Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

zzr 250 ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Arkadaşlar internette emsallerine göre çok uygun 1992 model bir zzr 250 buldum. 2500 ytl ye satılık ve aküsü lastikleri vs.. yeni yazmış. hafta sonu motora bakmak için gidicem size sormak istediğim bu motoru yaza doğru satmaya kalksak elimizde kalırmı? kolay satılırmı? bi 10.000 km rahat yaparım yaza kadar sorun çıkarsa parçalarını bulabilirmiyiz? ve internet piyasasından çok gerçek piyasası nedir?

kusura bakmayın biraz fazla sordum ama idare edin artık
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    sakın alma elinde patlar.

Motosikleti
    Neden kardeş piyasasımı ölü yoksa fiyatımı pahalı?
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

CANGO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    15 senelik süpersport tan bahsediyoruz. ölmüştür o şimdiye kadar. fiyatından ölü olduğu belli. girme elinde kalır.

Motosikleti
    Sağolasın önerilerin için. motorunu falan idareten toplarım elimden geklir kendimde sanayiciyimde piyasası korkutuyor tek bildiğim cbr 125 lerin piyasası.

satılırmı satılmazmı o kafama takıldı.

bide diğer arkadaşların yorumlarını alalım bakalım..

Motosikleti
    -
    arkadasım bencede alma 92 model Elinde kalıcagı kesin ayrıca o motordan pek bi hayır gelcegini sanmıyorum kesinlikle cbr125i tercih ederim ona kıyasla. eminim performans acısındanda daha iyidir

Motosikleti
    Kardeş cbr 125 im zaten var. bunu yatırım ve 125 ten 250 cc ye geçiş için istemiştim. hemen 600 lük bir makina almayı doğru bulmuyorum. 125 inde pek yettiği söylenemez. süreklide uzun yol yapıyorum. tarzımda ss bu yüzdende değişik bir tarzda 250 lilik almak istemiyorum. ha alıyım yaza kadar biniyim toplayıp yazında acaba 1-2 milyar karla satabilirmiyim dedim. sağolun yardımlarınız için.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı s3ns4t10n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle cbr125i tercih ederim ona kıyasla. eminim performans acısındanda daha iyidir
    92 model kawasaki zzr250 nin teknik özelliklerinde 40hp@12500 yazıyor. yani ölüsü bile cbr125 i yer gibi geliyor bana, yeterki yürüsün.

başkentin_asi_pilotu
    alınır mı alınmaz mı o ayrı bir tartışma konusu. ben alacak olsam model yılına değil yaptığı kilometreye ve temizliğine bakarak karar veririm. satmaya gelince kar edebileceğini pek sanmıyorum, zira çok eski tarz bir görünümü var, albenisi yok.

alınır alınmaya ama ugraşır durursun

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi çok düşük model...
    alma
    yorar seni.ama uğraşı olsun dersen eh
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

kayku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hiç belli olmuyo :D
    sen beni dinle sakın alma :D bende aldım zzr250 otoyolda piston kitledi ölümden döndüm sakın ama sakın elinde patlar parçaları çok pahalı ve bulunmuyo kolay kolay ben tavsiye etmem ;)
    [url] www.myspace.com/kayku34 [url]
    [url] www.herkesdinlesin.com/kayku34 [url]

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Sakın alma bence de ''eskinin yenisi olmaz'' demiş atalarımız boşuna dememişler.Hatta Kayku arkadaşı dinle ZZR 250 tecrübe etti ve hemen elinden çıkardı kar zarar bile düşünmeden,hele motosiklet toplamadıysan bu konuda çevren bilgin ve el beceriniz yoksa asla bulaşıp maceraya girme derim!!!
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Arkadaşlar dediğim gibi sanayiciyim işten anlarım ha uzmanlığım dört teker ama motosijklet sisteminide rahatlıkla çözerim toplmadan yana sorun yokta benim kafama takılan parçalarını bulup bulamayacağım ve rahat satılırmıydı.. anlaşılan bu motordan kardan çok zarar edicez ve satamıycaz..

yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    vay vay vay efsana zzr250 benım ne zamandan berı almayı dusundugum motor hehe al sen al yazın ben senden alıırm motoru bende bı ara takmıstım alıcam dıye ama sımdı zealsun alıcam vala .alıcaksan umarım sorun cıkarmaz sana bu arada cbr125 ı yermı fln demısınız saka gıbısınız vala 35 bg cıft sidır 8 subaplı bır motor o ve temızlerı bakımlıları ıbrenın sonunu göruyor 200 lutfen yanına cbr125 kıyaslamıyalım benım arkımda vardı kac sene once zzr250 adam 180-190 basıyordu cogu 250 sporun elıne verır 4 zamanlıda tabı bende bındım kullandım guzel motor ama ıste temızı sorun dostum eyer temız ıse al baktır göster o zaman al derım sana guzel alet o bır efsane

not: cok rahat satamazsın anca benım gıbı hastaları olucak bırde satarken cok temız olarak satıcaksınkı satasın dımı ama.parca konusunda cokta rahat bulamazsın yurt dısından getırtebılırsın ama.ben yazın basında görusmeye gıttım zzr250 ıcın alıcaktımama cok temız degıldı bırde fıyatta anlasamadık öle dırekten donmustum sen acaba hangı nerdekı motordan bahsedıyrosun merak ettım

Motosikleti
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay efsana zzr250 benım ne zamandan berı almayı dusundugum motor hehe al sen al yazın ben senden alıırm motoru bende bı ara takmıstım alıcam dıye ama sımdı zealsun alıcam vala .alıcaksan umarım sorun cıkarmaz sana bu arada cbr125 ı yermı fln demısınız saka gıbısınız vala 35 bg cıft sidır 8 subaplı bır motor o ve temızlerı bakımlıları ıbrenın sonunu göruyor 200 lutfen yanına cbr125 kıyaslamıyalım benım arkımda vardı kac sene once zzr250 adam 180-190 basıyordu cogu 250 sporun elıne verır 4 zamanlıda tabı bende bındım kullandım guzel motor ama ıste temızı sorun dostum eyer temız ıse al baktır göster o zaman al derım sana guzel alet o bır efsane

not: cok rahat satamazsın anca benım gıbı hastaları olucak bırde satarken cok temız olarak satıcaksınkı satasın dımı ama.parca konusunda cokta rahat bulamazsın yurt dısından getırtebılırsın ama.ben yazın basında görusmeye gıttım zzr250 ıcın alıcaktımama cok temız degıldı bırde fıyatta anlasamadık öle dırekten donmustum sen acaba hangı nerdekı motordan bahsedıyrosun merak ettım
    valla bendede nedendir bilmem ama kawasaki zzr serisi hayranlığı var.honda kullanıyorum şu an ha sizler kadar motor bilgimde yok ancak neyse zzr serisi benim hastalığım. amacım 250 cc den 600 e geçmekti ve biraz kar edermiyim dedim ama parçaları dediğiniz gibiyse hiç bulaşmıyım. yardımlarınız için sağolun arkadaşlar.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Ben CBR125R'ı tercih ederim...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben CBR125R'ı tercih ederim...
    babacım cbr 125 zaten var ona biniyorum. bu motoru ikinci motor olarak yaza kadar binip yazın satmak için düşündüm..

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    hocam motor temizse almanda bi sakınca yok.sonuçta her malın bir alıcısı bulunur.
    Drift Religion

Motosikleti
    da kolay bulunurmu acep oda var?

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    da kolay bulunurmu acep oda var?

valla kolay satabileceğini zannetmiyorum.sonuçta model olarak eski bir makina.ama insanlar bir çinliye 3-4bin ytl vereceğine bence bunu alırlar.
    Drift Religion

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)