Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sizce scooter a 2+1 kolon sistemi takılırmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bilemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    jesse zaten goldwingde ses sistemi varki teyp var anten boşunamı ipod girişide var eğer istersen 6 lımı 12 limi ne cd çalarda bağlata biliyosun ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı bilemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jesse zaten goldwingde ses sistemi varki teyp var anten boşunamı ipod girişide var eğer istersen 6 lımı 12 limi ne cd çalarda bağlata biliyosun ;)
    yok canım hayatta inanmam olurmu hiç oyle şey abartıyorsun bence
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    takılır anam. bende dvd player düşünüorum elektrikçine bi sor mümkünse pm atarsın
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oldu olacak düğün amfisi takın daha güzel olur
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    bence yapma koltugun icine koyuyorlar ve on tarafa bir yagmur yagdugunda on kolonlar gidiyor ve arkada koltugun altındakıde kırden yagdan havayla karısan tozdan mahvoluyor bende dusunmus baktım sısteme tozlanacak yagmur yagacak arkadası 2 tanepiooner kolon aldı yagmur yagdı finish isi bitti kolonların tak ama yagmur yagmasına tıkkat et

Bencede çok gereksiz sana tip tip bakanlar haklılar bence...Yani araba olsa kaparsın camları kendin dinlersin ama motorda anca bir yere park edersen açarsın en iyisi.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Yaptır yaptır, ülke bi kıro daha kazanmış olur, çok az ya..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bi goldwing'im olursa hemen teyp falan golon baglardım çok büyük güzel makina teyp yakışır ona müziksiz falan gezmezdim . hondanın aklına nasıl gelmemiş hayret ....
    Sazan mı avlamaya çalışıyorsun yoksa sen gerçekten ciddi misin

Dostum sende kolon falan takma bence...Geçen böyle bir konu daha vardı tabi içeriği farklı...Kimse hiçte hoş tepki vermemişti ses sistemi içinÖzellikle bayanlar
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı just_hmz_26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sazan mı avlamaya çalışıyorsun yoksa sen gerçekten ciddi misin

Dostum sende kolon falan takma bence...Geçen böyle bir konu daha vardı tabi içeriği farklı...Kimse hiçte hoş tepki vermemişti ses sistemi içinÖzellikle bayanlar
    sence ?????
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    -
    .

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı bilemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına goldwing le neden kıyaslama yapılıyor bu mevzuu anlamıyorum..
    Brad Pitt sarı saçlı, hadi sen de git boyat.. Burdan öyle bi sonuç çıkarıyorum..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Forumdan Uzaklaştırıldı
    öz itibari ile motosiklete takılacak müzik sistemi seyir esnasında dinlenmeye müsait olmayacağından ya durduğunda ya da park halinde hadi bilemedin yavaş giderken kullanılabilir.
    şahit olduğum 3-4 müzik sistemi olan motorun tam karşılığı maalesef "kroluk" mertebesinde değerlendiriliyor.
    tavsiye etmem çok istersen bir dene .
    tabi zevk meselesi. bu kro lafına da takılma buradaki kroluk kullanana da ait olabilir değerlendirmeyi yapana da .....
    onun yerine kulaklık yap demek isterim ama onunda dikkat dağıtmak gibi bir negatif yönü var.

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    aman ha arkadaşım etme eğleme çok komik gözüküyor dışardan bazen yanımdan geçen oluyor tubişin dediği gibi tam kıro tak kulaklıkları ver bassı yeter sana bence tabi...

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    adamım yapcaksan scootera aksesuar yap. jantlara şerit çek. altına neon tak ışıklandırma yap sinyalizasyon yap filan ama ses.le ilgili bişey tavsiye edilmiyo bak

Motosikleti
    şimdi yok
    2+1 mi dostum 5+1 bile koyarsın ama ses fazla olur bu sefer polim molis çevirir ses kirliliği yapıyosun diye ceza falan keser boşver benı ben bişey demedim
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

scootere 2+1 gitmez egzos al abart

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birol seninkinde sırıtmamış ama yakışmış
    Benzerini bir SYM GTS250 de gördüm (sahibinde.com da) MP3 adapte etmiş ve bayağı şugar bir görünümü vardı valla....sende tak hatta '' sörraund '' sistemli olsun,küçük bir lcd ekranda yakışır hani yanii.....
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    yagmur yagdı dıyelım gıttı kolonar bu arada goldwingde ses sistemi war yazılmış nerden cıkartıyosun bole selerı arkadaslar uydurmayalım lutfen

5+1 koy kardeşim yoldan gecerken insanlarımız motordan biraz daha sogusun biraz daha ne gerek var anlamıyorum motora teyip hoporler ne gerek var komik geliyo acıkcası hintli bir budist in bir lafı var insanlar hep ilgi ister ama karşıdaki insan bunu herkese göstermez yada gösterir bunu farklı şekillerde gösterir ilgiyi hak edecek insan bunu ucuk şeylerle degil minik hareketlere dökmeli diye ama bunu uygulayan varmı bilmiyorum kendimde dahil olmak üzere sen 2 hoporü boşver
    seninkine 5+1 takalım tuna motor a git cüneyt abiye performans parçaları falan süper olur şekil yaparsın brock egzoz falan unutulmaması gerekenler

Motosikleti
    Sym Vs 125
    Alıntı r1team adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5+1 koy kardeşim yoldan gecerken insanlarımız motordan biraz daha sogusun biraz daha ne gerek var anlamıyorum motora teyip hoporler ne gerek var komik geliyo acıkcası hintli bir budist in bir lafı var insanlar hep ilgi ister ama karşıdaki insan bunu herkese göstermez yada gösterir bunu farklı şekillerde gösterir ilgiyi hak edecek insan bunu ucuk şeylerle degil minik hareketlere dökmeli diye ama bunu uygulayan varmı bilmiyorum kendimde dahil olmak üzere sen 2 hoporü boşver
    seninkine 5+1 takalım tuna motor a git cüneyt abiye performans parçaları falan süper olur şekil yaparsın brock egzoz falan unutulmaması gerekenler

+5 ..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)