Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Dekanın sokakta motosiklet sürücüsü ile yumruklu kavgası

Motovento
    REKLAM ALANI
    mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    ANADOLU Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mustafa Şenyel ve aynı üniversitenin Bitki İlaç ve Bilimsel Araştırmalar Merkezi (BİBAM) Müdürü olan Prof.Dr. Rıdvan Say, sokakta bir motosiklet sürücü ile yumruk yumruğa kavga ettiler.
    Üniversite Caddesi Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampusu yakınlarında bugün saat 15.00 sıralarında meydana gelen olayda yanında BİBAM Müdürü Prof.Dr. Rıdvan Say’la birlikte 26 NE 981 plakalı otomobiliyle giden Fen Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mustafa Şenyel ile 06 SG 197 plakalı motosiklet sürücüsü arasında kavşakta korna çalma yüzünden tartışma çıktı.
    Tartışma, araçtan inen Prof.Dr. Mustafa Şenyel ve Prof.Dr. Rıdvan Say ile kimliği belirlenemeyen motosiklet sürücüsü arasında kısa sürede kavgaya dönüştü. Her iki taraf yumruk yumruğa birbirine girdi. Prof.Dr. Rıdvan Say, motosiklet şürücüsünün yumruklarına maruz kalırken, Dekan Prof.Dr.Mustafa Şenyel de motosiklet sürücüsünü yumrukladı. Kavga eden tarafları çevrede bulunan vatandaşlar ve taramvay görevlileri araya girerek daha fazla büyümeden önledi.
    Kavga sonrası başında kask olan genç motosikletine binerek uzaklaştı. Prof.Dr. Mustafa Şenyel, kavşakta beklerken ışık yanınca önünde hareket etmeyen otomobile korna çaldığını, bu sırada motosiklet sürücününün kendisine korna çaldığını sanarak gelip kendilerine yumruk attığını ve kavganın bu nedenle başladığını söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/2007/11/07/son/sontur47.asp tüm fotolar için..

ii adam tam korumaymış bu bir + tabi bu işin espirisi kimse istemez bole hadiselerin olmasını..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    motosikletlide kask varmış,niye yumruk atmaya çalışmış ki , direk kafa atsaymış

komik gerçekten,ülkem insanı çok agresif .........dekanı bile coşturmuşlar...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    alın işte bide dekan mekan ayağıyla ortada cakas atarlar insanlıktan medeniyetten bahsederler hadi bir dekan karşılık verdi diğeri neden ayyırmak yerine saldırıya geçti...

herşey sözde kalıyor gerisi yalan kardeşim
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

bi arkadaş şöyle bir yorum yapmış o sitede

Motosiklet kullanıcıları

Bu adamların trafik kuralları olmadığı için , Sayın Profösörlere elinize sağlık diyorum, namuslu insanlar da namusuzlar kadar cesaretli olmalıdır

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    alın işte bide dekan mekan ayağıyla ortada cakas atarlar insanlıktan medeniyetten bahsederler hadi bir dekan karşılık verdi diğeri neden ayyırmak yerine saldırıya geçti...

herşey sözde kalıyor gerisi yalan kardeşim
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fotolara bakın..

4 kişi bir kişiyi dövüyor..

sebep neyse..

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    Sebeb kavşakta kornalaşmaymış.. Dekan bey gibi düşünecek olsak Tr nin hali vahim :D

D C R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kawasaki Versys 650
    Yanlış anlaşılmalar sonucu her şey oluyor maalesef...

