Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

selam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 250
    ya arkadaşlar aklıma bişe takıldı hani bazı motorcular aralarında birbirlerine karşı mesela motor cemal yada motor kadir yada motor nuri gibi hitap ederler. bu bayanlar arasındada varmıdır yani bayan motorcularda mesela motor nalan yada motor yasemin gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çok komiksin be kardeşim, onbir postun var hepsini inceledim. Dalga geçmeye mi geldin sen foruma? Yapma etme yahu...

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Valla bıraz ilginç ve Saptırıcı bi konu -10
    [CENTER][U]% 100 Koruma % 100 Yaşam [/U] [COLOR="Indigo"]| Kaskını Tak..! |[/COLOR]
    [B][COLOR="Black"]EndurO TourinG [/COLOR][/B]:bounce:[/CENTER]

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Benim bir hamide ablam vardı, 1970'lerde motora biniyordu ve türkiye'nin ilk bayan motorcularındandı. bütün trafik polisleri onu tanırdı ve İki Teker Hamide derlerdi. Kimse motor demezdi. aslında erkeklere de motor dendiğini duymadım hiç. motor ahmet falan.. yok ki böyle bi kalıp.

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok komiksin be kardeşim, onbir postun var hepsini inceledim. Dalga geçmeye mi geldin sen foruma? Yapma etme yahu...
    15 gündür motor arızalı binemiyorum yatıo depoda beni sen anlamıcanda kim anlıcak neyse bu gün götürdüm ama bayramda yine yaya kaldık:( abi 2005 CBF 250 ye 2500 masrafmı çıkar ya

Motosikleti
    Bisan Roadstar
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bir hamide ablam vardı, 1970'lerde motora biniyordu ve türkiye'nin ilk bayan motorcularındandı. bütün trafik polisleri onu tanırdı ve İki Teker Hamide derlerdi. Kimse motor demezdi. aslında erkeklere de motor dendiğini duymadım hiç. motor ahmet falan.. yok ki böyle bi kalıp.
    kadın hep hamilemiyidi hayatı boyunca.hiçmi normal olmadı bu kadınkaç çocuğu vardı.
    öyle bir yazmışsınki insan o kadını hep hamli olarak düşünüyo...
    unutma oyun bitince vezirde piyonda aynı kutuya konur:bounce:

Alıntı motopirate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadın hep hamilemiyidi hayatı boyunca.hiçmi normal olmadı bu kadınkaç çocuğu vardı.
    öyle bir yazmışsınki insan o kadını hep hamli olarak düşünüyo...
    Dikkatli okursan arkadaş (Ketchup) Hamile değil "Hamide" yazmış. Hani öyle bir isim var bilmem hiç duydun mu? Dalgınlığına geldi herhalde dikkatli okumadın...

Supheyok nickli, arkadaşım şimdi bu yaptığın şaka, senin hoşuna gitti mi? O yüzden böyle yazdım. Motorunun başına gelenler için üzgünüm ama bu forumda motosiklet kullanan bayan arkadaşlarımız var. Sen de "motor" sıfatını milletin ne için kullandığını biliyorsun. Ayıp olmuyor mu biraz. O sebeple böyle yazdım. Çünkü sana kızdım, yanlış bir konu üzerine espiri yapmışsın, (aslında bu espriden çok patavatsızllık olmuş) umarım hatanı farkedersin...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    KaFaN mı ii kardeş senin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    CBF 250
    gerçekten ben motorcu arklara motor die hitap ediorum merakım bu yüzden. yoksa bayan motorculara karsı bi terbiyesizlik olarak görme. sadece merak iste

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Adam Doru sölüyo ama bayanlardan Epey Tepki alacağına eminim Motor Nalan Kaşar gibi oldu bu ya
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler