Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI

wiki marka fiyatı 60 milyon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    neron57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sunu ınanıyorsan kafam kasktan daha kalındıye evdkı kucuk tencerelerı dene

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    aneljezi bence kaskın muhtemelen pek işe yaramıyodur, benim şu ana kadar gördüğüm en iyi fiyat/performansı olan kask agv nin 80 euro ya olan modelleri.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    150 T
    Yaw acayip abarttınız, ucuz dediysek 10ytllik meyve tası demedik.
    Tabiiki güvenlik herşeyden önemli.
    Süs olsun diye takmıycam o koca şeyi kafam.
    Hem koruyan hemde pahalı olmayan bi şey arıyorum,
    Yani illaki full race bi kask mı almam lazım?
    200euro gibi fiyatları görünce tırstım
    wiki marka fiyatı 60 milyon
    Wiki nasıldır iyi mi? 60lık kask ne kadar korur?

cceksi, Yıldırımlar Sanayi Sitesi var Şaşmaz'da. Orda Kawasaki bayisi var Ali Abi sahibi. Oraya bir uğra...
    Prometheus odtülümüsün?

Misafir
    kaskın iyi veya kötü olduğunu çene kısmını iki yandan baskı uygulanarak anlaşılabilir

windgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xvs 650 a
    arkadaşlar slm choopper için fullface kask mı önerirsiniz.yoksa?

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    windgirl, hepsi için fullface öneriyoruz. Ayrıca ben çeneden açılan fullface önermiyorum ancak diğerlerinden iyidir.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi kasklar belli arkadaşlar değil mi?
    Arai, Shoei, AGV, Nolan, Suomy, Schubert benim iyi bildiklerim...
    Tüm koruyucu malzemeler (kask dahil) CE amblemli olmalı.. Avrupa standartlarında yani.. Bunlar test ediliyor ve o şekilde bu amblemi alıyorlar bildiğim kadarıyla..
    @analjezi.. bence 60 milyonluk kask sadece aksesuar olur.. ve de ek olarak FULLFACE alın bence..

VaRLoK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya kask fiyatlari arasinda neden ucurum var???

arkadaslar henuz motor kullanmamis ve dolayısıyla kask takmamıs bırıyım cok yakında motor sahıbı olmayı dusunuyorum ve bu konuda sizlerden gercekten cok destek gordum öncelikle bu anlamda hepinize tesekkur ederim yaptigim arastirmalarda 33 dolar a da kask gördum 600 euroyada !!! tamam fark olur ama bu kadar fark nası olur bılgılendırırsenız sevınırım ve bıde bu ısın kalıtelı ve uygun fıyata yapıldıgı yerler varmı? tesekkurler...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    ucuz kasklar seni sadece trafik cezasından korurlar, herhangi bir kazada faydaları olmaz. 600euro tabiki fazla ve bence abartı, nasıl bir özelliği var o kaskın bilmiyorum ama 200 euro civarına hem kaliteli hem de güvenli bir kask alabilirsin, ben öyle yaptım. Sonuçta uzun bir dönem için ve kendi güvenliğin için bir kere alıyorsun kaskı, bence parasını çok da düşünmemek gerekli.
    imza, safrane

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    safran bu yandaki motorun pozu guzel olmuş bu kadar buyuk ve sekilli durmamasına ragmen. asfaltta oluşu, yolun taze ve yeni oluşu, motorun temiz ve parlak oluşu onu mukemmel kılmış fotografta :D

kask fiyatlarına gelince NOLAN tavsiye ederim 160 euro sanırım.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Kaska verdiğiniz parayı kaskın hakedip etmediğini hiçbir zaman anlayamazsınız. Kaza anında en kaliteli kaskların ortadan ikiye ayrıldığını gördüm. Kazanın nasıl olduğuna göre durum değişiyor. Şu anda piyasada güvenli diyebileceğiniz kasklar Arai, Shoei, , AGV, Nolan, X-lite, Schubert marka kasklar ve fiyatları ortalama 300-400 Euro dan başlıyor. Bu markalar dışında bir kask satınalmanızı tavsiye etmiyorum. Forumda kask seçimi ile ilgili bir sürü yazı yazıldı.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    Mel-a-ku, teşekkürler , aldığımın ertesi günü çekmiştim, daha plakası bile yokken, jantları o günden beri resimdeki gibi temiz görmek nasip olmadı :( jant temizliği şart

200 euro'yu da yanlışlıkla yazmışım, 300 yazmak istemiştim..
    imza, safrane

Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen getir ben onu ellerimle yıkarım.. artı bişey dicem.. sonax ın bende jant temizleme köpüğü var ve lastiğe ıslak gorunum veren kopuğu ver.. bu urunleri temin edebilirsiniz sanırım www.bascuda.com gibi alışveriş sitelerinden.. jant a sıkıyorsun pislik çozuluyor.. basınç ile su tutarsan tertermiz bi jant elde edersin. diğer kopuk ise sıkıyorsun.. 1 dakka civarı sure içerisinde su olup akıyor.. lastik simsiyah kalıyor.. 2sini de ARABAM da test ettim. farkeden bişey olmaz sanırım. tavsiyemdir... deneyin, kaybedeceğiniz bişey yok. 14-15 milyonluk 2 ürün..

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    haarika
    imza, safrane

TOXIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia SR50 Ditech
    Mel-a-ku

Lastiği parlak gösteren spreyi otomobilde kullandığında lastik yanaklarını alta alacak kadar sert bir viraj deneyimi yaşamazsan bir problem olmaz. Varlığından bile haberdar olmazsın. Motosiklette ise yanaklara sıktığın parlatıcı haliyle tabana da nüfuz ediyor. Çok tehlikelidir, parlatıcı solüsyon asfalta basan yüzeyden silinene kadar geçecek sürede en basit virajlarda kayıp düşmene neden olabilir. Otomobilimizde test ettiğimiz ve memnun kaldığımız bir şeyi motorsiklet için tavsiye ederken çok dikkatli düşünmemiz gerekiyor, zira iyi niyetli fakat yanlış bir tavsiye muhattap kişilerin ölümüne bile neden olabilir.

Motosikleti
    600rr turuncu
    ucuz kask kısın kafanı ısıtır yazın cezandan korur ama kalıtelı kas HAYATINI korur.......!!!!!

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    parlatıcı etkilemese bile jant temizleyici yağ gibi kalıyor, yıkamacıda yıkatınca adamın jantı temizlerken kullandığı madde yüzünden baya bi süre fren tutmuyor, kullanırken dikkat etmekte fayda var her zaman. Ben uyguladıktan sonra lastiği tekrar temizlerim zaten, kullanan herkes de öyle yapmalı bence

düzeltme: yukarıda uyguladıktan sonra lastiği temizlerim derken jant temizleyiciden bahsetmiştim, parlatıcı değil
    imza, safrane

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Motosiklet lastiğine parlatıcı sürülmez. Zaten motosiklet lastiğinin yanakları çok pislenmiyor. Parlatıcı kaygan bir madde olduğundan ve motosiklet virajda yattığından çok tehlikeli bir durum söz konusu. Parlak lastiğim olsun diye hayatınızı riske atmayın amaann derimmm
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

vedat_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125
    bence motorun lastigine kesinlikle parlatıcı sürülmemeli
    doğan güneş batmaya
    açan gül solmaya
    okul bitmeye MAHKUMDUR

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler