Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

zzr 250 ile ilgili yardımınıza ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı Marv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kolay satabileceğini zannetmiyorum.sonuçta model olarak eski bir makina.ama insanlar bir çinliye 3-4bin ytl vereceğine bence bunu alırlar.
    işte kardeş benide korkutan bu. Bizim insanımız model yeni olsun der gider çinli alır.. bundan değilmi yıllardır mercedeste dahil olmak üzere ikinci elde değer kaybederken tofaş kuş serisi torslar falan değer kazandı...
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    şimdi, bir çok motor toplayan birisi olarak sana söliyeceğim
    eğer cbr ını verip alıcaksan alma..
    eskiye nur yağsa bit pazarı.. sözünü bilirsin
    he 2. moto olarak alıcam diyosan tamamen zevk e gireer, madem ustalığğında var parça bulamasanda biraz fantaziyle uydurursun bişeyler..
    2. motor olduğu zaman arızalandasa üzülmessin, yurt dıiından siparişle getirtirsin, ve yaya kalmassın..
    ama tek motorun bu olcakasa ve her bi sıkıntıda parça bululayım diyosan ,parça bulma işini unut, z motonun işkence çektirmeden parça getirmediği yıllarda tr ye giren bi model zzr 250,
    e piyasada da fazla olmadığı için çıkma parçasıda bulunmaz..
    ne demek istediğimi anlamışsındır heralde..
    GKN MOTORS

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte kardeş benide korkutan bu. Bizim insanımız model yeni olsun der gider çinli alır.. bundan değilmi yıllardır mercedeste dahil olmak üzere ikinci elde değer kaybederken tofaş kuş serisi torslar falan değer kazandı...

çok haklısın dostum.ama dediğim gibi makina temizse illaki bi alıcısı cıkar.sonuçta fiyat çok makul.yinede bu piyasayı bilen biri yardımcı olursa daha doğru olur.
    Drift Religion

Motosikleti
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi, bir çok motor toplayan birisi olarak sana söliyeceğim
    eğer cbr ını verip alıcaksan alma..
    eskiye nur yağsa bit pazarı.. sözünü bilirsin
    he 2. moto olarak alıcam diyosan tamamen zevk e gireer, madem ustalığğında var parça bulamasanda biraz fantaziyle uydurursun bişeyler..
    2. motor olduğu zaman arızalandasa üzülmessin, yurt dıiından siparişle getirtirsin, ve yaya kalmassın..
    ama tek motorun bu olcakasa ve her bi sıkıntıda parça bululayım diyosan ,parça bulma işini unut, z motonun işkence çektirmeden parça getirmediği yıllarda tr ye giren bi model zzr 250,
    e piyasada da fazla olmadığı için çıkma parçasıda bulunmaz..
    ne demek istediğimi anlamışsındır heralde..
    kardeş sağolasın derdimde buydu. cbr ye nikah kıydım ilk göz ağrım ne zaman hurdaya çıkar o zaman bırakırım onu ama bunuda ikinci bi makina olarak alalım dedim. ama parça bizi kasar baba biz bi cbr nin hava filtresi 120 ytl diye hopladıkta açık filtre taktık bununki anasının nikahına mal olur. yinede yarın bi motora bakmaya gidicem akşam size yazarım..

Marv

kardeş nette çok uygunda piyasayı bilmediğimizden afalladık
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bir de yeniden tasarlanan 250 R'nin 2008 baharı sonu yaz başı gibi Türkiye'ye gelme ihtimali var.Onu da göz önünde bulundur derim.http://www.motosiklet.net/forum/moto...nja-250-a.html
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    hoca bu bizi baya bi aşar. türkiyede en az 7000 ytl olur. o parayada temiz bi zzr 1100 buluruz.

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    Aha burda da motorla ilgili (senin alacağın eski kasa ile ilgili ) veriler, (testler vs..) var umarım beeğnirsin

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bence motosikleti bir gör. her türlü bilgi edin sahibinden. Rektefiye edilmişmi parça değişmiş mi hangi parçaları değişmiş. Çeşitli bilgiler edin. kaç km de olduğuna bak. Görmende fayda var. Ama parça probleminide düşün. Belki başka 250cc motorların uyumlu olan pistonu falan vardır.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    sağolun arkadaşlar yarın bakacam bu arada yardır git bi link verdin heraldede göremedim kardeş..

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    dediğin motoru buldum heralde. Ama motosikletin kendi resmi olsaymış daha net bilgi vere bilirdim. Bu arada kullananlarında bilgilerini göz ardı etme.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    ama dostum bak cbr 125 den zzr250 ye gecmenın anlamı olmaz bence sen alıcaksan barı zzr600 alkı bıseye yarasın yada sana er5 veya gs500 de onerebılırım

Motosikleti
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama dostum bak cbr 125 den zzr250 ye gecmenın anlamı olmaz bence sen alıcaksan barı zzr600 alkı bıseye yarasın yada sana er5 veya gs500 de onerebılırım
    almak hiç alırımda şehir içinde ss tecrübem yok otobanda 300 üstü görüdğğüm oldu ama şehir içinde beni öldürür şimd o makinalar.

Motosikleti
    yok be abı nıye oldursun olurmu öle sey cok buyuk bır degısıklık olmıcak bırde alcıagın makıne 90 lı modellerde tm bende begenıyorum hatta bır ara alıcaktım yarı yoldan dondum anlasamadık fln ama sen bence daha buyuk cc li al derım e tm 600 luk alma sende gıt naked al bagcılarda var bı tane 1 mılyaramı ne verıyor ama 2 ye yakın masrafı varmıs senın dedıgın zzr ankaradamı

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    bence alma bendede var zzr 250 istersen gör bak 125 cc den ona geçmene değmez arkadaşların dediği gibi 600 cc al bence 600 de alma 1000 al çünkü bindiğin an hiçbirşey yetmez sonuna kadar gidersin
    ---TURKISH STUNT---

Motosikleti
    dostum sende bıraz ucmusun ama 1000 lık fln adamı öldürücen

Motosikleti
    yanii... benden bu kadar çabukmu bıktınızda 1000 lik al diyosunuz

şka bi yana arkadaşlar dediğim sebeplerden alıyım dedim ama dediğiniz şekildeyse değmez.. yardımlarınız için sağolun.....

Motosikleti
    ne demek bı daha beklerız hadı bende kaçar bye

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babacım cbr 125 zaten var ona biniyorum. bu motoru ikinci motor olarak yaza kadar binip yazın satmak için düşündüm..
    İyi ya işte, masraf etmene gerek yok ozaman...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi ya işte, masraf etmene gerek yok ozaman...
    baba vaz caydık zaten...........

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)