Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Necdet Kaza Yapti

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motorsiklet
    Arkadaşlar, Necdet arkadaşımız dün geçirdiği bir trafik kazasında ağır yaralanmış. Kendisine acil şifalar diliyorum...
    Gazete için takip edilen haber aşağıda:

ŞİŞLİ'de Hikmet Çeker'in taksi ile çarptığı motosiklet sürücüsü Necdet Gül'ü ağır yaralandı. Hikmet Çeker 34 THS 96 plakalı ticari taksi ile dün saat 20.00 sıralarında Büyükdere Caddesi Gültepe Kavşağı'nda 40 yaşındaki otelci Necdet Gül'ün kullandığı 34 UE 0142 plakalı Honda motosiklete çarptı. Kafasını kaldırıma çarpan Necdet Gül ağır yaralandı. Çevredekiler Necdet Gül'ün yardımına koştu. İyi niyetli davrananlar bu kişiler, ancak özel eğitim ile yaralıdan çıkarılması öğrenilebilen kaskı Necdet Gül'ün kafasından çıkardı. Yoğun trafik yüzünden geciken ambulans beklenmeden Necdet Gül, konulduğu bir otomobille Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Hastaneye getirildiğinde baygın olan Necdet Gül'ün, sol tarafı tutmayan, kafasında ödem oluşan ve boynu zedelendiği belirlendi. Evli olan Necdet Gül, hemen ameliyata alındı. Yoğun bakımda tedavisi süren Necdet Gül'ün hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi. Yakınları iki yıldır motosiklet kullanan Necdet Gül'ün ileri sürüş teknikleri kursunu bitirdiğini ve tam donanımı olmadan motosiklete binmediğini söyledi. Kuştepe Polis Merkezi'ne ifade veren taksici Hikmet Çeker çıkarıldığı Şişli Adliyesi'ndeki nöbetçi mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
    Tam koruma, + 40 derecede bile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zongsheng 125
    çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    çok geçmiş olsun.Acil şifalar
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Motosikleti
    vardi da istda biraktim
    simdi ne bu arkadasin sucu soylermisiniz yazik sagligindan oldu umarim sagligi duzelir gecmis olsun diyorum ve nedir bu araba kullananlarin derdi yaa dikkat etsene araba varsa trafikte motorda var heran karsina motor cikabilir arabanin icindesin diye guvenlisin diye baskasinin canini tehlikeye atmaya hakkiniz yok bence motora carpan surucu hapis yatmali ozaman akillari baslarina gelir motor gordulermi uzak dururlar gecmis olsun

REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)