Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklar ve Kask Üzerine Herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

buradaki kaskı bide gör

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer

göçmen motor!

Göçmen motora lanet olsun. Kaskı ordan aldım zaten 260 euroya. Parçası kaybolunca hiç ilgilenmediler. Gelecek dediler beklettiler sonra yokmuş Türkiyeye gelmiyomuş vs yalanda yalan. Gittiğim diğer motorcularda aynı şekilde. İzmir köy arkadaşlar. Burdaki isim yapmış 3-4 tane motorcuda kendini motorcu sanıyor. Müşteri hizmetinden esnaflık bilgisinden yoksun insanlar.
    İstanbulda distribütörü (mototal) aradım 2 gün sonra ÜCRETSİZ olarak tüm yedek parça setini kargoyla gönderdiler.

FutureShock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660Z Ténéré
    bende alper_tim in kaska ufak darbe yaptım önce camı değiştirip vericem ayıp olur valla nerden buluruz ( half face ( wiwi) )

memin1857 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer

wiwi yedek parça

Ya wiwi kaskları çankayada şifa hastanesinin karşısında satıyolar. Kaskın kendisi zaten 20ytl gibi komik bi rakam. Camıyla falan uğraşma yeni bi tane al geç

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    viper_1 neyi arasın bee adam schubert bulmuş sen nolan diyosun lazer diyosun schubert o markaları sulu götürür susuz getirir....ha arkadaşın ddiği linke bak almadıysan..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Ben Airoh kapalı bir kask almaya karar verdim. Bursa'dan Racing (Yalova Yolu) den 1 adet Mat siyah kask aldim.

Arastirmalarimda anladigima göre kalite ve fiyatlar soyle siralaniyor:
    Shoei
    Nolan-Airoh-Lazer
    Held-Cox
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

erkan2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazel
    olay bu motor kullanan herkes büyükk yada küçük motor farketmez kask takın bütceniz neye elveriyosa kasksız çıkmayın hayatınız ve sevdikleriniz için tetbir tetbirdir ucuz veya pahallı

mustafatuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011)
    www.mototal.com.tr Mutlaka Göz atın..

Alıntı Rglad adlı üyeden alıntı
    15 YTL'ye de kask var, 1 milyara da, bizim gibi çin işi motor kullanıcılarına fazla lüks bi şeye gerek yok heralde
    YANLIŞ

Alıntı Rglad adlı üyeden alıntı
    burada önemli olan motorun degeri degil kafanın degeri
    DOĞRU

hashmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 150hs
    ben nolan almaya karar verdim n61.öğrendiğim kadarıyla iyi bir marka çokta aşırı pahalılıkta değil arkadaşlar.motorlara milyarlar veriyoruz,kaskımızıda iyisinden seçelim.siz demiyomusunuz sürücü motorun %50sidir diye?önem verelim es geçmeyelim..
    hızlı yaşa,yavaş sür,genç değil geç öl..

artçı için hangi beden kask?

sürekli değişen artçılar için hangi beden bir kask almalı? malum kaskın kafaya uyumlu olması gerekiyor güvenlik için fakat her ayrı artçı için bir kask alamayacağımıza göre hangi beden almalı? örneğin ben daha çok kız arkadaşlarımı alıyorum, yani kızların ortalama bir kafa ölçüsü varmıdır? yada erkeklerin ortalaması nedir? veya her kafaya güvenli bir şekilde oturacak kask varmıdır? saygılar, sevgiler...

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı zevklerin faturası ağır olur.Senin gibi bir arkadaşın xxs den başlayıp xxl a kadar olan tüm seri kasklardan alıp bir köşede bulundurması gerekiyor....
    Puhahahahaaaaa
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    benim ölçüm 55-small ama joker'in ölçüsü medium..yani kızların da kafaları bir değil 1 tane alabileceksen medium olsun.bol kask takması hiç takamamasından iyidir bence.hem erkeklere de uyar medium..
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

f--a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki darbe sonucu üzerinde oluşan micro ölçekteki çatlakların, kaskını zayıflattığını ve olası bir dabede ortadan ikiye çatlayabileceğini söylersem, hala kıyamazmısın..

baya bi olmuş bu konu konuşulalı ancak ileride bu konuyu aratacaklar için yazdım..kaskınızı ciddi yükseklikten düşürdüyseniz, yad akazza yaptıysanız, kaskınızın koruma özelliği bitmiş olabilir

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Yeni bir konu açmaktansa buradan devam edeyim.

Aklımda güneş vizörlü ve flip-up olan Airoh Sv-55 modeli var. Fakat şu an için hiçbir yerde bulamadım. Sanırım bir süre daha Türkiye 'ye gelmeyecekmiş. Aynı özelliklerde olan Cox Trip modelini (155 Eur) almak istiyorum. Fakat marka bana pek güven vermedi. http://www.cox-helm.com/cox_prod.html adresinde hala 2004 modellerden bahsediyor. Yeni modellere ilişkin bir web sitesi bulamadım. Sanırım Cox, Caberg 'in fiyatı düşük versiyonu. Aranızda istediğim modeli kullanan var mı ?
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43898 adresinde satılıyor.

TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06

Pazar Sabahi Kask Nerden Alinir?

arkadaşlar ii geceler...

Yarın Sapanca gezisine gelmek istiyorum kız arkadaşımla şimdi karar verdik... ancak ufak bi problemimiz var kaskı yok.. yarın sabahtan buluşma saatinden önce kask alabileceğimiz bildiğiniz bi yer varmı acaba? biz bostancı'da oturuyoruz.. stad civarındaki motorculara bakınıcam ama bilinen bi yer varsa direkt gidip alırım diye sordum....
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Alıntı kraljames adlı üyeden alıntı

buradaki kaskı bide gör
    Bendeki kaskin aynısı, rengi bile aynı, ama camı şefaf benımkinin.

Ben bunu yolcu için yapmak istiyorum kendime şöle en babasından bir kask düşünüyorum. yine aynı model komple kafayı koruyan ve çenesi falan açılmayan olabiliyorsa mavi renk fosforlu. 350YTL ye kadar bişi önerirmisiniz banada.

Ortaköyde bi chopper ci var orda güsel kasklar satılıyormuş gidip bir bakmak lasım tabi. ama pek annamam sağlam mı, karbon mu

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    baba kaskı almışın zati beraberdik te
    resimler güzel olmuş
    mailinide özelden atta görüşelim

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125

Kask fiyatları

Arkadaşlar forumda biraz araştırma yaptım ama istediğim cevabı bulamadım 100 ytl ye iyi bir kask almak istiyorum..Tavsiyeleriniz neler olabilir????

Bugün bi yere baktım 90 Eurodan başlıyomuş O da belçika malı olan lazer?? Sizin bildiğiniz var mı??
    0 Rh (+)
    06 - 09

ekşioğlu efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er_6n
    GÜZEL KASKLAR, ama ıkısının arasında en guzelı sagdaki tartışmasız.
    bana sorarsan; ıkısının arasında asla kalmam başka bakarım
    tam anlamıyla güvenli kalıteli ve istedıgım gıbı bı kask düşünürüm.
    (fıyatlar tartışılır tabi)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler