Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    walla benyağmurlu bir akşam maxell diye bir şey almıştım (oem de denebilir) 25 YTL vermiştim ilk zamanlarımda ancak aldığımın ertesi günü öndeki kamyonun boş kasasından bir tahtaparçası geldi yüzüme çarptı. çarpmanın etkisiyle motordan düşüyordum nerdeyse. 25 ytl ye hayatımı kurtardım. bir dahaki sefere bu kadar ucuz kurtulamayabilirm. şu an yaya olduğum için fazla üzerine düşmüyorum ancak en yakın zamanda sağlam bir model kask alıcam.

KASK ŞART
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    airoh
    lazer
    nolan
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

wiseguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM850
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı
    airoh
    lazer
    nolan

Neden ? Onları diğerlerine göre avantajlı kılan ne ?

saviola83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan

Lazer Vertigo Kask nerden alabilirim ?

Bodrum da bu kaskı nerden bulabilirim arkadaşlar ? Bu kaskın Türkiye dağıtıcısını bilen var mı acaba ? Yardımlarınızı bekliyorum.......

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!

kask için tavsiyeleriniz

merhaba arkadaşlar,ben gerçekten kaliteli kask almak istiyorum.nereden nasıl temin edebilirim acaba.başkente yakınım oraya gidebilirim.ya da internetten siparişle nasıl olur.uzun lafın kısası ybr ye gidecek siyah bi kask alacağım.marka modael ve ve fiyat aralıklarına ihtiyacım var.hesaplısı nereden alnabilir dersiniz?.tavsiye ve görüşlerinizi esirgemeyin.şimdiden teşekkürler
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    merhaba serkan öncelikle şunu demeliyim almışken iyisini al ki birdaha birdaha değiştirme ben ilk bir hata yaptım iyi bir marka almadım sonra inanılmaz rahatsız oldum ama ondan sonra bir arkadaşı msağolsun doğru kask ı gösterdi bana Arai aldım biliyorum çok pahalı ama inan sen iyi kullanırsan 8 sene gider ço krahat hemde ama çok pahalı birşey istemiyorum dersen nolan x-lite veya caberg gibi markalara bak içinin yıkanabiliyor olmasına dikkat et eyer yıkanabilirse çok rahat edersin içi pis kokmaz yane

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    sevgili serkan Daha motorunu almamışsın ama kask düşünüyorsun... Çünkü kasklar da alacağın motora göre değişir. Bence Beyaz veya farkdedilmesi kolay bir renkte olmalı ışığı yansıtabilmeli. Çünkü trafikte gezinen çok bakar kör var. Sonra Sağlamlık ve koruma kapasitesi önemli. Piyasada ucuz satılan bir sürü kask var. 12 YTL den 150 uroya kadar geniş bir ürün gamı var. Sende benim gibi yap en iyisi Pilot tanıdıkların varsa Bir pilot kaskı al ve unut kask işini. Çünkü En sağlamı pilot kaskıdır. En hurdası bile piyasada satılan en iyi kasktan sağlamdır. Biraz ağır ama olsun...
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Made in Japan!
    motosikletim bu gün teslim edilecek,YAMAHA YBR 125 GRİ tavsiyelere devam edin lütfen. bu arada pilot kaskını nereden bulabilirim,öyle birşey dedin ki aklıma mütiş yattı ama bulma imkanım yok gibi neredeyse ..
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    abi ne pilot kask ı ya o kulce gibi şeyle nasıl motor kullanabilirsibn yapma olurmu öle şey serkan sen adam gibi bir kask al öle pilot kaskı fln olmaz adamlar motosıklet kaskını boşunamı yapmışlar..

Motosikleti
    Made in Japan!
    motoboy sen de haklısın.. ama çok ta kötü bi fikir de diil

escapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750C (+Keeway SL150)
    selam arkadaşlar,
    kask çok önemli tabi, iyisini almak lazım. tabi biraz da pahalı oluyor iyisi. bu düşüncelerle ve belirli bir bütçeyle aldığım ilk kaskımı dün gece itibariyle çaldırmış bulunuyorum: parkorman'daki whitesnake konserinde. görevlilerin yönlendirmesiyle birçok motosikletin bulunduğu yere parkettim motorumu. konsere girmek üzere diğerlerinin yaptığı gibi ben de çekinerek de olsa kaskımı ve montumu lastik filenin altında bıraktım. dönüşte benim kaskımın çalındığını gördüm. benimle birlikte bir başkasının da kaskı çalınmıştı, hem de kapalı çantanın içinden çalmışlar.. bugün sirkeci'den bir yeni bir kask almam gerekecek. parkormandan bahçelievlere kadar olan yolu kasksız gitmek zorunda kaldım, eve geldiğimde gözlerim sulanmıştı ve hapşırmaya başladım doğal olarak. diyeceğim şudur ki; kask vs gibi eşyaları aldıktan sonra yanımızdan ayırmayalım, koruyalım. yoksa benim gibi iğrenç ve gıcık bir duruma düşebilirsiniz. konser sonrası moral birden dibe vurdu, elimden birşey gelmedi, çok kötü bir durum gerçekten. güzelim kaskım şimdi kimbilir nerede :( bulan gören duyan olursa, haber verirse sevinirim (küçük bir ihtimal ama umut işte..) Siyah, mat, cox marka, yazılarını sökmüştüm, çeneden açılır bir kasktı.
    yanlış yere yazdıysam kusura bakmayın, bir şekilde yazmam gerekiyordu :(
    Get your motor running, Head out on the highway
    Looking for adventure, And whatever comes our way...

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Babamın uçaklara ilgisi olduğu için bilirim. O tip kasklar çok sağlamdır ama bir o kadar da AĞIRdır. Bence 100-150 avroya kaliteli bir kask al.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

has_adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 2005
    ben lazer vertigo mat siyah aldım.100 euro.gayet de memnunum. tüm modeller dikkate alındığında orta sınıfın biraz üstünde olduğunu söylüyebilirim.ankara da motoart dan aldım.(www.motoart.com.tr)burdan veya www.motomax.com.tr (ankara motor ve malzemeleri satan bir başka iyi yer) modeller bakabilirsin.
    yeni motorun hayırlı olsun,kazasız sürüşler.
    ankarayı iyi bilmiyorsan geldiğinde beni ararsan sana yardımcı olabirim.
    dr.hakan hasman 05055794177

Motosikleti
    Tabanvay
    airoh kullanan yok mu kalitesi için fikri olan ? ? ?

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    şunu bunu al demiycem ama açık ya da yarı açık kask alma. tam kapalı olsun.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Airoh SV55 kullanıyorum.
    Dahili güneş vizörü ve çene açılırı büyük rahatlık. (Hele benim gibi gözlük kullanan biri için)
    Önceki kaskım Schubert C2 idi. Çok memnundum. Airoh'un C2 den tek eksiği biraz daha sesli bir kask. Sesli demem sizi aldatmasın. C2 kullandığım en sessiz kask idi. Airoh SV55'in Nolan ve Shoei ye göre çok çok sessiz olduğunu da eklemek gerek.
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    www.mototal.com.tr www.feyizoglu.com adreslerine bir bak çeşit ve marka açısından birçok seçenek görebilirsin beğendiğini seçtikten sonra mağazalarla irtibata geç gönderebilirler adresine.

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bende de cox mono-k kask var... Açık artırmayla bi siteden aldım. 0 fiyatı yaklasık 125 euro. Bana kast 150 ytl ye geldi. bi bedebn buyuk ama oluo bana.. Sorun yok ve cok memnunun ceneside açılıo daha ne isteyebilirim ki??

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    bu konu daha once acılmıstı, sayfalarca cevap verdi insanlar. arama tuşunu kullanırsan gorebilirsin.

Nolan N61, fullface aldım memnunum. bu kadar

MARUSHİN Marka kaskı tavsiye edebilirim

Değerli kardeşim

İzmir Karşıyaka'da BLACKSNAKE adında hertürlü Motorsiklet kıyafeti ve kaskı satan bir Mağazaya uğradım,hertürlü kask arasında MARUSHİN marka kask gözlerimi kamaştırdı.
    Materyalı Fiber olan bu Kaskın Japon markası,mükemmel bir Dekor ve Dizayna,Nikelajlı cam üstelik boyasının mat olmasına rağmen 180 euro fiyatı vardı.
    www.marushin.de linkine tıklarsan kaskı inceleye bilirsin.Edindiğim bilgiya göre İzmir'de bulunan M.C.A Firması bu kaskı Japonya'dan ithal ediyormuş.

Selamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler