Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

mondial 151 rs ile uzun yol yapılırmı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Ümmmet Bey'in gidiyorda nereden geçiyorsa bakımını yaptırıyor. Firmaların desteği ile gidip geliyor. Böyle olunca ne olacak git 150 km dur yat. bakım yaptır sabah devam et...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondıal 151rs
    Kardeşim ben 20000 km dır mondial kullanıyorum içlastık alma yama alma zincirini yaglama pompa alma motorun kayışı iyi olmasınada gerek yok güzel bi kıyafet al birde mangal gıbı bı yürek o zaten motora bınen her insanda var fullle depoyu bak yoluna.

Neden bunları yap dedım çünki 15 rs önarka lastık dupleks tır iç lastık ve yama hiç işine yaramaz sadece denıze gırersen kı oda bu havada delılık olur orda sımıt nıyetıne kullanırsın zincir yok motorda kayışlı ..pompa alma lastık patlarsa ılk lastıkcıye kadar hıc durma o yeter.

Bunların hepsı tecrube ıle benden onaylandı 2 kişi lastıgınde çivi ile 65 km yaptım denızlıden marmarıse gıttım gıdış dönüş 600 km cıvarı bir gunde gıttım geldım hemde yaz sıcagında kı o zaman bıle şişmeyen motor bu havada bişiçik olmaz alırsan bıtek yeek bujı al sonra asıl gaza allah yolunu acık eder inş...

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    ya arkadaşlar kusura bakmayın ama bu adam 2007 yılında sorumuş bunu birisi konuyu bulmuş hemen yazmış tarihine filan bakmadan

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Belki hala yoldadır arkadas :D

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    bence bu çin malları motorları kullananlardan kimisi türkiyeyi fır dönüyo hiç bir tık yok.kimiside gözü gibi bakar duasını eder yağını suyunu ıvırını zıvırını eniyisinden kullanır sadece 4km. ev ile işi arasında yolda kalır.yani nedemek istediğimi anlamışsındır .bol şanslar''soğukta gideceksen yeterli ekipmana sahip değilsen 2kere 3kere 5 kere yani defalarça kere düşün derim.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümmmet Bey'in gidiyorda nereden geçiyorsa bakımını yaptırıyor. Firmaların desteği ile gidip geliyor. Böyle olunca ne olacak git 150 km dur yat. bakım yaptır sabah devam et...
    iş güç yok heralde 2007 mevzusunu patlatıyorsun
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Aynen 150 RF mondialım var 1000km de oldu bende kız arkadasımla ıstanbul kadıkoyden sıleye gıtcem bakalım kısa bır yolculuk ama zevklı olcak umarım havalar duzelsın bıraz onun mekanık bılgısı yok az cok anlıyorum bende. kıza soyledım cok guvenılır degıldır motorum nerde napcagı bellı olmaz dedım. ondan ozaman bosver demesını beklerken daha nolcak cnm maksat gıtmek eglenmek olmadı ustasını buluruz yoksa otobusun altına atar gerıdonerız dedı bu bana cok guven verdı. sımdı motor cantamıda takcam yola cıkcam bakalım. mondıalle avrupa turu atarsın 1 ay ama 1 gun gelır 1 sn de goztepeden kadıkoye bıle gıdemeyebılırsın kısaca bıraz sans işi.

Motosikleti
    mondial 150 rf
    altone, sile ye gittinmi kardeş? bendede rf var. henüz yeni. bilelim böle uzun yola gidermi alet, bursadan istanbula gelebilirmiyim dersin???
    bigün denicem heee. bide ben 15 tl ye depo doldurdum 120 km gitti bu normalmi, fazla gibi geldi sende yakıt nasıl, yagmur camur bi zararı varmı sen yıkadınmı hiç bişey olmuyo demi. bazende marş ilk seferde basmıyor 3-4 seferde anca alıyor . acaba soguklardanmı, daha yeni motor 300 km de. bilgi ver bana kardeş, ilgine şimdiden teşekkür ederim

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    evet arkadaşlar, konuyu gene hortlatıcam ama çoğu arkadaş uzun yola çıkmak isteyip de cesaret edemiyo olabilir.ben dahil :D
    bi açılım getirelim uzun yol açılımı =)

ankara-aksaray yapmayı planlıyorum yaklaşık 220km otobüsle 3,5saat sürüyor 90km/s ile

düşüncelerinizi bekliyorum

151Rs..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    istediğin yere gıdersin yeterki motoru üzme.bakımları ne zaman yaptırdın kayışla yağdan emin ol gerisi sana kalmış her 1 saatte 15 dk mola ver 70-90km arası hızla cok rahat gideceğin yere ulaşırsın.

Motosikleti
    cbf150
    Bir başka mevzuda, her an her yerde yolda kalabilirsin.(motosiklet çin malı diye değil) Sonuçta insanın başına her iş gelebilir, bu sebepten başına bir iş geldimi yardıma çağırabileceğin kişilerin nosu olsa iyi olur. Yoksa yolda kaldımı, etraftaki insanların insafına kalırsın. Yardımcı da olabilirler, kazıkta atabilirler.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Alıntı dream_way adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum mümkünse 2 kişi gidin. ağır motor uzun yolda biraz daha güven verici. karşıdan 120 kmh la gelen kamyonun çarpacağı rüzgar tek kişinin cesaretini fena kırar ve dengeyi olumsuz etkiler . yanında bir adet buji , buji anahtarı ,anahtar takımı olsun . yola çıkmadan önce zinciri v.s muhakkak yağla tekerlek havasını muhakkak kontrol.çek BİSMİLLAHI haydi yolun açık olsun
    helal sana be usta

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 ----------

Alıntı sky_forever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen manyak msın ıspartanın yollarından ve soğuğudan izmire 151 Rs 13 inç tekerlekli motorla gidilir mi ? O kadar km yapabilir msin sen!! Ayrıca bu ne deli zihniyettir yani! Birde 2 kişi diyosun kaç yaşındasın sen ???
    azimle ... eden kayayı deler demek sen kendine güvenmiyorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:42 ----------

bakın arkadaşlar bende ıspartalıyımama bir ata sözü vardır özürdiliyerek söylüyorum azimle ...eden kayayı delermiş bende mondial agt 125lik var ıspartanın ilçelerini gezdim iki sefer anyalya yaptım antalya ya gittigimde bir izmire gitmiş gelmiş kadar yol kadettim ama tek bi sorunoldu motorun üstünde oturmaktan cenetlerim mohfoldu ben motoruma güveniyorum çok şükür tekeri patlamadıgı sürece her biyere gideirm benim arkadaşımın mondial otomatik 150 cclik birde bumotorlar kayışlı ıspartadan bi çıkarsın antalya kemer sahil kenarlarını gezerek bursatarafından kütahya afyon ısparta yaptılar hiçte bi sorun yaşamadılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:53 ----------

memati_32_1983@hotmail.com ıspartalı arkadaşlar varsa eklesinler tabi muhabbet etmek arkadaşlar varsa da ekleyebilir tanışırız mt hakkında konuşuruz çok güzel fikirim var ama anlayan arkadaşlardan fikir almak isterim akıl akıldan üstündür

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)