Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

istanbuldan bursaya direk karayoluyla nasıl gidilir

Motovento
    REKLAM ALANI
    serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    slm arkadaşlar
    ben istanbuldan bursaya gitmek istiyorum ama bu feribotla gecicektim aradım ama yer kalmamış yarın için .
    bende bursaya karayoluyla gitmeye karar werdim nasıl giderim bana yardım edicek birisi warsa çok güsel olur

hiç yardım edebilecek kimse yokmu?
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    arkadaşım bayramoğluna kadar gidip eskihisar topçular arabalı vapuruna binebilirsin motor ücreti 5 ytl.feribotlarda kalkış saati yok dolduğu zaman kalkıyor ve 24 saat çalışıyor,oradan yalova gemlik güzergahını takip edersin.vapurdan indikden sonra takriben 120 km civarı yolun var
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    CBF 250
    babaçi ye katılıyorum motor için sıraya girmenede gerek yok yayalar bölümünden girip en öne gidiyorsun. hayırlı yolculuklar..

Motosikleti
    Yamaha X-Max
    Pendik - Yalova'da var orasıda gayet güzel çalışıyor ve feribotlar yeni.Ama yok ben sadece karayolunu kullanayım diyosan izmit,gölcük,karamürsel,yalova ,bursa yapabilirsin.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kardeşim gebze eskihisar iskelesine gidip ordan arabalı Feribotla gecebilirsin.. ama direkt kara yoLu diyosan ; İstanbuL ; izmit ; ordan yalowa sapağından yalowa merkeze girerken kavsaktan soLu takip ederek bursa ya ulaşabilirsain
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

İkinci köprü ---> Gişeler ---> Otoyolda Bursa-Yalova sapağı ---> Gölcük ---> Yalova ---> Orhangazi ---> Gemlik ---> Bursa .

Motosikleti
    250cc scooter
    feribotla gidemeyceksen eskihisar topcular vapurunada binme bence körfez yolu çok küzel ve kıyı şeridi geze geze gidersin ben geçenlerde öyle yaptım dönüştede feribotla geri geldim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)