Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

yeni beat? innova? today? agility 125? hangisi sizce

Motovento
    REKLAM ALANI

bence en iyisi beat walla ama güç olarak bişey söyliyemem benim arkadaştada var net 95 gördü..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    megadeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bir motorum bile yohhh
    innova al derim otomatik olmadığı için beat ten daha az yakıt tükedecek ileride vitesli bi motora geçmek isteyeceğin zaman zorluk çekmezsin hem diğerlerine göre daha sağlam ve daha güçlü en önemlisi yakıtta cimri ben olsam innova derdim yinede karar senin başarılar

denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    arjadaşım sana tavsiyem innova al cup daha güzel yakışır diye düşünüyorum ben

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Sana tavsiyem sonuna kadar innova bende var 100km=2lt. yakıyor 125-130km/h hıza cıkıyor.

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''

Önce hacim.

Yokuşu inişi bol bir şehirde yaşıyorsan today 50 sana ızdırap verir,gücüne lanet edip sonrada frenajına kızarsın.
    Bence kymco125 derim,her türlü motorlu araçta hacim herşeydir,ve kymco
    nun japonlardan aşağı kalır yanı yoktur,major problemin olmaz 2. elini düşünerek aramanın anlamı yok zaten yatırım aracı da değildir.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    agility 125 veya innovayı övüyorlar zaten inova hondanın en sağlam motoru bildiğim kadarıyla.fiyat performansıda agilitynin yüksek.Dizayn bakımından agility daha iyi.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Ben bu kıyaslama da Innova derim..
    Ama Honda Beat'i çok seviyorum..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Motosikleti
    Kymco Agility 125 Başka Motor Tanımam :)
    Arkadaşlar

Today = KM de 40 bin
    İnnova = KM de 55-60 bin
    Beat = KM de 60-65 bin
    Agility = KM de 80 bin

Bunlar doğrumu?

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı K4RD3L3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok 3 kişi bindiklerini soyleyenler var amacım 3 kişi binmek değil motorun gücü
    Motorun gücü derken kaç kilosun eğer ortalama 55-65 arasi isen senin gibi 2 kişi taşir ben sürücü kursundan biliyorum zorlanmadan karar senin Bukadar büyütme hani 50cc filan ama sonuç bu...
    [I]Прекален Моториэиран[/I] :wiinkk:

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arkadaşlar

Today = KM de 40 bin
    İnnova = KM de 55-60 bin
    Beat = KM de 60-65 bin
    Agility = KM de 80 bin

Bunlar doğrumu?
    evet dostum...AGILITY nin tek dezavantajı benim cbf 150 kadar benzin yakıyor...hatta daha fazlası...birazdan agılıty fotolar geliyor...eğer benzinden yana takıntınız varsa agılıty tavsiye etmem...agılıty efsanesi benzinde yalan olur...

beat deposu küçük...uğraştırır...ve çekişşi zayıftır...ne kadar düşük kiloda olursan ol...rampada bayılır...fena bayılır çekmez...köklesende dip gaz yapsanda çekmez...hızını alıp çıkıcan rampayı mesela...ama viteslide bir vites düşürüp yeniden istenilen hıza gelmek mümkündür...

AGILITY her zaman öneririm...ancak minyon tipi olmasıyla...emsallerinden biraz daha fazlası benzin yakması nedeniyle bir soru işaretide bırakmakda fayda var...şu an fiyatu çok uyugun...2400 civarı...ama İNNOVA yanında sönük kalır...

Bizim şirkete gelen bir Agıltycinin makinası..

özellikle 1.70 üstünderysiniz ayvayı yediniz...direksiyonu tam tur yaparken diziniz müsade etmiyor...ama daha geriye oturarark bu sıkıntıyı atabilirsini...o zamanda kıçın uzağa gidecek tabi...sürüş esnası tam tur yapılmaz zaten...sadece manevrada...

inşallah fotolar işinize yarar...alacağın motorda rahat olmak istersin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ergunz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000RR,600F,ET4
    banko innova derim hem ekonomi hem performans hem sağlamlık ayrıca kymco ya da hondadan daha sağlam diyenlerin şaka yaptığını düşünüyorum
    SÖZLE DÜŞÜNÜR,SÖZLE SÖYLERİZ.VE SÖZÜMÜZLE ANILIRIZ.BİR SÖZLE UNUTUR GİDER,BİR SÖZLE ÖLÜMSÜZ KALIRIZ

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    meteha hocanında dediği gii bu durumda innova en mantıklı seçim olur senin içinde.Hem yakıtı az çekişi güzel ayrıca yarı otomatik olmasıda bir artı
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    peugeot 103
    vergi ödemek isyemiyosan today al derim ama öderim diyosan innova al şahsen ben beat ile virajı alamayıp yere kapaklandım ü
    herkez kardeşttir, ayıran kalleştir.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bence beat.... Hem gösterişli hemde performanslı.........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

gaddar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yeni aldığım Agility 125 i size tarafsız ve tecrübeli biri olarak anlatayım

Agility 125 gerçekten hacmine göre çok seri çok rahat 110 yapabilen ve devrini düşürmesseniz 60-70 le rampa çıkabilen bir motor
    Hiç sevmesemde scooterları bu agility gerçekten birçok kişiyi memnun edebilecek bi motor..
    Artıları hızlı atak manevrası yüksek sağlam güvenilir makine fiyatı ucuz
    Eksileri çok sert konforlu değil ıslak zeminde dikkat ister yakıtı rodajda 90-100
    rodajdan sonra 80 lere düşer kullanımada bağlı yakıt tüketimi

Motosikleti
    cbr 600 f ti artık agility 125
    2 hafta önce agility aldım ben sıradanlığı pek sevmem bir deneme yaptım ve kararımdan memnunum daha önceki motorum cbr 600 f ti onuda sıfır almıştım bir kere 0 oldumu kafan rahat çin değilse tabi benim agility de gördüğüm seri sağlam güven veren bir makina frenlerinide beğendim daha 350 km de olmasına rağmen.Gün içinde eşimle birlikte 12 ytl benzinle 180 km yaptım biraz sırtım ve bileklerim ağrıdı tabi ama o bir scooter 80 KM HIZI HİÇ GEÇMEDİM AMA her ışıkta arabaları arkada bırakıp kendine sürüş için güvenli bir çizgi oluşturmak bir güvenlik tedbiri.ben 2150 ytl nakit anahtar teslim aldım beat le aradaki fiyat farkı sanırım sana agility ile 20000 km yol yaptırır buda bir basit ekonomi hesabı zaten bu km yi yapana kadarda kim öle kim kala

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innova derim başka bişey demem...az sarfiyat maksimum sürat...125 e rahat çıkardım 2005 te...

bak beat 80 i geçmez...rampada bayılır...innovada bi vites küçült kökle rampada...
    gerekenı asoylemıs ağzına sağlık bende oğrencıyım bende de ınnova var 50-65bın lıra arası yakıyo gerısını sen dusun...

Motosikleti
    Kymco Agility 125 Başka Motor Tanımam :)
    Arkadaşlar Kymco Agility 125 aldım çok rahat yorumlarınız için çok teşekkür ederim ...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlar Kymco Agility 125 aldım çok rahat yorumlarınız için çok teşekkür ederim ...
    Kazasız belasız iyi günlerde kullan.

sedatss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Pcx 125
    Dostum doğru tercih yapmışsın..Hayırlısı olsun..

Honda beat'i olan bir abim, benim agility'e binince her zaman motorumun çok iyi fırladığını söyler,sadece süspansiyondan biraz şikayet eder..Beat'e göre agility daha zevkli bir motosiklettir.

Metehan hoca 1.70 den uzunsanız ayvayı yediniz demiş benim boy 1.76 hiçbir problem yaşamıyorum manevralarda..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler