Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kobayashi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    aha tesadüf 30 dakka önce sirkecideydim benim kaskın vizörü beyaz 20 siyah 25 eu muş.ama martta gelirdiyolar siyah cam için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kaskın markası safabet...

baronum aldıgım yerde camı var ama cam kalıtelı deıl be abı

20-25 euro mu nasıl ya bı vizör bu kadar pahalımı ya ... benım mantıgım almıo bu fıyatları ya gecende eldıven almaya gıttım begendım bı tane 60 euro dedı sok oldum .... heralde ben anlamıyorum bu fıyatlardan yada fıyatlar ucmus

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    freeozkan, safabet kaskın camına vereceğin para kasktan pahalı olabilir bunu baştan bilmen lazım.Bence eğer imkanın varsa 2. bi kask al derim biraz daha kaliteli bi kask...Safabetide yedek yaparsın.Bende max marka bi kask var vizörü hiç fena değil gayet iyi kaliteside nolan,shoeı,grex vs. kadar olmasada gayet iyi (o kaskla patronum kaza yaptı kafasını yere vurdu ama kaska ve dolayısıyla kafasına hiç bişey olmadı gayet iyi korudu) fiyatıda full face 75 ytl,açılır kapanır kaskının fiyatıda peşin 100 ytl...Eğer kaska çok fazla şu an için para veremem diyosan bence max al o kalite 75 ytl ye gayet tatmin edici...

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaskın camını çok koyu almayın , trafikte diğer sürücülerin sizin mimiklerinizi görmesi , sizi daha güvenli kılacaktır , aklınızda bulunsun
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    özgür nerdesin lan sen...hayırsız kamil...beyoğluna gel...cumartesi akşamı ok.dostum...koptun be hacım...

guclu senide bekleriz...hocam uzaktan uzaktan bakma...gel sofraya sende...süper ambians oluyor...hem tanışma fırsatı buluruz senle...sitenin tek herleycisi sensin ...başköşede yerin var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Guclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok teşekkür ederim , zevkle katılırım , şu aralar işlerim çok yoğun ancak fırsat bulur bulmaz katılmak isterim
    Caffe La Notte / Suadiye Çınarlı Sokak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bak iddia edşyorumki...bu buluşmadan sonraki hiçbir geziyi kaçırmayacaksın...bu bir hastalık gibi...arkadaşlık ve dostluğun sınırlarını zorluyoruz...herkes birbirini tanıyor ve...motor kardeşliğinden öte...ye iç...muhabbet...kakara kukara makara yapıyoz...seviyeli ve kaliteli ambaians yani...bayyyy...iş güç bahane...istersen gelirsin...hadi canım gelmez isen küserim ve bidaha konuşmam...ayrıca misketlerimi geri isterim....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    freeozkan, safebet marka kasklar sadece görsel olarak işe yarayan ancak koruyucu yanı hiç bulunmayan en kalitesiz kasklardan birisidir. Camını değiştirmek ile uğraşma hiç, arkadaşların dediği gibi git yeni bir kask al bence. Çok kaliteli olmasa da en azından koruyucu olarak tatmin edici sonuçlar verebilecek kaskları 100 ytl civarından başlayan fiyatlara alabilirsin. Sirkeci'de uygun fiyata değişik marka ve modellerde kasklar bulabilirsin. Şahsen Airoh marka italyan kask kullanıyorum. Bunların çeneden açılabilir modelleri bir ara kampanyada idi ve 125-130 ytl gibi birşeydi. İyi kasktır tavsiye ederim. Kredi kartına taksitle de alabilirsin.

** Konuyu dağıtmayalım arkadaşlar. TAksim buluşması için zaten bir topicimiz var. Bunun haricinde arkadaşlarınıza söylemek istediklerinizi özel mesaj yolu ile iletebilirsiniz.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    alcığım COX marka kaskta hala problem yok....
    buğu önleyici ve yağmur kaydırıcıyıda aldım , memnunum.......

ohyeah, Cox markada ıyıdır tavsıye ederımgercı benn axo+nolan kullanıyorum ama

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    yahu arkadaşlar ben bu topiği aylar once motoru ilk aldığım zaman açmıştım. açtıktan sonrada gidip kaskı almıştım. Heralde tekrar cevaplandığı için en başa geliyor. İlginize teşekkür ederim kaskımı 6 aydır kullanıyorum , kaza yaptığımda yerede vurdum ve hiç bişey olmadı sapasağlam tavsiye ederim gayet kaliteli.
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olsun biz yinede tavsiye edelim sen ister al ister alma
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    VAYYY BBRR Barış kardeşim EMOK ve fb muhteşem uyum ha yırlı olsun oldu galiba emok işi??
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ha savaşçım emok işi tamamdır
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ohyeah, Yere vurrduysan kaza gecırdıysen o kaskın kullanılmaması lazım.! Hasarlı kask kullanmayın arkadşlar!

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    Alıntı Roxanne adlı üyeden alıntı
    ohyeah, Yere vurrduysan kaza gecırdıysen o kaskın kullanılmaması lazım.! Hasarlı kask kullanmayın arkadşlar!
    rox yere vurdum başımı ama sadece vizörde çizik var kaskın iskeleti ve acılan cene mekanizması sağlam en ufak bi kusuru yok , kıyamam şimdi onu atmaya. ama yok ben sana yenisini alır hediye ederim diyosan o ayrı
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125

Scooter İçin İdeal Kask?

Arkadaslar scooter ıcın ıdeal kask hangısıdır.50-100 ytl ye hangı marka kaskı almamı onerırsınız(ve nereden alcagımı yazar mısınız)onerılerınızı beklıyorum
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    scooter'a open face'ler daha çok yakışır ama sonuçta konu yakışma değil güvenlik olduğu için full face'den şaşma derim. ben cruiser düşünüyorum ama gidip full face alacağım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Road_Runner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 600f
    full face al bence ve paraya kıy alırken kafana biçtigin deger kadar kask takarsın
    in the absence of light,darkness prevails...
    (Honda CBR 600f / 34 UMK 93)

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Tüm motosiklet tipleri için tek uygun tip kask yekpare fullface kask çeşitleridir.
    I'M BACK !!!

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler