Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba,

Benim daha ilk motorum olacak cbr 125 i kullana bilirmiyim daha önce motor tecrübem yok. Birde boy 170 sorun yaşarmıyım ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

cevap yokmu hiç ?

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Sana Kullanırsın Desem Yanlış Olur Kullanamazsın Desem Gene Yanlış Olur Bu Sorunu En İyi Şu Şekilde Çözümlersin Bir Kere Motordan Motora Farklar Wardır Oturuş Pozisyonu Olsun Uzun Yoldaki Konforu Olsun Öncelikle Hangi Motoru Hangi Amaçla Kullanıcanı Belirleyip Kafanda Bir Plan Çıkarmalısın Çevrende Motor Kullananlar Warsa Onların Motorlarını Bi Sür SCooter Farklıdır Ss Farklıdır Touring Farklıdır Yani Öncelikle Neye Binmek Ne Amaçla Binmek İstediğini Seç Bende Senin Gibi Düşünüyordum Arkadaşımda Skyjet Wardı Hayatımda Hiç Vitesli Motor Kullanmama Rağmen Arkadaşımın Tak Vitese Sal Debriyajı Ver Gazı Aynı Araba Sürer Gibi Demesiyle 3-4 Dk Da Sonra Vitesli Motor Kullandığımın Farkına Vardım Ha CBR 125 Süremezmisin Çok Rahatlıkla Sürersin Ama Bir Kaç Deneme Yaparsan Senin Faydana Olur....

Uzun Oldu Ama İdare Et...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağıdaki başlıktan devam edebilirsin araştırmana:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    MT'den tanıdığım rahmetlik Tuğper olacaktı, direk yorum yapar, yardımcı olurdu bence
    Rapsolle kilometreler devirmiş bir kardeşimizdi... Onuda anmış olduk... Nur içinde yatsın

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    cbr125 ilk motorum, daha önce hiç motor sürmüşlüğüm de yoktu..Boyum 1.69..3 hafta oldu motoru alalı hiç zorluk çekmedim öğrendim...sen de öğrenırsın merak etme

Cbr 125 r benimde ilk motorumdu ve hiç zorluk çekmedim..Tabi araba kullanmayı biliyordum ve bisiklette.. onun için denge sağlamayı bisikletten, debriyaj vites gaz olayınıda arabadan bildiğim için ilk kalkışımda bile stop ettirmeden kalkmıştım...Biraz cesaret+gayret+azim :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)