Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bugün direksiyon sınavına girenler??

Motovento
    REKLAM ALANI
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    merhaba arkadaşlar sonunda a2 ye girdim hemde yaşıma girer girmez beklemeden
    4 sene boyunca cryptonumu ehliyetsiz sürdüm..şimdi ehliyet olcak motor yok nese bakalım artık apachi düşünyorum...heyecanlandım neden??sürmemden dolayı şüphe yoktu ama sonuçta sürdüğün motor yamaha değil kuba...yarı otomatik..ben çinlilere kızdığım zaman niye kızıyorsun güzel idare ediyor işte..fln filan sürdüğüm motor 2010 veya 2011 modeldi..ama 1990 model gibi amörtisörlerdengelen ses mi desem yaylanmayı söelemek istemiyorum zaten..
    nese duba koymuşlardı aradan geçtik bitirdik işi..
    BURDA ŞUNU ÖĞRENDİM..NE KADAR İYİ BİLİRSENN BİL YİNE GİT DİREKSİYON SINAVI OLACAĞIN MOTORU TEST ET..
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    kardeş öncelikle ehliyetin hayırlı olsunİnşallah 2 haftaya kadar eline geçer.Geçen sene girdiğim direksiyon sınavım geldi aklıma.Hayatında hiç motor kullanmayan ben,sürücü kursuna beni bir kerede olsa çalıştırın demiştim.Adamlar tenezzül bile etmediler.Sınav günü bir iki tur atarsın,zaten bisiklet kullanmayı biliyorsan işi 2-3 dk. da kaparsın dediler.Biraz daha ısrar ettim,baktım aramızda büyük kavga çıkacak,tamam dedim.Hele ben o direksiyon sınavından bir kalayımSınav sabahı hepimizi küçük bir otobüse doluşturdular.Neyse sınav yerine gelince baktım ki,bizim sınav scooter'ının başında 30 a yakın kişi varHerkes motora alışmak için bir tur atsaAllah razı olsun tecrübeli olanlar bize ayak üstü ders verdiler.İşin kritik noktalarını anlattılar.Sonuç mu motorun markasını bile hatırlamıyorum.Çöp tenekesinin yanına koysan kimse almaya teşebbüs etmez ziraBir iki yalpalamayla ehliyeti aldık çok şükür...Ama tavsiyem kesinlikle sınav gününden önce sürücü kursuna psikolojik baskı yapınZaten kurallar gereği direksiyon dersi vermek zorundalar.Efendim şu dersi,bu dersi gördüm diye kağıt imzalatmasını biliyorlar.Adamların prensibi her şeyi bizden beklemeyeceksin agaHadi iyi günler...

Motosikleti
    ooo viraGOO
    ben direksiyon sınavına kendi motosikletimle gidip kendi motosikletimle katlmıştım
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)