Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kanuni Rokkom Var (Çin 150 cc) Tek Teker yapılır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    abisi paşa paşa bin git motoruna yaa bende de rokko var.görünce bişe sorcan sandım tek tekere kalımmı diye soruyomuşsun sende....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HACI MURTAZA (BİSİKLETİM)
    yahu millet japon malı moto ile yapmıyo sen KAnuni ile yaparsan bırak eve motor elinde gidersin
    herkez kapmış motorunu iyi ama ben nasıl motor sahibi olucammmm.Ağlamak istiiiyomm ya motorum yokkkkkkkkkk:salut:

Tek teker olur mu bilmem ama olursa tekeri indirdiğinde şasenin ortadan kırılacağı kesin

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Kayısa yag sıkıldıgınıda ılk defa duydum

Neyse arkadasım kalkar kalkmasınada scooterda dusersen ne olur bılıyorsuın demı her yrı granaj orası burası cızılcek kırlıcak ıcın gıdecek nerden denedım nerden yaptım dıyeceksın bence yapma.Hem on kaldıracaksan vıteslı az daha guclu bı makına alsaydın.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    tekerlerden birini sök tek teker olsun,alalala,scooterla tek teker yapıp SS'leri karizmasını çizdiğinizin farkında değilsiniz....düşte göreyim seni...yap sen yap,kaskta takma

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kayıştan ses geliyorsa kapağı açtırıp baktırman lazım... yıpranmış olabilir. bunu sen çıkartamassın.. çünkü varyatör somunlarını sökmek için hava tabancalı lokma lazım.. eğerki kayışı değiştirmek gerekirse.. ses geliyorsa büyük ihtimal sorun vardır.. normalde gelmemesi lazım benim kayıştan hiç gelmedi ses.. zamanı gelince değiştir... iyisini taktır...(bando marka)
    alakası yok cok basıt balata degıstırmek kayıs degıstırmek
    ama uzun suredır yapmıyorum unuttum
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    arkadaşlar zaten tek teker falan yapmam sadece sordum yani motor gücü yeter mi onu ögrenmek istedim birde kayıştan ses motora 2 kisi binince oluyor tek kişi binince her zaman olmuyor ve sadece kalkısta oluyor. Ne önerirsiniz?
    [B]Honda Ps 150i 09':queen:[/B]
    [I][B]Satılık Yamaha Ybr 08' 3600kmde siyah:salut:[/B][/I]

Motosikleti
    Honda CBR 125
    Bence ancak bisiklette olduğu gibi kendin kaldırırsan olur Yani motor gücü deil, kas gücüyle olabilir

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    gereksiz bi topik
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Octavia
    Kemal17 bu arada masaallah 340km demıssın daha rodajdakı bı motoru zorlamıyorsun demı 2 kısı bınmeler gucunu denemeler on kaldıramaya calısmalar.boyle yaparsan rodaj bıtmeden senın motorundan daha cok gıcırtılar sesler arızalar cıkar.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    ne işin var tek teker le motorun amacının dışında kullanma derim benn. o motorla EKMEK almaya git.. daha fazla ne bekliyorsun ki. scooter dan.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'
    Alıntı torento_1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne işin var tek teker le motorun amacının dışında kullanma derim benn. o motorla EKMEK almaya git.. daha fazla ne bekliyorsun ki. scooter dan.
    Arkadasım hiç bi topic gereksiz değildir adam gibi konu açtık adam gibi cevap verin
    ekmek almaya git falan küçünsemeyelim hiç kimseyi

Nitrious arkadaşım rodaj bitti 500 bakımına götürdüm değilse motora 2 kişi falan binmem

Motosikleti
    Octavia
    Rodaj yani 500 km demı bıtıyormus enterasan valla o ilk 500 ılk yag degısımı ıcın rodagın bıttıgını pek sanmıyorum.

Genelde 1000km bıtene kadar motorun lımıtlerını denememek lazım dıye dusunuyorum.

Motosikleti
    Honda Ps 150i 09'

t

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rodaj yani 500 km demı bıtıyormus enterasan valla o ilk 500 ılk yag degısımı ıcın rodagın bıttıgını pek sanmıyorum.

Genelde 1000km bıtene kadar motorun lımıtlerını denememek lazım dıye dusunuyorum.
    Evet haklısın bir kez daha şunu belirteyim ben sadece sordum olur mu olmaz mı diye. Ayrıca tek teker benim neyime önce 2 teker gideyim

Kayıştan ses gelmiyor bu ara heralde geldiği zaman su wardı onun için geldi ben yinede kayışı değiştireyim mi? Bando marka kayış daha mı iyidir orjinal kayışından?
    Saygılar.

Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Evet haklısın bir kez daha şunu belirteyim ben sadece sordum olur mu olmaz mı diye. Ayrıca tek teker benim neyime önce 2 teker gideyim

Kayıştan ses gelmiyor bu ara heralde geldiği zaman su wardı onun için geldi ben yinede kayışı değiştireyim mi? Bando marka kayış daha mı iyidir orjinal kayışından?
    Saygılar.

Motosikleti
    cbf 150:::::08
    küçümsemek için demedim. sadece o motor la tekere kalkmak motorun ömrüne zarar. ama akıllı uslu binersen çin min demez senelerce binersin.. hadi nice 10.000 km lere
    kırdıysak affola.
    [COLOR="Red"][I]meğer gurbet dediğin mapuslukmuş güneşli avlularda yaşanırmış,öylesine,dönüşümde ne bulurum bilemem bildiğim döneceğim,,verilmiş sözüm edilmiş yeminim,,elbet birgün döneceğimm,,[I][/I][/I][/COLOR]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Daha yapamadınmı sen tek teker?.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    senın paran baya bol galıba harcıycak yer bulamayıpta bole seyler soluyosan yorulma bana ver ben harcarım......:D
    MT ANTALYA

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alakası yok cok basıt balata degıstırmek kayıs degıstırmek
    ama uzun suredır yapmıyorum unuttum
    sana basit gelebilir alet edavatın varsa bilmeyen biri için öyle değil. burda ustalık taslamak değil amaç yardımcı olmak.

bu arada tek teker olayına gelince bugün tamirciye bi uğradım. yine böyle arkadaşın dediği modelden bi scooter vardı. ve arkadaş nasıl becermişse kasnak içindeki mili kırmış.. anlıyacağınız epey bi masraf vardı motorda..motorun sökülmesine kadar gidiyordu.. çünkü kaskakta gitmişti.. kim bilir motoru o hale getirmeden önce hangi hareketi deniyorlardı.. gereksiz luzumsuz şeylere gerek yok.. sonra başınıza hiç yoktan bir sürü masraf 300 ytl (kabataslak) olarak bahsediliyordu..
    KIRMIZI BOĞA..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler