Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hyo Gt650 veya Ducati Monster 600

Katılımcı sayısı
93. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Hyosung Gt650 2006 model

45 48.39%
  • Ducati Monster '98 model

48 51.61%
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Acil kıyaslamaya yardım!! Hyo. Gt650 vs. Ducati Monster 600 '98 model

Motovento
    REKLAM ALANI
    superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Merhaba arkadaşlar;
    Başlıktanda anlayacağınız gibi,bu iki motor arasında kaldım.Biri 2006 model hyo.gt650 biride 98 model ducati monster 600 bi kere yan yatmış.3 aşağı 5 yukarı fiyatlar aynı.Ducatinin tasarımı beni çok etkiliyor ama diğer taraftanda hyo. daha yeni km. daha az ve hp. daha yüksek.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Sizin görüşleriniz benim için çok önemlidir.Bu motorlardan birini bu cumaya kadar alacağım.Ama allak bullak oldum.Lütfen yardım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Acil kıyaslama başlığıda ilginç olmuş.
    Bahsettiğin modeller birbirine yakın özellikte, Monster GT650 ye göre daha kaliteli bir motor ve klasikleşmiş bir model bunun yanında servis ve yedek parça olarak hyo dan daha pahalı olduğu kesin. Birde aralarında 8 yıllık bir model farkı var.
    Hangisi içine siniyorsa birini aldığında diğeri aklında kalmayacak severek bineceğin motor olacaksa onu al.
    Benim tercihim monsterdan yana olurda gerçekten efsane bir naked.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    arkadaşım şimdiden hayırlı uğurlu olsun,eskinin yenisi olmaz derler her ne kadar çekici ve karizmatik olsada Ducati monster sanki biraz ekmeğini yemiş gibi duruyor az vakit değil 1998-2007.al sen 2006 model hyo ilk kez motosiklet sahibi olacaksan soğumazsın,seversin ilk makineni ve belli bir tecrübe edinmenin ardından satar istediğin italyanı çekersin altına..............
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    mondi 150MC
    bence düşünmeden hyo al kafanıda daha faazla karıstırma...2. el satarken zorlanmassın 2006 model dıosunhemde 10 yaşında bi ducati ne kadar temız olurkı_?
    Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... !!!!!--HyO--!!!!!

dolapçııı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw k1100lt,bmw f650,royalstar 1300,xl 600,xt 600,
    ya motosiklet kullanıyorum dersin yada monster kullanıyorum dersin

Motosikleti
    Domalınan moturlardan.Rayzink
    hangisi senın ıcıne siniyosa onu al....derim ben..
    burdakı arkadaslar sana tavsıye verır ama onlar kullanmaz sen kullancaksın
    alıpda sonnadan lan mılletın lafına baktık bunu aldık tuh deme...
    kararını kendın ver kazasız belasız gule gule bın kardesım

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    ducati monster 0 hala benim işaretleme sebebim 9 yıl kullanılmış motor yerine git bisiklete bin
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    2006 fazer a
    hyosung gt 650 al. başın ağrımadan kullanırsın.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    parca fıyatları eskı model olmasını goze alabılıyosan ve ozellıkle motorunu kısa vadede degıstımıceksen bence ducati mukemmel bı secım..
    en nıhayetınde bır ducatıden bahsedıoruz
    ducati kullanıorum demek var hyo kullanıorum demek var(hyo yu asagılamıorum ducati benım ıcın extra bı ornek)
    ozellıkle mat sıyah bı monsterın yerını tutabılecek cok az sey var dunyada(mumkunse karter korumalı olucak:D )
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    ilk defa motosiklet kullanmıyorum bayadır kullanıyorum ama ilk defa 600 küsürlük bi makina alacağım.Ducati güzel alet benimde hoşuma gidiyor ancak 98 model olması açıkçası biraz ürkütüyor vede her defasında servise çin malı motor parası vereyede gözüm yemez ancak motosiklete biniyorum demek var ducatiye biniyorum demek var...birde ducati efsanevi bir motor bana göre.Bunu yanında hyo.da güzel şık parçası daha çok bulunuyor daha ucuz servisleri tabiri caizse adamı öttürmüyor.Satarken daha çabuk müşteri bulurum ama alırsamda bir 5 sene en az kullanma niyetiyle almak istiyorum ama hala karar veremedim kafamda bir muhasebesini yapıyorum maddi olarak tatmin etmesi hyo. ama karizma ve tarz şekil her ne ise onun adı ducati...hala kararsızım anlayacağınız

