Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sezon bitiyor,Havalar soguyacak ve garajım yok!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    motor sevdasının kışı olmaz dün işimi halletim dönüş için yola çıktım 1 veya 2km gitmeden acayip bi yağmur bastırdı ne yapacagımı şaşırdım girecegim bir yerde yoktu o yağmurda tam 15 dk motorum ve ben sırılsıklam olduk eve geldiğimde 1 gün kendime gelemedim ama onunda zevki başkaydı
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    125mt_Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,
    Kışın motora binme konusu, beni de çok düşündürüyor. Tecrubesizlikten nasıl giyinilir ne yapılır bilemiyorum.
    Yeni aldım scooter ımı ve çok seviyorum. İşe gelip giderken kışta olsa binmek istiyorum. Onun kış boyunca yatıp benim yürüdüğümü düşünmek acaip canımı sıkıyor.
    Kışın nasıl biniilr motora, ne nasılgiyilir yardımcı olursanız çok sevinirim. İşim gereği gömlek pantolon giymek zorundayım. Bunların üstüne yağmurluk giyilir mi nasıl ? Benim gibi giyinen ve kışın motor kullanan arkadaşlar varsa yardımlarınızı rica ediyorum.
    İnternette scooterlar için diz örtüsü vardı. Kullanışlı mıdır acaba? kullanan var mı. Birde yukarıdan yağan su değilde arabların sıçratacağı su dhaa önemli gibi geliyor bana.Buna karşı nasıl önlemler alıyorsunuz.

Kaldera, arkadaşım tuğla olayı çok iyi fikir. Bende şu kaldırıma açılan büfelerin kabinlerinden bakmıştım. Ama her halukarda kaldırımı nasıl işgal edecen, evin önünde yer varsa iyi valla.
    Benimde aklıma balkonlu evler için vinç geldi. Hatta sistemi dizay ettik bir kaç mühendis arkadaş. Bu hafta sonu parça fiyatları soruşturup maliyetini tespit etmeye çalışacam. İsteyen olursa planları veririm.
    Hem motor evde olursa binmeyince orasını burasını karıştırırım. Ayar yaparım civatalarını sıkarım, siler yağlarım ..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    125mt_Murat, arkadaşım özel motorcu tulumları vardır yağmur geçirmez 2 parça olanıda var tek parça olanıda direk takım elbisenin üstüne giyilebilir kar buz olmadığı zaman motora binilir zaten motorun gitmediği kadar kötü hava koşullarında yola çıkmanı tavsiye etmem ülkemizde 4 mevsim motora binilebilir doğu illeri hariç 5 ay karla kaplı yollarda zaten arabayada binilmez orda kar motoru lazım sonuçta oda bir motor
    kısaca özetlemek gerekirse uygun giysilerle motora kışında binilir
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Donulmuyorsa ben kesinlikle bineceğim. Ama iş eziyet halini alıyorsa valla zor olabilir. Gerekli giysileri temin etmek gerekli tabi.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

melih8007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    slapdash bende henüz aldım ybr ve üsküdara kadar cumartesi akşamı yoğun trafikte getirdim . benimde scooter dışında pek tecrüben yoktu. park olayını ise kapalı otoparkla çözdüm gibi. aylık 30 ytl istiyolar. arabalar için bu rakam 90 ytl bana makul geldi

sLaPdAsH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 2005
    valla melih ben gittim karaköye 1 tane bayaa saglam bi tane de orta karar 2 kilit aldm geceleri tenteyle de kaptıyorum üstünü evim de yarı zemin baglıyorum demirlere bırakıyorum , ilk hafta dogru düzgün uyuyamadım desem yeridir her çıtırtıda fırlayıp durdum camın önüne ama şimdi alıştım gibi.Bilmiyorum aslında iyi mi kötü mü yapyrm birisi hiçbişey olmaz dio biri başka bişey..Şimdilik en masrafsız yolu seçtm ama bakalm..

Bu arada motorum kendim araştırdım 300 km.de 2005 ybr'yi sahibinin de iyi niyeti ile 2250 yee aldmm memnunum da bayaa zaten 1,5 haftada 1000 i geçtm servis yolu gözüktü arkadaşlar
    Eger bir yerde küçük insanlarin büyük gölgeleri olusuyorsa, orada günes batiyor demektir. (Çin Atasözü) --Karacoban\'a teşekkür--

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler