Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cz 250 Pro Cross,sizce satin almalimiyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 cc MZ
    ABİ SORMAN HATA AL ŞU MOTORU OFFF AL BANA SAT BEN BU MOTOSİKLETLERİN HASTASDIYIMDIR HEM KLASİK HEM CROSS AL ŞU MOTORU AL
    :bestmt:::biggrinn::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı 125-MZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABİ SORMAN HATA AL ŞU MOTORU OFFF AL BANA SAT BEN BU MOTOSİKLETLERİN HASTASDIYIMDIR HEM KLASİK HEM CROSS AL ŞU MOTORU AL
    benzin yetistirebilceğine eminmisin ?
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    125 cc MZ
    Biliyorum O Motosikletler Fazla Yakar Ama O Motosiklet Için Deger
    :bestmt:::biggrinn::tutkuy::

yuhhh

arkadasım benım ustamın da var bıtane cz 250 beraber topladık hurdadan almıstık ama su ankı halını bı gor bambaska yaptık onu dun calıstırdık sım dı bı debrıyaj alt levyesı kaldı bı tornalık ısı var vede boya lasım ona gusel bı boya bak bu son halı ama daha bıtmedı eger bu canavarı canlı gormek ıstersen adresıverıom hızırbey caddesı no 55 fıkırtepe kadıkoy asya motor sadece bu konuyu gordugum ıcın uye oldum buraya ve son olarak bu motorun karburatoru nerde ? eger buraya nası foto ekleyecegımı solersen fotoları koyarım bır ıkıtane var yanım da ama tam bıtmıs halı deıl

evt benım resmımdekı kros bahsettıgım makıne tam bıtmedı ama olsun onun kuyruk tarafının seklını deıstırdık bakmayın koltukta hyosung yazıo ama sılınesek o yazı ıste cz 250 2 zamanlı mukemmel bı alethava fıltresını bıs yaptık bı suru sekıl vardık foto nası eklendıgını bılsem ayrıntılı bı sekılde gosterırdım hayırlı geceler ve son olarak almak ısteyen olursa 5.500 :D
    herseyı saglam evraklar tamm ve lastıkler yenıdaha yenı taktık

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    $u siralarda 6 vites cz 125le cross'a cikiyoruz .500luk simdilik istirahatte .ama guzel makinalar.
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    bisan shalter 125
    sinan alma la onu :D:D ilkan binmez bu motora :D biliosun endro tip bizi bozar :D:D

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    zevkler ve renkler tartisilmaz ama emin olun bu makinaya binin , bi daha inmek istemezsiniz

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    uhuu 2 sene geçmiş aradan belkide almıştır arkadaş
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

selam arkadaşlar bende cz tutkunuyum 93 180 lik cz var parça sıkıntısı dışında problem yaşamıyorum ön kafabalantı kısmında boru ve ön amösör milinde 4 adet plastik toz keçesi zamanla deforme oldu bulamıyorumda 35*45 toz keçesi nerden bulurum orjinalini

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)