok uyduruk birşey de almayın. Ben araba üstünden uçmuş biri olarak gayet iyi biliyorum !
    DBTYSG

skull kaskı al motoruda alırsın inşallah

ancak bu benim "pena" işine dönmesin!
    fi tarihinde gitara heves saldım.gitar satan dükkanlara gidip kedinin ciğere bakması gibi gitarlara bakıyorum.gitarı olan bir arkadaşla dükkana gittiğimiz bir gün arkadaş satıcı ile konuşuyor, tel alıyor, distorşın(tam yazılışını bilmiyorum) soruyor falan derken ben de o gazla bi tane pena aldım.arkadaş sağolsun "sende gitar yok ki niye pena alıyorsun" diyerek iki paralık zevkimizi o saniye heder etti.olum alacaz elbet bulunsun evde, diyerek sanki bulunmaz çok önemli bir parçaymış gibi penamı cebime attım.
    yıllar geçti gitar hevesim bitti. tabi gitar falan almadım.penayı da kaybettim ama senin durum farklı tabi.motor aşkı kolay kolay geçmez bundan eminim.

Ucuz kask almanın Faydaları ===>

Eheuhu arkadaşlar ucuz kask almanın faydalarını yazacagım buraya
    mesala 20 - 40 milyon arası kask

1-Top gibi zıplar futbol topunuz olmadıgı zaman oynarsınız
    2- Motordan düştüğünüz zaman çizildi diye ağlamassınız
    3-Camı kırıldı ne yapacam cok para falan dıye üzülmessiniz
    4-Kask için hapşırsanız pislendi diye üzülmessiniz
    5-Kaskı her zaman motorun üstünde bırakırsınız çalıncak diye korkmassınız
    6-Her kezin kafasına takmasına izin verirsiniz heuhu

buyrun bende ucuz kask tarifesi

Motosikleti
    CBR1000RR
    Ne alakası var. PArası .... gibi olan arkadaşlar 1 milyarlık kaskı motor üzerine bırakıp gidiyor. O kask ne çalınıyor ne düşüyor. Ama sen 3 kuruşluk kask al çalınır da düşerde =)
    Mala önem verme sağlam bişi al fiyatı da ucuz uyduruk olmasın. Ondan sonra çok sakınma bişi olmaz =)
    DBTYSG

Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Önce emniyet,
    gerci benimkide ucuzlardan ama,

eheuheu makara adamlarsınız falla ama umarım alırsın skull ıstedıgın motoru gezerik ehuehue falla benım bır tane kaskım var top gibi heuheue hiç korkmuom dustugum zaman cızilcek diye. hemde hiç bişi olmuyor top gibi zıplıyor hueheu

ehuehuehu tamam ozmn
    kask tarifesi durdurulup yeni kask tarifesi acıorum

eski kasklarınızı sobaya atıp ısının yerine kaliteli "nolan,airoh,caberg,agv" alın ki kafanız emnıyetlı olsun hueheu

ben eskiden kask takmıyordum.hiç yoktan iyidir herhalde.ayrıca aynen tarifedeki gibi ne çalınmasından, ne çizilmesinden ne de düşmesinden zerre korkmuyorum.hatta motordan indiğimde yakında toprak bir zemin varsa kaskı oraya atıyom

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Kaska vereceginiz para kafaniza bictiginiz deger kadar olmalidir. Bunu boylece bilin once...

Schuberth piyasada bulabileceginiz en iyi kasklardan biridir. Ben Concept modelini kullaniyorum, ki C2 nin bir eski modelidir, biraz gurultulu olmakla beraber omrumde taktigim en iyi acilir ceneli kask. Onumuzdeki yil bende C2 alacagim.

Kulaklik taktigim icin gurultusu onemli degil. Avantajlari ise Alman muhendisligi ve saglamligi, (tabii ki TUF testleri, SNELL ve DOT standarti), gunes vizoru (gunes gozlugu takmaniza gerek yok, golge, tunel gibi yerlerde kaldirabiliyorsunuz, gunese cikinca tekrar suruyorsunuz...buyuk rahatlik)

Vizorun yanlardan yada onden 1-2mm ileri kayarak acilip buguyu giderme ozelligi. Cok memnun kalacaksiniz...Ayrica cenesi acilan kasklarin digerlerinden daha zayif oldugu soylentisi mesnetsiz bir masaldan ibarettir. Yok oyle birsey.

Motosikleti
    CBR1000RR
    Alman teknolojisine ben de güvenirim. Gelirse fuara orda inceleriz artık. Çeneden açılan ne kadar sağlıklı tabi emin değilim. Psikolojik olarak sanki kaza anında açılıp gidecekmiş gibi geliyor insanlara herhalde =)
    DBTYSG

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler