Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Öz eleştiri lütfen cevaplayın

Motovento
    REKLAM ALANI
    kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    peki hiç biryerde otobanda dahil hız yapılmayacaksa bunu üreten adam neden üretmiş o kadranı koymuş ve neden Türkiye bu motosikletlerin içeri girmesine izin veriyor süs olsun diyemi bunların hepsi
    ---TURKISH STUNT---

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aye senle maliyi mahallede yakalarım ben hı şimdi 1000 rr var yakalayaman diyon ama yakalarım gorüşürükkkk
    Kısmet bakalım, 15 gün içersinde net olarak yazarım, yakalanmak üzere sizin oralara gelme ihtimalim var.

Motosikleti
    250 mct
    valla bende choper var 250mct.şehir içi tamam eyvallah hiç dayılık yapmıyorum.benim motor max 120 yapıyor.ben normal boş yolda 100-115 arası hızlarda gidiyorum hep.insan alamıyo kendini basmaktan.sırf bu yüzden ileride racing almaya korkuyorum.chopper olmasına rağmen altımdaki motor sanırım kendimi zorluyorum.ama şöyle bir durumda temmuz sonu ufak kaza yaptım.yol yapım çalışması vardı yavaşlayınca rüzgar mıcıra savurdu.çok şiddetli bir rüzgar vardı tabi.yani yavaş gitmekte iyi değil bence her zaman

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    insanın içinde hız tutkusu varsa yapacak pek fazla bir şey yok sanırım.

Motosikleti
    250 mct
    dur bakalım konu açacam bu tedirginliğimle ilgili

Motosikleti
    Şu an için Bianchi Dakar
    Valla arkadaşlar benim bir motosikletim yok (henüz ) Lakin bisikletim le bile rahatlıkla şehir içi (50km/h) ve şehir dışı (70 km/h) sınırlarını geçebiliyorum son rekorum ise 112km/h(Soğucak yokuşu 2001 arabayla ölçüldü).E o zaman desinler bisiklet için 15 km/h geçilmeyecek yürüyenler 3km/h'yi geçmeyecek diye!Yani arkadaşlar daha bugün arabayla şehir içinde 60 yaptım düz yol bu sınırlamalar çok katı ve acımasız sadece maliye zengin olsun diye yapılmış benceBatıda da sınırlamalar var ve millet uyuyor ama onların sınırlamalrı muhtemelen çok daha ölçülüdür.Eğer hız sınırları bu kadar dar ise ben bi 50cc nin üstüne çıkmayayım hatta en iyisi bisikletle devam edeyim.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısmet bakalım, 15 gün içersinde net olarak yazarım, yakalanmak üzere sizin oralara gelme ihtimalim var.
    gel dostum bekleriz adanada turlarız biraz. ama isoya gideceğimiz güzergahı önceden verelimki yola çıksın bizden önce
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    as t1
    Alıntı kont88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki hiç biryerde otobanda dahil hız yapılmayacaksa bunu üreten adam neden üretmiş o kadranı koymuş ve neden Türkiye bu motosikletlerin içeri girmesine izin veriyor süs olsun diyemi bunların hepsi
    neden süs olsunki yarış pistlerine gidin kendinizi oralarda gösterin dimi ama
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman bekleriz mutlaka haber ver

Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel dostum bekleriz adanada turlarız biraz. ama isoya gideceğimiz güzergahı önceden verelimki yola çıksın bizden önce
    mali olaya çözümü buldummm güzergah gezmeye gerenk yokkk arka lastiğe bezir yağı sürüyommm her yerde drif yapıyooo
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

bestofonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su anda kanuni tiger..ama büyüyecek abisi
    Kendi başıma gelen olayı anlatayım:(yaklaşık 1 yıl önce)

Markete gitmem gerekti yaklaşık 250-300 mt dedim yavaş giderim dedim, kask koruma giymeden çıktım,marketten dönerken(hızım 40km)densizin biri tali yoldan sağa sola bakmadan resmen önüme çıktı,ben 2 mt sürüklendim yerler çakıl taşı;dizlerim,dirseklerim ellrim her yerim sıyrıklar 10 gün yattım,ilk 3 gün uyuyamadım.Allaha şükür yinede ucuz atlattım..

Değermi?gitsem giysem korumaları ayrıca site içinde hız limiti 20km,ama yaz sezonu değildi yol boştu hızlandım sonuç malum

Eğer koruma olsaydı,yada sadece hız limitine uysaydım bunlar olmayacaktı evet raporda %100 ben haklıydım şahitlere vardı ama neye yarar o acıya değermi bazı şeyler yaşanmadan anlaşılmıyo malasef..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kanuni elite 100
    sehir icinde istesemde 60 ı gecemiom zırt pırt onume kasis cıktıgı icin ama otobanda 200 den assagı basmam doru konusmak gerekirsee

otoban da gaz asılmak şart valla

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler