Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

9900 ytl ye 0 km hyosung gt 650 ler

Motovento
    REKLAM ALANI
    xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=2614868

hyosung un sitesinde şu anda 12500 diyor

eğer gerçekse gerçekten ciddi bir fırsat gt 650 düşünenler için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    müdavimlerinin fiyatı 14.000 ile 20.000 arasında değişirken bu kadar şahane! bir motor nasıl olurda bu kadar düşük fiyata satılır anlamak güç doğrusu...?
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

marefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1299 Panigale
    kaçırılmayacak fırsat cidden hyosung sevenler acısından bana biras ters bi motor

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    geçen senede yaz sonunda aynı indirimi yapmışlardı
    bence gayet normal..
    ideal fiyatı nu olmalıydı yani
    GKN MOTORS

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    78 79 hp civarında (tam emin değilim bakmayada üşendim) bi motor için çok iyi fiyat bence de. muadil diyebileceğimiz (2 silindir olması ve yakın güç değerine göre ) er 6 ya göre baya hesaplı.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Biraz daha bekleyin sezon bitiyor dahada düşecek fiyatlar acele etmeyin

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Eğer böyle ise süper indirim yapmışlar parası olan kaçırmamalı bence
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Cidden kaçırılmayacak bir fiyat.Daha iki gün öncesine kadar almayı düşünğüm bir motordu kendileri ve normal liste fiyatı 12.500 YTL.Ama maalesef benim motor işi bir sene kadar ertelendi :(
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha bekleyin sezon bitiyor dahada düşecek fiyatlar acele etmeyin
    Bu fiyattan aşağı düşeceğini sanmıyorum.Ybr 250 9400 ytl. 650cc lik bir motoru nerdeyse 250 cc fiyatını veriyorlar daha nasıl bir indirim bekleniyor anlamıyorum.

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Sıfır km'de YBR250, CBF250 ve GT250 almak isteyenlerin, 2 kere düşünmesi gereken bir durum. Özellikle YBR250 almak isteyenlerin...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    özer işte şimdi gt 650 cbf 500 e rakip oldu(bunu sadece takılma amaçlı yazdım oratalık kızışmasın)(şimdi tam çıkaramadım ama yanlış hatırmalıyorsam bu konuda seninle ufak bi sürtüşmemiz olmuştu. eğer o sen değilsen hiç üstüne alınma)

ayrıca yapmayın arkadaşlar ben bu motoru almaya niyeti olan arkadaşlara yardımcı olmak için açtım bu başlığı. gt 250 düşünenler gidipte gt 650 alsın diye değil. özellikle motora yeni başlıyacak arkadaşlara bu sözüm(ele veririm talkımı kendim yutarım salkımı) iktisat yapayım şu kadar para ekliyip 400cc daha büyük makina alıyım diye gidip süremeyecekleri motoru almasınlar "insanın yedek parçası yok"

yarın hayabusa 10000 liraya düşse bütün site gidip hayabusa alcak demek ki(alırız vallahşşşş söylesene alırız de mi)

bestofonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su anda kanuni tiger..ama büyüyecek abisi
    tüm araçlarda olduğu gibi bakınız tv reklamlarına 2007 arabalar nasıl fiyat kırdı aynen motorlardada öyle yıl sonu ucuzluyor 2008ler yolda çünkü...

Motosikleti
    Alıntı xxxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer işte şimdi gt 650 cbf 500 e rakip oldu(bunu sadece takılma amaçlı yazdım oratalık kızışmasın)(şimdi tam çıkaramadım ama yanlış hatırmalıyorsam bu konuda seninle ufak bi sürtüşmemiz olmuştu. eğer o sen değilsen hiç üstüne alınma)

ayrıca yapmayın arkadaşlar ben bu motoru almaya niyeti olan arkadaşlara yardımcı olmak için açtım bu başlığı. gt 250 düşünenler gidipte gt 650 alsın diye değil. özellikle motora yeni başlıyacak arkadaşlara bu sözüm(ele veririm talkımı kendim yutarım salkımı) iktisat yapayım şu kadar para ekliyip 400cc daha büyük makina alıyım diye gidip süremeyecekleri motoru almasınlar "insanın yedek parçası yok"

yarın hayabusa 10000 liraya düşse bütün site gidip hayabusa alcak demek ki(alırız vallahşşşş söylesene alırız de mi)
    Benim. Kullanıcı adımı değştirdim

Evet seninle ufak bir sürtüşmemiz olmuştu...

Ama ozaman sen beni yanlış anlamıştın Neyse ben kin tutmam unuttum bile.Büyük cc ye gelince kendinden emin vede tecrübesi olan arkadaşlar için yazdım ben onu.Tabiiki tecrübesi az olan arkadaşlara 250cc üstü kesinlikle
    Bilmem anlatabiliyormuyum
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    stok çürütme politikası denmasyon bunnara
    [B]All this pain is an illusion[/B]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı 2pac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stok çürütme politikası denmasyon bunnara
    Umarım bütün firmalar böyle stok çürütür

Motosikleti
    Yamaha X-Max
    Honda shadow'da 12500ytl ye düşmüştü 2008 modeller gelecek arkadaşlar 2007leri maliyetine elden çıkarıyorlar normaldir yılsonu artık birde sezon bitiyor.

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    peşin fiyatına ben şahsi düşüncem 10 bin ytl mi o makinaya vermem gider araba alırım çilesi falan ama bari kaza yaptığım zaman kurtulma şansım daha fazla ama motorunda zevki başka tabii yaw
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peşin fiyatına ben şahsi düşüncem 10 bin ytl mi o makinaya vermem gider araba alırım çilesi falan ama bari kaza yaptığım zaman kurtulma şansım daha fazla ama motorunda zevki başka tabii yaw
    Kaza yaptığım zaman kurtulma felan filan gibi takıntıların varsa, bence hiç motosiklet kullanma. Scooter'la kaza yapıpta ölen çok kişi duydum...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ayrı bir konu 2-3 bin ytl'lik motor alırkende aynı geçerli...

bende dün gittim Hyo bayisine
    heves ettiğim GT 250 R'a baktım
    9 bin ytl diyorlar ama peşinde 8600'e bırakırım dedi
    eski kasayıda 8400'e bırakırım dedi

benim anlamadığım,bu mootun önceki kasası hala elde ise ve de yeni kasası ile arasında 200 ytl fark var ise bu motor nasıl satacak?(500 ytl fark bile olsa ben yenisini alırım şeklen hoşuma gittiği için)

öyle veya böyle bir güzellik yapmaları lazım ki satılsın bu motor

8000 ytl'ye sıfır GT 250 R verseler ikinci elde 7000 bin ytl istiyenlerle falan hiç muhatap olmam herhalde (gerçi 2007'ye 6000,6500 ytl isteyenlerde var)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Alıntı Ö.Z.€.R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yaptığım zaman kurtulma felan filan gibi takıntıların varsa, bence hiç motosiklet kullanma. Scooter'la kaza yapıpta ölen çok kişi duydum...
    benim motor kaza yapmadığımı kim söledi scooter la bende kaza yapıp kurtulanlar arasındayım!
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)