Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cub tarzı motorlar için diz örtüsü(yardım lütfen)

Motovento
    REKLAM ALANI
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar işe gelip giderken ve kısa mesafelerde kullandığım honda wave motosikletim var,dün sağanak yağmura hazırlıksız yakalandığım için sağlam ıslandım.normalde motosiklet botum ve kışlık korumalı pantalonum var ama benim merak ettiğim böyle ön grenajların oralardan sabitlenecek ve bacaklarımı örterek hem yağmur hemde soğuğa karşı pratik bir koruma sağlayacak branda gibi bir diz örtüsü,bunu alan,yapan,takan kullanan ya da fikri olan arkadaşlar yazarsa sevinirim,mototal de turcano urbano markasının ürünleri olduğunu biliyorum,cub motorlar için olanı varmı bilmiyorum,benim için kullanıcı yorumları önemli....teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimse yokmu aynı konuda dertli ?

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abicim senin ilacın mete han. adamda orjinal fikirler var. bidon style diye arat geçende açmıştı öyle bir topik.
    ==============================
    ==============================

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    istanbul / sirkeci de bu tür aksesuarları bulmanız mümkün fakat internettende siparişle temin edilebilir diye düşünüyorum.
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    2 sene once verilen ilan bugun cikarmi sence?
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

En güzeli bele kadar çizme..Onlardan bir tane alıp giyebilirsiniz yağmurlu havalarda ama giyip çıkarmak zor olabilir söylemesi. . .

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 sene once verilen ilan bugun cikarmi sence?

adam motora bile binmiyordur belkide

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...129&ShowPane=2

Ben feyizde motosiklet için olan diz örtüsünün yorumlarına baktım bi arkadaş ;

soğuk ve yağmuru unutun kesinlikle deri olduğundan su ve rüzgarı kesiyor ancak bacak kısımlarında bağlantı aparatı olmadığından vites ve arka fren kullanırken rahatsız edici oluyor ayrıca sağa sola çok açıldığından uçları egzosa değip yandı çıt çıt hareket ettikçe açıldığından iyi bir çözüm değil arkadaşlar ayaklardan bağlayacaksanız yağmurlu havalarda bütün su ayakkabınıza akıyor su geçirmeyen bir ayakkabı giymelisiniz..ıZMıT / KOCAELı
    Siteden kullanan var mıdır acaba kuryelerde cok görüyorum ama sorma fırsatım olmadı (:

Rüzgarda yelken gibi açılıyosa hiç almayayım diyorum

yusufika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda ps 150i
    arkadaşlar ben çok araştırdım almadan önce buradada görünce tavsiye ediğim dedim tarihe dikkat etmemişim kusura bakmayın fakat önemide yok bu herkse herzaman lazım nasılsa benimde kafamda birsürü soru vardı bunu almaya giderken fakat bunu satan şahışlar gerçek esnaf parasını ver dediler git gez dolaş kafana yatmazsa getir geri paranı al dediler okadar güveniyolardı ürünlerine çokda kibar insanlardı alış o alış bidaha geri dönmedim taaki kankama almaya gidene kadar .altdan rüzgar esipde yukarı fırlama olayı hiç başıma gelmedi tam tersi hızlandıkca dizlere bileklere yapışıyor zaten belden ve boyundan ayar kısımlarıda var hiç havaya kalkmadı bugüne kadar , zorunlu olarak motora binen arkadaslara tavsiye ediyorum sağlık herşeyden önemlidir dizlerim rahat etti .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:48 ----------

şunuda ilave ediğim kalitelide bi mont almayı kafama koymuştum çünki nekadar olsada eski montumdan soğuk sızıyomuydu ne anlamıyorum gögüs kısımlarım omzuma doğru ağrılar oluyordu montu buyüzden değişcekdim bunu aldıkdan sonra o problemde ortadan kalkdı nerdeyse komple gögsü kapattığı için üst kısımlardada kaçak kalmadı çok rahatladım giymesi çıkarması çok basit olduğundan neredeyse hafif soğukda bile giyiyorum üsenmeden. http://www.sahibinden.com/motorsikle...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler