Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ya yolda kaldık diyelim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    sen birde bana sor benımde kayıs problemı tamı tamına 15 km dagın koylerın icinde kaldım 15 km goturdum ilçeye baktım motorcular yapmıyor ALLAHTAN askerlık muayenesıne gittim yerde mınıbus var bizim komsunun allahtan oda muayenedeymıs onun alete attık gettık :D

kayıs alacaksanız japonlar 5 milyon dolarmı 5 milyar dolarmı anlasma yapmıs bando kayısları 20 bın km kopmuyor cok saglam ben kayıs bıtmıstırdıye cıkarrtım bando yenı kayıs aldım cınmıs oda 700 km koptu cıkarttıgım bando kayısını taktım gerı 5 aydır idare edıyor tık yok ..

bando kayıs takmasıyla 50 ytl unutmayın bando taktıgınızda yolda kalmassınız....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Ya arkadaşlar 1 daha Konu açmaya gerek yok bilgisi olan varmı? scootere akü alcamda Nerede vardır?*Ne kadardır deişmem gerekio zor çalışıo uzun süreli çalıştırmayıncada ayaktanda dahi zor çalışıoooooo

İstanbulda bu arada!!! aradığım yer!
    myspace.com/pashakzlrecordz

Tıkla dinle

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    otobus gecıyosa sukret...ya oda olmasaydı...
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    Alıntı rapertuar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar 1 daha Konu açmaya gerek yok bilgisi olan varmı? scootere akü alcamda Nerede vardır?*Ne kadardır deişmem gerekio zor çalışıo uzun süreli çalıştırmayıncada ayaktanda dahi zor çalışıoooooo

İstanbulda bu arada!!! aradığım yer!

Halen bekliyorum en iyisi YARIN SABAH mONDİAL SERVİSİNİ ARAMAK ve sormak..

Tıkla dinle

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    repertuar
    bu konularda sana en güzel yardımı sitede de reklamı olan altan motor yapar hemde her konuda..mondial servisi sana gel abi bizde var deyip gene standart aküyü takar..gene sorun yaşarsın..
    napioruz şimdi sabah kalkıp servis yerine altan motoru arıyoruz ve kendilerinden bilgi alıyoruz olayı çözüyoruz.. ben hep öyle yapıorum başım aarmıyo
    kalın saalıcakla

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    aga alyan takımı tornavıda fln bulundurcan kayıs degısımı cok basıt nıe o kadar para aldıkı namussuz alyanla kapagı sok sadece varyator ve kasnak olan yerı ac mobılete takar gıbı yada bısıklete zıncır takar gıbı tak
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    hımm altan motor hee iyi 1 arim tabi BAkem Ne dicek....Akü fiyatı ne imiş 1 sorim

Yok aga altan motor 120 Ytl den başlıo dio..ama Çin malı diilmişş..

Mondiali bide aradım Şİmdik oda 40 ytl dedi ama ne marka Çinmi başka bişeymi sormadım oda sölemedi...

Tıkla dinle

Motosikleti
    as t1
    motosiklet aküleri bukadar pahalımı 120 çok geldi bana sizce
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    geçen gün arabaya taktırdık biz, 150 ytl cikkkkkkkk ..........motosiklet aküsü de 75 olsun hadi

Motosikleti
    Junlin 125 T-10 Fun ctiy
    öle ya altan motor öle dio aradık..Orginalmişşşş 120 ytlden başlıo bide

mondialde 40 ytl....

Arkadaşlar Çalntı bölümünede yazdım motorum ÇALINDIYA BUGÜN BEN cafede iken saat 16,30 da İnanmıorum ben ya HALEN şOKTAYIM...

Tıkla dinle

Motosikleti
    Mondial 151Rs
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga alyan takımı tornavıda fln bulundurcan kayıs degısımı cok basıt nıe o kadar para aldıkı namussuz alyanla kapagı sok sadece varyator ve kasnak olan yerı ac mobılete takar gıbı yada bısıklete zıncır takar gıbı tak
    valla hocam yapamadık ya sana bişey solıyem adını vermıyeyım artık bir tane motorcuya yaptırdık ne oldu bılıyormusun kayısı sokerken bistonları deldi yaaaa pistonlar hasat oldu adam kilitleme yapacam diye cakmamı ne yaptı canım yenı aldıgım hız pistonu gıttı adam ne taktı bılmıyorum artık bundan sonra 50 ytl fazla verecem servis cagıracam.......................

hocam bu oo donen seye kılıtlememı ne koyuyorlar onu bulamadım ya motorcularda solemıyor patra kazanacaklar ya ondan.....

dönen seyın etrafında delıklere sokuyorlar onu bastırıp donen yerı acıyorlar burcların olan yere....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)