Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

İki saniye ile canımdan oluyordum !!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    derbi gpr 125 + honda activa 100
    tubis gecmis olsun, oyle kırolardan cok var bu memlekette motor nedir neye yarar, trafikte varmı yok mu bilmeyen ayılar iste. aynı olayda benim basıma geldi teyzenin biri arabasıyla beni agaca sticker yapmasına ramak kalmıstı yani, ben de kızdım ettim ama naparsın, boyle tipler hep vardı, hala var, ve olmaya da devam edicek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    Alıntı nusr3t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tubis gecmis olsun, oyle kırolardan cok var bu memlekette motor nedir neye yarar, trafikte varmı yok mu bilmeyen ayılar iste. aynı olayda benim basıma geldi teyzenin biri arabasıyla beni agaca sticker yapmasına ramak kalmıstı yani, ben de kızdım ettim ama naparsın, boyle tipler hep vardı, hala var, ve olmaya da devam edicek
    nusr3t
    arkadasım,senın bu yazıda bahsettığin mahluklardan bu sabahta bana denk geldı..hanfendı kavşakta sola donucek ve yol ver işareti var..ama ne fayda o levhayı gozune ...ne fayda...korna ve ışıklı ikazıma karşılık bütün yollar benım çekilin dergibi yola çıkması sonucu nerdeyse yatırıyordum motoru..son anda sağ tarafa kaçarak arabadan sıyrıldım.tabı motorda stop etmış bu arada.baktım bayan kaçıyo..sankı orada bışey olmamış gıbı...motoru çalıstırıp hemen yetiştim hanfendıye...yanına yaklasıp ağzıma gelen butun hakaretleri saydım..şimdi el kaldırsak bayana el kalkarmı utanmaz derler..arabasına bı tekme sallasam aracın gunahı yok.üstündeki mağara insanı..butun olanlara o sebep çünki..
    Başkalarının kusurlarından bahsetmek istediğin vakit, kendi kusurlarını hatırla. O zaman başkalarının kusurlarıyla alakadar olmaya hakkın olmadığını hatırlarsın.

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Ben her akşam Kadıköy maltepe arası yolu eşimle katediyorum. Bu tür dangalaklardan çok fazla olduğu için normal geliyor artık. Bu tip kişiler daha çok dikkat emmei ve dikizden aracı ve seyrini gördüğüm ilk saniyede içerisindekinin karakter yapısını nasıl hareket edebileceğini anlama yeteneği kazanmama neden oldu.

Sana bir tavsiye kız arkadaşına da anlat. Trafikte şeridime sarkmaya çalışan 30-40 cm mesafe ile burunlerını yanaştıran kişiler oldugunda bana sarılmış olduğu eliyle elini vuruyor. Bende selektör ve korna ile ikaz edip güvenli bir konumda seyir için gerekeni yapıyorum.

E5 te ağır ilerleyen trafikte bile şu zigzag yapan halk arasında p.çi diye tabir edilen vatandaşlarla karşılaşmak ve bu şahsiyetlerin kaç kişinin hayatını tehlikeye soktuğunu görmek ne yazık ki mümkün.

Ayrıca neden caddeden sahil yoluna giriş bölümünde sahil yolunda şerit çizgileri yok. Şerit çizgilerinin olmaması virajda sürücülerin çoğunluğunun şerit tuturamama ve hesap hataları yüzünden tehlike oluşturuyor. Bu konununda konuşulması ve paylaşılması gerektiğini düşünüyorum.
    Sadobey

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı Pınarr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bağlantımı söyledikten sonra yiyosa bişiy yapsın.. Aramak için yeterli süre doğuyo o anda zaten
    anlaşılan sen karakolun önünden geçmemişsin yada bayanlara özel muamele var

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Alıntı szr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun tubiş , bu gidişle dikizden gözümüzü ayırmadan gideceğiz , tavşan gibi her iki gözümüzü de aynı anda farklı taraflarda kullanabilseydik ; bi gözümüz yolda bi gözümüz dikizde olurdu
    Hem dikizde hem yolda olacak tabi. Geniş bakacaksın. Eğer zorlanıyorsan motorunun dikiz ayna kolunu öne doğru ittirip öyle şıkıştır. Hem arkada gördüğün alan genişleyecek hemde ön tarafı daha net görebildiğin bir açıda aynayı görmen mümkün olacaktır.
    Sadobey

Motosikleti
    honda cgl 125
    geçmiş olsun arkadaş dikkatli ol ok

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    geçmiş olsun kardeşim. bizimde başımıza gün içinde böyle şeyler geliyor ama uyarmaya bile gerek yok. çünkü konuşmaya çalışsan zeytinyağı gibi suyun üstüne çıkıyorlar. ne yazık ki sadece biz çok dikkatli olmak zorundayız.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)