Üzüldüm açıkcası, bırakın dekanı motorcu arkadaşımıza üzüldüm, 4 kişi...!!!
    DoCqueR | D C R | H4LuK... - "Motosiklet Gibisin, Binmek İstiyorum" Drift Religion

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı yunusxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi arkadaş şöyle bir yorum yapmış o sitede

Motosiklet kullanıcıları

Bu adamların trafik kuralları olmadığı için , Sayın Profösörlere elinize sağlık diyorum, namuslu insanlar da namusuzlar kadar cesaretli olmalıdır
    bu adamların trafık kanunu yok diyen abeci her kımse oraya yorum yazamadım insanı dinden ımandan cıkarıyorlar ıyı basında kask varmıs motordasımızın kafasına bı sey olmamıstır dekan mıs ne olursan ol dıyecem ama olmaaaaz o dekan haşa allah karakola bir git o haklı çıkar bide verdıgı ıfadeye bakarmısınız
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herşeyi geçtim orada namussuz diye nitelendirilenler bizlersek o insan müsvettesini kınıyorum.Namusluyum,Allah'a şükür güçlüyüm.Kendine güvenen oturduğu yerden sallamazda ortaya çıkar.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    salcano 125 mt
    Al işte bu dekanın cahil insandan farkı ne ..Okumakla insan adam olunmaz sadece kalifiye eleman olursun motorcu arkadaş o kaskla bi kafa atsaydı da o dekanın yarılmış kafası biraz insan olmaya calışşaydı

fotolardan zaten olay anlaşılıyor sen bir öğretim görevlilisin neyin ne olduğunu iyiçe anlamadan davranamazsın

dipnot: eşeğe altın semer vursalarda eşek yine eşektir .....

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Motorumu aldığımda böyle bir dekan bizim okulda olsun direk ezer geçerim arkadaş

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1505 destekliyorum.Adam okumuş adam olmuş sözde...Ne demiş serdar ortaç "okumakla adam olmuyor" nedense bööle bi sürü vatandaşımız var.helal olsun motorcu kardeşimize ama kaskıyla iyi dalmış adamlara tek başına.hemen görüşüp tanışmak istiyorum kendisiyle...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    bu ne agresiflik böyle.dekanda böyle yaparsa......
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kasklada ne güzel kafa atılır varya birde eldivenlerın eklem yerlerınde plastık korumalar varsa o kavgaya doyum olmaz ama arkadaş ayıp olur diye o kadar yapmamış heralde ben olsam ayağa kalkamazdı
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    sym mio
    git gide agresifleşioruz mutsuzlaşıruzz yazık ya.....
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

carzywindy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni windy 125
    arkadaşlar kanal 7 de gösterdiler bu haberi motorcu dekanı baya yumrukluyo sonra öbür adam gelip bi tane yumruk atıyo ama kaska geliyor ne fayda o fotoda da sadece griy ceketli adam yumruk atıyo öbürleri ayırıyor..

durum biraz komik biraz üzücü burası türkiye hayırlısı olsun

ha ayrıca abimizin motoru cbr 600 f

sinirlenip motora binip ışıklardan kalkışı çok güzeldi o sese biterim ben:::..
    ..::Bu Vatanın Gücü Ne Parasıdır Ne Tankları , Bu Vatanın Asıl Gücü İnanmış Evlatlarıdır::..

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    Eee.. dekanın içindeki şeytan dışarı çıkmış bir anda heralde :D
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Eline sağlık

Haksızlığa dekan da, bakan da tokat atmalı. Elinize sağlık hocam. Bu terbiye yoksunu genci eğitemediğiniz için de üzülüyorum. Keşke onu da eğitebilme ...

[22:20 - Mümin Çetiner cetiner3] yazarın tüm yorumları

adamın yorumuna bak arkadaş. Ne malum orada dekanın suçlu olmadığı? ha suçsuz bile olsa sen okumuş bi adamsın lafa gelse şiddetle bişey çözülmez derler ama icraatta tık yok malesef

ne diyim;

OKUMAK CAHİLLİĞİ ALIR,EŞŞEKLİK BAKİ KALIR......
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Profesorlük sanırım kurrayla dağıtılıyor , olgunluğa erişmemiş ham kalmış bir kafa ancak bu tip bir tepki verir. Bir ülkenin medeni olup olmadığını trafikteki karşılıklı saygıdan anlayabilirsiniz!!!, Prof olmuş bir adamdan bir babacanlık bekler insan hatta yönetici olmuş bu adam amman dikkat rastlamayın biyerde .

O okulda okuyan arkadaşlarımda kendilerine dikkat etsinler bu adamı kızdırmasınlar hehe

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)