Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Güneşli Bir Pazar Günü & Benim Hâlim

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bambu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi öğretmen olaraktan görevimi yaptım abicim. Topiğine girip kulağını çektim onun. Merak etme
    Diline ve klavyene sağlık.. Adı üstünde ÖĞRETMEN... Allah sizleri başımızdan eksik etmesin.... Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp yaw..
    "Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diye boşuna söylememiş Rabb'ımın GÜLÜ..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki abi farzet 2. dediğin akü ölmüş...peki rampa aşağı 2 ye takıp salıp vurdurarak çalıştırsan nolur...yani çalışırmı...sonucta akünün görevi ilk hareketi verme...motor çalışırsa akü tekrar kendiliğinden dolarmı...
    Profesörüm Pandam,
    Motor sağlıklı durumda ise yokuş aşşağı sallayıp Vurdurma dediğimiz işlem ile çalıştırılabilir. Bir kere çalıştımı da servise kadar gidebilir. Tabi her motor için geçerli değil ama bizim motorlarımızda genelde böyledir. Hatta bir örnek vereyim, benim arabanın aküsünü başka bir akü ile destekleyip çalıştırmaya kalktım. Motor çalıştı ama o anda kablolardan çıkan spark aküden yayılan hidrojeni ateşledi ve akü parçalanıp adeta yok oldu. Ben şükür yaralanmadım. Servise kadar da motoru stop etmeden 20 km gittim, araçta hiç akü yokken
    Poturdak

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    abi çok büyük geçmiş olsun vallah ben olsam kafayı yerdim hava güneşli tam binim gezim derken motor çalışmıyor neyse abi sen yeni aküyü taktıktan sonra güzel pazar fotolarına bakarız
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Profesörüm Pandam,
    Motor sağlıklı durumda ise yokuş aşşağı sallayıp Vurdurma dediğimiz işlem ile çalıştırılabilir. Bir kere çalıştımı da servise kadar gidebilir. Tabi her motor için geçerli değil ama bizim motorlarımızda genelde böyledir. Hatta bir örnek vereyim, benim arabanın aküsünü başka bir akü ile destekleyip çalıştırmaya kalktım. Motor çalıştı ama o anda kablolardan çıkan spark aküden yayılan hidrojeni ateşledi ve akü parçalanıp adeta yok oldu. Ben şükür yaralanmadım. Servise kadar da motoru stop etmeden 20 km gittim, araçta hiç akü yokken
    abi valla lafı ağzımdan aldın...şincikte aküsüz motoru çalıştırabilirmiyiz diye soracaktım...cevabı vermişin...sağol...yani demekki akü olmazsa olmaz diye birşey yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

.................................................. ................
    .
    [IMG]FOTOLAR TARAFIMDAN SİLİNMİŞTİR[/IMG]

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi valla lafı ağzımdan aldın...şincikte aküsüz motoru çalıştırabilirmiyiz diye soracaktım...cevabı vermişin...sağol...yani demekki akü olmazsa olmaz diye birşey yok...
    ne yani şimdi bize akülü araba, motosikletmi satıyorlar? bunlar benzinle çalışmıyormu yaa (recep ivedik )

abi herzamanki sorunu çözmüşün yoluna devam etmişsin helal olsun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paşam valla motor bozulmasa yüzünü görceğimiz yok valla bu arada
    Drift Religion
    fatih şubesi

Ula bu hortlamış....

O yazdan kalma bir kıştı..

Şimdi günlük güneşlik ortalık...Dert yok tasa yok...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    hocam niye kendi ekseninde dönüyon kendini benzinliğin uydusumu sanıyon..

dünyanın uydusu ay dır..

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)