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ducati derim abi..
    Efsaneleşmiş artık yaşına bakma derim ben..
    Hyo nerde ducati nerde..
    8 yıl olmuş olabilir bende de 94 aprilia var şase taş gibi tek sorunum parçaların pahalı olması..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

abi bence hiç düşünme hyo al
    tamam ducati ile karşılaştırılmaz ama 10 yıllık bi ducati olacağına hyo olsun daha iyi

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    arkadaş bu kumar gibidir motoru kendin kullanmadıkca adamın nasıl kullandığını bilemezsin ki satan adam ağlatıp da satar kaç kişi gördünüz iyi bakıyım da sattığım adam rahatlasın diyen?hyo al az ama öz olsun
    facebook.com/kaskafa

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı ShowDown adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bu kumar gibidir motoru kendin kullanmadıkca adamın nasıl kullandığını bilemezsin ki satan adam ağlatıp da satar kaç kişi gördünüz iyi bakıyım da sattığım adam rahatlasın diyen?hyo al az ama öz olsun
    +1 kesinlikle doğrusun.............
    kaldı ki 10 yılda o motosiklet kimbilir kaç el değiştirmiştir!!!
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

pek anlamam ama bence eskısını almaktansa yenısı almak daha mantıklı sonucta arada 10yıla yakın bı zaman asımı var km yapmıs yatmıs falan fılan.. saygılar hayırlısı olsun sımdıden..

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Monster mı.Valaa ilk başta bende monster derdim üzerine bin sür desemde monster yahu adı üstünde aklını hemen kendisine çeldirir.Monstere binmek ayrıcalıktır.Zati hyo 650 düşündügüne görede benzin sarfiyatı yönünden bi sıkıntın yok heralde geriye işte denildigi gibi parça fiyatları işin içine girir.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karizma dersen Monster,ekonomi dersen Comet!
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    eski motorumla işe gider gelirdim ama 600lük veya üzeri bir modelde iş yerinin servisi farz olur ne yapalım sabah 8 de evden çıkacağıma 6:50de çıkarım hadi onu es geçtim ama aşağı yukarı herkes benim gibi düşünüyor ama kimi hyo kimi ducati diyor.Param yetse sıfır veya 2004 -2005 ducati düşünmeden alırdım ama malesef yetmiyor.Ya hyo.da çok şekil ve karizmatik ama bi ducati değil.Bugün konuştuğum arkadaşlarda oturmuş suzuki veya fazer al diyor demesine ama ben sadece hyo. veya ducati arasındayım.Benzin zaten yakar iki makinede o konuda yapacak birşey yok birde ben uzun yol yapmayıda düşünüyorum birde bu açıdan değerlendirirseniz hangisi daha elverişli...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Bence yeni yenidir.Tamam Ducati de ıyı makına ama bence Hyo al derım.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    yardımlarınız için çok teşekkürler ama bir soru daha soracağım müsade ederseniz bu sabah elemanın tekiyle muhabbet ediyordum madem uzun yol düşünüyorsun o zaman xt660x veya R al dedi ve ben anlayacağınız iyice allak bullak oldum.Naked motorların karizması ama enduronun rahatlığı hala ben naked düşünüyorum ama ister istemez enduroda kafama yatmaya başladı.Ama 10 senelik motor ya harbiden parçası ,masrafı benzin sarfiyatı ne alem dedir?Bilemiyorum acaba forumda ducati monster 600 kullanıcısı var mıdır?Yardım etse.Hyo. buldum ama daha monster rastlamadım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)