Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artistlik icin kaski caddede koluna takanlardanmisiniz ? o zaman bakin !

Motovento
    REKLAM ALANI
    FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeste senin gibi para yok..... Vardıda kullanmadıkmı?....
    aynen katılıyorum parası olan konuşuyo tabı
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ya kask'tan herkes kaçarken bende bir bozukluk var herhalde? ben motor almadan önce kask aldim öyle hevesliydimki kask takmaya ,,, belkide sirf kask takabileyim diye motor biniyorum ben manyakmiyim ne ???.. baska varmi benimgibi olan ?? herhalde yalnizim...

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Hadi Diyelimki O kaskı Kafasına Takmadı Kazada Yaptın Kafanı Carpmadın O Disegine Gelen Kask Kolunu Kırar :S be AKILSIZ ADAM
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konuyu hep görüp, konuyu açan şahsiyetten dolayı hiç girip bakmamıştım. Zira kendisi avatarında tek teker yapmış, kask takmamış, hepimize kötü örnek olmuş, adı yolsuzluklara karışmış, küçükken burnunu karıştırmış, şu anda da sürekli göbeğini kaşıyan bir şahsiyettir
    (Bu mesajdan sonra kişilik haklarına tecavüz ettiğim için dava açmaz inşallah)
    Gece gece geğiyini bırakırsak, hepimiz bas bas bağırıyoruz kask takalım, kasksın dolaşmayalım diye. Sürekli konular açılıyor, sürekli tekrarlıyoruz, ama yinede çoğumuz takmıyoruz zaman zaman kasklarımızı. Çıplak dışarı çıkamayacağımız kadar kasksızda kullanmamalıyız şu mereti. Üzücü görüntüler görüyoruz, üzücü haberler alıyoruz. ALLAH hepimize akıl fikir versin..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkes takmalı. ucuz kask bile olsa

CaBRioLeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Kasksız çıkmam abi...............
    O KASKI Hemen Kafana Geçir.......

Motosikleti
    GSXR-1000
    100 mt lik yere bile kask takıyorum.ayrıca kask takmak daha havalı geliyor.

Motosikleti
    Keeway Matrix Turbo
    Aslında hava yapmak için kask çıkarılması çok saçma birşey ciddiyim karşıdan gördüğümde tipe bak diyorum

Bence kask hem muhtemel kazalarda en önemli korumamız hemde bizi motor üstünde daha karizmatik gösteriyor yanlışmıyım

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    bazı topiklerde kaskla ilgili saçma sapan cevaplar okudugumdan konuyu güncelliyorum.

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Kaskım olmadan asla...

Ben kask takarken bile kafayı yere vurdugumu düşünüyorum o zaman bile ürkütücü oluyor 1-2 metreden düşüpte beyin kanaması geçirenler var

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Lan sinan kaldır şunları adamın kaskla bile motora binmeyesi geliyo :(

Motosikleti
    Gilara runner
    Alıntı FAHRETTİN METİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum parası olan konuşuyo tabı
    katılmamak elde deıl bılader safabet kask taksan neden dandık kask takıonuz derler sormazlar ınsana ne zorluklarda yasadıgını ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D

...

Alıntı tewfik_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılmamak elde deıl bılader safabet kask taksan neden dandık kask takıonuz derler sormazlar ınsana ne zorluklarda yasadıgını ;)
    Ustacım Kaska Biçtiğin değer Kafana Canına Hayatına biçtiğin Değerdir Unutma. Yaşamak için ekmeye para Veriosn dimi ? Suya Yemeğe Buda öyle bişiy Motor tepesindeysen...

Motosikleti
    Gilara runner
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustacım Kaska Biçtiğin değer Kafana Canına Hayatına biçtiğin Değerdir Unutma. Yaşamak için ekmeye para Veriosn dimi ? Suya Yemeğe Buda öyle bişiy Motor tepesindeysen...
    sana sunu sorucam hersey eskısı gıbı olsa polısler kaskı sorun etmese (bundan 3 4 yıl oncekı gıbı) ben o zmana kadar kask takan hatta kask satan yer bıle bılmıodum cunku kımse takmıyordu kaska zorunluluk getırıldı bı anda herkez kask hayat kurtarır demeye basladı bu konu cok uzucak bılıorum ben daha oncede kask ıcın aynı seylerı yazdım ama burda kask takın dıyen cogu kısının awatarına bakıorum ya teker yapmıslar ya lucas yapmıslar kask war yok o tartısılır pekı o harketlerı yaparken dusup ayagın kopsa ne olcak ben sehır ıcınde motordan dusupte ölen hiç gormedım sen hız lımıtıne uyarsan 60 la gıderken dussen ölmezsın ben cok dustum...

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    kasksız hayat olmaz abi takıcan yada ölücen

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    güncel !!!

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu hep görüp, konuyu açan şahsiyetten dolayı hiç girip bakmamıştım. Zira kendisi avatarında tek teker yapmış, kask takmamış, hepimize kötü örnek olmuş, adı yolsuzluklara karışmış, küçükken burnunu karıştırmış, şu anda da sürekli göbeğini kaşıyan bir şahsiyettir
    (Bu mesajdan sonra kişilik haklarına tecavüz ettiğim için dava açmaz inşallah)
    Gece gece geğiyini bırakırsak, hepimiz bas bas bağırıyoruz kask takalım, kasksın dolaşmayalım diye. Sürekli konular açılıyor, sürekli tekrarlıyoruz, ama yinede çoğumuz takmıyoruz zaman zaman kasklarımızı. Çıplak dışarı çıkamayacağımız kadar kasksızda kullanmamalıyız şu mereti. Üzücü görüntüler görüyoruz, üzücü haberler alıyoruz. ALLAH hepimize akıl fikir versin..
    abi naptın

Alıntı darjeling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan sinan kaldır şunları adamın kaskla bile motora binmeyesi geliyo :(
    benzinliğin önünde köpeklerin arasına daldığın geceyi hatırlıyormusun ? seninde sonun öyle olabilirdi . demekki bakıp bakıp biraz daha ders almak lazımmış
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    hocam ben hayatımda bir defa bile kask ile motor sürmedim ne olacak benim sonum.Yaşarsam ehliyet sahibi olduğumda takacam

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben hayatımda bir defa bile kask ile motor sürmedim ne olacak benim sonum.Yaşarsam ehliyet sahibi olduğumda takacam
    iyi yapıyorsun hocam bundan sonra da takma zaten taksan ne olacak

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    kask şart

eğitim şart gibi oldu ama nese

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)