Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu motoru bilen var mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alet 25 yaşında diye tanıtılmış ama cillop görüntüsü tuhaf doğrusu. Bilen varsa aydınlatsın nedir bu motorun öyküsü

http://www.sahibinden.com/25_yasinda...XQQdisplayitem
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Ses 150 Dylan ( Henüz Yok )
    Benim hoşuma gitmedi doğrusu.Bilgimde yok fakat suzuki olduğu her halinden belli
    Emeğe saygı gösterelim... :cat:

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Gayet güzel ve sağlam makina..... Çokta temiz kullanılmış.... Almak isteyen kaçırmasın derim...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    hah güzel miş ilk defa gördüm adam açıklama kısmına da motorun kendi ağzından yazmışş.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    ilginç bir ilan,orjinal suzuki tamam ama o fiyata da zor satılır 50 lik motosiklet
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    İlanın Açıklaması da hayli ilginmiş

''NSAN OĞLUNU ANLAMAK ZOR MİRİM.SAHİBM NEYİMİ BEĞENMİYOR ANLAMIYORUM.HARİKA VE SORUNSUZ BİR MOTORUM VAR.TÜM BAKIMLARIM YAPILMIŞ.BÜTÜN GÖRENLER BANA HAYRAN KALIYOR.YİNEDE BU ZEVKSİZ ADAM BENİ BEĞEMİYOR NEYMİŞ MOTORUM 50 CC İMİŞ.BEN 100 CCLERİ CEBİMDEN ÇIKARIRIM EVEL ALLAH.BAKMA SEN 4 VİTESLİYİM VİTESLİ MOTOR KULLANAMIYORUM DEMİYORDA 70 KM HIZ BANA YETMİYOR DİYOR SANKİ BEN BİLMİYORUM.BİRDE BENİ ALANA ALMANYA'DAN ALDIĞI YENİ AÇILMAMIŞ BALATA VE ORJİNAL KOLTUK KILIFIMI VERECEKMİŞ DELİRMİŞ BU ADAM.NEYSE ARKADAŞLAR ARANIZDA DEĞERİMİ BİLECEK MOTORDAN VE KLASİKTEN ANLAYAN BİRİ VARSA NE OLUR BENİ BU ADAMDAN KURTARSIN.BENİ İSTİYORSANIZ ARAYIN VE PAZARLIK YAPIN EMİNİM VERECEKTİR.''
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    tatlı bir motor ilginç bir açıklama.50cc biraz abartı olmuş rakam
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    çok ii yaa
    hem vitesliymiş hemde 70 yapıomuş
    şindi kendimi düşünemiyorum bununla dalmışım trafiğe, kafamda kaskım
    heralde arkadan dokunan bi palionun darbesiyle körüklü ikaruslardan 500t nin ön camına silecek tarafından temizlenemiyen bi malzeme olurum
    GKN MOTORS

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bu ne yaw ehliyet isterlermi acaba buna
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Yamaha YZF R125 & Honda Activa
    Alıntı danger0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlanın Açıklaması da hayli ilginmiş

''NSAN OĞLUNU ANLAMAK ZOR MİRİM.SAHİBM NEYİMİ BEĞENMİYOR ANLAMIYORUM.HARİKA VE SORUNSUZ BİR MOTORUM VAR.TÜM BAKIMLARIM YAPILMIŞ.BÜTÜN GÖRENLER BANA HAYRAN KALIYOR.YİNEDE BU ZEVKSİZ ADAM BENİ BEĞEMİYOR NEYMİŞ MOTORUM 50 CC İMİŞ.BEN 100 CCLERİ CEBİMDEN ÇIKARIRIM EVEL ALLAH.BAKMA SEN 4 VİTESLİYİM VİTESLİ MOTOR KULLANAMIYORUM DEMİYORDA 70 KM HIZ BANA YETMİYOR DİYOR SANKİ BEN BİLMİYORUM.BİRDE BENİ ALANA ALMANYA'DAN ALDIĞI YENİ AÇILMAMIŞ BALATA VE ORJİNAL KOLTUK KILIFIMI VERECEKMİŞ DELİRMİŞ BU ADAM.NEYSE ARKADAŞLAR ARANIZDA DEĞERİMİ BİLECEK MOTORDAN VE KLASİKTEN ANLAYAN BİRİ VARSA NE OLUR BENİ BU ADAMDAN KURTARSIN.BENİ İSTİYORSANIZ ARAYIN VE PAZARLIK YAPIN EMİNİM VERECEKTİR.''
    Evet ya açıklama benimde çok hoşuma gitti...Değişik hoş bi motor,pocket bike gibi birşey bu ya.......
    :bounce:[B]тєк вαѕıηαℓıgıη уσℓ¢υѕυ тєк σℓυя...[/B]:bounce:

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel ve sağlam makina..... Çokta temiz kullanılmış.... Almak isteyen kaçırmasın derim...
    Bence de.....İyi toplanmış ayrıca..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    o 25 yaşında varmı ya hiç göstermiyo tertemiz kız gibi motor eskilerin vitesli scooterı

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Çok hoş... Sahibi de öyle olmalı, güzel anlatmış hikayesini...
    Bir de sağ tarafını görebilseydik; fotoğrafların hepsi motorun sol tarafından çekilmiş.
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    bu motor motokaravan ve yatlar için imal edilmiş,az yer kaplayan gerektiğinde çevreyi dolaşabilecek, alışverişde kullanılacak bir araç tarzıdır. boyutları münkün olduğunca küçük tutulmuştur, şimdilerde bunların katlanabilir olanları satışa sunulmuştur.
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

Motosikleti
    as t1
    motor iyi hoşta egzostunu yanlış yerden geçirmişler yanlız motor çok sağlam bişey sürat yok ama dağ bayır gider
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Batis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XTz 660 ZA - Kuba RX9
    5 para etmez , kesinlikle etmez.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    çok güzel görünüyor..tam yazlıkçı motoru

Motosikleti
    as t1
    Alıntı Batis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 para etmez , kesinlikle etmez.
    evet doğru beş para etmez daha fazla istiyorlar
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor yamahanın chapy modeline çok benziyor. değil 25 50 yıl gider bu alet. 1993 model bir chapy var bizde hala taş gibi .. 2 kişi her yere götürür yokuşta biraz zorlansada süper alettir.
    5 para etmez diyen arkadaşlar biraz motorları tanısınlar derim bence o paradan fazla yapar ama çin malları piyasayı düşürünce malesef ancak bu fiyatlara alıcı bulabiliyor.
    ankara istanbul gibi metropoller için uygun bir motor olmasada daha küçük kasaba ve yerleşim birimleri için ideal bir motor her yola gider.
    işten eve evden işe hafta sonları dağ taşa gitmek isteyene hem ekonomik hemde taş gibi bir çözüm
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    baris abi dogru yazmis,bu model chapy'nin benzeri,sanirim ayni sistemede sahipler.sehir ici ve sehir disi olarak 2 vitesi var,ayrica her iki vitestede hayriyetten otomatik 2 vites daha var.devir yukselince kendi otomatik atiyo ust vitese.saglamligi belli ve cok temiz makina.50 cc'ye gore cokta kuvvetli oldugunu dusunuyorum
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)