Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05

bu cross kaskını ve gozlugunu nereden bulabilirizz..bilgisi oln var mı??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ankara'da var, birkaç bayide. Motosiklet bayilerine bakacaksın başka nerde bulasın ki Konya'daki Honda bayisini arayıp sor bakalım bir
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    kawasaki er5
    arkadaşlar nolan n 61 aldım 200 lira bide buğu için içine bir vizör daha eklediler.çok güzel,buğu kesinlikle yok(önemli konu bence)
    ...SIKIYSA YAKALA...

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    N61 iyi kasktır. Biraz gürültülüdür sadece. Buğu önleyici vizör içi kaplama da bayağı işe yarıyor Nolan'da.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak bi siteden buldum böyle deneye bilirsin:
    Kask ebadınızı, başınızın alın kısmını yatay olarak ölçerek bulabilirsiniz. Kaşınızın yaklaşık 1 cm üzerinden başlayıp, kulak üst hizasından başın arkasındaki çıkıntılı kısmın üzerinden ilerleyerek diğer kulağınızın üstünden başlangıç noktasına ulaşarak başınızın çevresini ölçebilirsiniz.

Kask ilk taktığınızda başınıza tam oturmalıdır. İçteki astarın zamanla %5 ila %10 oranında esneme yapacağı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Başa tam oturmayan kask, kaza esnasında başınızı koruyamaz. Ölçüler santimetre olarak alınmalıdır.

XS
    S
    M
    L
    XL
    2XL

53/54
    55/56
    57/58
    59/60
    61/62
    63/64
    Kusura Bakma Dostum Ama Kask Kafanın Kaç cm olduğunu Olcerek Alınmaz. Her Markanın Kalıpları Farklıdır Ebatları genişlikleri Farklıdır. Aklında Bi Marka Veya Model Varsa En kötü Gidersin mağzaya denersin Hangisi daha rahat kafana Oturuyor İçine siniyor seni Rahatsız etmiyorsa Onu alırsın. bence Doğrusu Budur.

Kask için yardım lütfen

Arkadaşlar 250 ytl ye kadar bütçem var alabilecegim en güvenli kaskı istiyorum yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.
    Birde bu linkteki kask için fikirlerinizi yazarsanız sevinirim
    http://urun.gittigidiyor.com/SIFIR-L...0QQidZZ3507185

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    lazer vertigo 135 avro 225 ytlye honda özenden aldık buhu camıda dahil.tavsiye ederim.çok kullanışlı ve güven veren bir kask.
    çarpışma testlerinde ii sonuçlar almış.valla aynısını 225 ytlye aldık iikask rahat bir kask memnun kalırsın.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Yardımınız için çok teşşekkür ederim. Ozaman bu kaskı alayım ben. Ama alternetiflerinizi duymayıda isterdim

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Alıntı xemaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardımınız için çok teşşekkür ederim. Ozaman bu kaskı alayım ben. Ama alternetiflerinizi duymayıda isterdim
    o fiyatlarda şu an lazer iyi,duyduğum kadarıyla nolanın diğer markası.lazer kaliteli bir kask diğer kaliteli markaların yanına bile yaklaşmazken lazer bu seçeneği sunuyor.onun için biz lazer aldık.alınca göreceksin gerçekten güzel bir kask.altarnatif tanınmış markaların harinde tavsiyede zaten bulunmam,onun için bulunmadım.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    nolan tafsiye ederim 5 yıl garantisi var hem çok kullanışlı ama buğu önleyicili olsun 200 ytl den başlayan çok güzel modeller var.kadıköy kızıltoprak mototal da satılıyo fb stadının karşısında.

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400

Fullface ve Off-Road Kask

Arkadaşlar merak ettim de fullface ile off-road kasklar arasında ne gibi farklar var.Örneğin off-road kasklarda gaga var,burun tarafı sivri,uzun.Aralarında herhangi bir koruma farkı falan da var mı acaba.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Lz6 Bullet (Lazer) 90 euro civarı Tavsiye ederim. Ama Nolan" ın Çeneden Açılan N101 SMART var ama o 220 euroydu sanırım.

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Bende tavsiye uzerine kız arkadasima Lazer vertigo aldim. Ondan once emanet bi Nolan(modeli bilmiyorum eski biseydi) kullaniyodu ondan cok daha iyi oldugunu soyluyo. 200 ytl pesin aldim, bilginize.
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    benim tavsiyen marushin TNT800 olur sitede biraz araştırırsan bir alman dergisinin yaptığı testlerde çok iyi sonuçlar aldığını görürsün. MCAmotor da fiyatı 159 euro Bütçeni azda olsa aşarsın ama buna değer.
    Aydınlık azaldıkça karanlık artar.
    Kaskımızı takalım arkadaşlar.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Lazer alacağına Nolan N61 al derim. Yanlış hatırlamıyorsam aşağı yukarı aynı fiyatlarda.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    BOBCAT
    Alıntı xemaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba yalnız kaskın bedeni small bir yerde denemeden almayın....
    Lazer satan mağazada denemenizi tavsiye ederim...
    iyi günler...

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tavsiye uzerine kız arkadasima Lazer vertigo aldim. Ondan once emanet bi Nolan(modeli bilmiyorum eski biseydi) kullaniyodu ondan cok daha iyi oldugunu soyluyo. 200 ytl pesin aldim, bilginize.
    nerden aldin abicim ?

Shakulin

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    var tabiki cros kaskların cevrelerini daha iyi gormeleri gerekiyor... Bu yuzden on kısımları daha fazla dereceyle acık.. Cene kısımlarınında uzun olması carpma esnasında daha az zarar vermesini saglıyor...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lazer alacağına Nolan N61 al derim. Yanlış hatırlamıyorsam aşağı yukarı aynı fiyatlarda.
    Bu görüşüne katılamayacağım Boy... Nolan hernekadar süper bir marka olsa da, N61 çok güzel bir kask değil bence... Memnun olanlar var fakat ben aynı görüşte değilim. Çok gürültü alıyor ve kısa sürede üzerindeki desenler yapıştırma olduğu için soyuluyor. Lazer ise çok güzel kasklar üretmeye başladı. Yani N61 dersen Lazer de alabilirsin derim... Fakat ben N84 kullanıyorum mükemmel bir kask fakat biraz tuzlu... 200€
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Güvenlik konusu her zaman fiyatla doğru orantılı değil,geçen hafta okuduğum bir motor dergisinde bu kaskların avrupa da tarafsız bir firma tarafından yapılan testlerini ve sonuçlarını okumuştum,mesela 2006 en güvenli kask shoei raid serisi (shoeinin en uygun fiyatlı modelidir)seçilmiş bulursam tam sayı ile derginin adını da yazıyım.Çok komiktir ki lazer ın bi modelide arainin üstünde güvenli çıkmış;tabi bu test her konuda yapılıyor lazer güvenlikte geçmiş ama konfor ve dizaynda da arai açık ara öndeydi.Bana sorarsanız bu konu herkese göre değişir hiç bir modelin boyu diğeriyle uymaz,herkezde en konforlu denen kaskta rahat edemez,ama şunu söyliyim lazer dışında kask alırken,yarışa meraklı veya SS çi arkadaşlar için 300£ nun altına inmeyin diyorum gerisi sizin beğeninize kalmış.

REKLAM ALANI
45. sayfa BirinciBirinci ... 35434445464755 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler