Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizce bu motor nasıl?

Motovento
    REKLAM ALANI
    talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar linkteki motor sizce nasıl?Takas imkanı olabileceği için bana mantıklı geldi ama yorumlarınızı bekliyorum
    http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4532319
    Satılık Asya125t-Spidi mont

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kardeş, egsoz rengini bakılırsa düşük viteste yüksek devir kullanılmış ve bağırtılmış bir motor. debriyaj balatası ve tekerlerine dikkat et derim ben...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sahibinden kazasız, hasarsız, boyasız, itina ile korunmuş 2006 model Gt 650.

6800km ye kadar üç kez yağı değiştirildi ve MOTUL yağ kullanıldı. Üzerinde Bir çift yeni iridyum buji, 130 Euro değerinde Acerbis kafa grenajı, 200 Euro değerinde Tiger Performans egsoz, 75 Ytlye taktırıp sorunsuz kullandığım kaliteli alarm kiti, 4 adet mini sinyal, tank pad mevcuttur.

Motoruma oldukça iyi baktım ve herzaman kapalı yerde sakladım ve zorlamadım. İşlerimin yoğunluğundan binemediğim için satılıktır. Şehir içinde kullanılabilecek küçük cc li vitesli motor ile takas olabilir...

Pazarlık payı vardır.

hemşo büyük cc makina her zaman tavsiye edilir...altında torklu bir makinaya binmek güzel bir duygu...gücün yetiyorsa al derim...ama regal raptoru istermi ayrı mevzu...benzin tüketiminide hesaba kat...kmside iyi...7400 bişi değil...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    Eczacım ;

Regal raptor gitti galiba ;

Naked tarzına geçiyorsun güle güle kullan anladın sen onu

Egsoz rengi (iç rengi başka tabi kurum vs ye bakmak lazım) birşey ifade etmez üstteki arkadaşın dediği gibi yol esnasında veya yağmurda ıslanıp yeniden ısındıkça egsoz dıştan kararır...

Şimdiden hayırlı olsun...
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    sahibi çok bilinçli bir motorcu ve motoruna aşık birisidir. egzoz manifoldunun renk değiştirmesi doğaldır bence. çok düzgün kullandığına ve daha temizini zor bulacağına emin olabilirsin.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eczacım ;

Egsoz rengi (iç rengi başka tabi kurum vs ye bakmak lazım) birşey ifade etmez üstteki arkadaşın dediği gibi yol esnasında veya yağmurda ıslanıp yeniden ısındıkça egsoz dıştan kararır...

iyi de, diğer ilan resimlerin ve arkadaşımınkinde niye renk böyle değil?
    ayrıcaaa, emin misin?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    benim aldığım ybr ninde egzosu böyle kızarıktı almadan servise sordum neden olur diye bana verdikleri cevap:
    abi o bazısında yapıyor bazısında yapmıyor dediler daha ilk 100 km kızaranlar varmış
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibi çok bilinçli bir motorcu ve motoruna aşık birisidir. egzoz manifoldunun renk değiştirmesi doğaldır bence. çok düzgün kullandığına ve daha temizini zor bulacağına emin olabilirsin.
    mıoacan naber...hayrola tanıyormusun bu arkadaşı...referans verebilirmisin...Talkie benim biraz torpağım olurda...o açıdan benim içinde önemli konu ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    speed 150 naked
    bu ilanı bayadır sahibinden de görüyorum 2 aydır falan satılık bu motor sahibide doktor olması lazımdı yanlış hatırlamıyorsam fiyatıda makul neredeyse gt250r fiyatına gt650 naked almış oluyorsunuz acerbisin kafa grenajını da takmış tiger egzosda ekstrası bence ufak bir pazarlıkla satın alınması mantıklı bi tercih olabilir sizin için...
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş, egsoz rengini bakılırsa düşük viteste yüksek devir kullanılmış ve bağırtılmış bir motor. debriyaj balatası ve tekerlerine dikkat et derim ben...
    Kafamı kurcalayan tek husus ta zaten egsozun rengi açıkçası.

Alıntı eczaci101 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eczacım ;

Meslektaşım raptor hala duruyor ama bu motorun sahibiyle takas yapma ihtimalim var.Onun için bu motor bana mantıklı geliyor

Arkadaş Hyosung fan club"e üye ve motor temiz gibi görünüyor ama yakından bakmak lazım tabi ki.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mıoacan naber...hayrola tanıyormusun bu arkadaşı...referans verebilirmisin...Talkie benim biraz torpağım olurda...o açıdan benim içinde önemli konu ...
    Hemşom ilgin için cok teşekkür ederim.
    Fiyat hyo"nun sitesinde sıfır k.m için 12,500 YTL olarak verilmiş bu fiyat fena değl gibi tabi pazarlık yapılarak

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bulunduğun yerde servis olayını araştır bence. Herşeyden önemlisi o, şahsen ben Antalya da hyo almam.. )))))
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi çok selamlar!
    motoru satan arkadaş hyosung'un resmi fan klübü sitesinden tanıdığım beyazpapağan. motorunun her kilometresini sitede paylaştığı için motorun temizliğini biliyorum. motorun üzerine çok titredi. ve sitenin en havalı motorlarından biriydi bu. o far takımı falan on numara oldu ve çakma çıkma değil, marka. egzozdaki sararma da bence oldukça doğal, önceki motoruma gözüm gibi bakmama rağmen daha bin kilometreyi doldurmadan sarı-mavi-yeşil renklere girmişti. bu fiyata görünce benim bile içim gitti, kawasaki er-6 yerine bunu mu kapsam dedim vallahi. gt650 naked'ın tek sevmediğim yanı farıydı, bunda o da şahane.

tabi sadece bu yazdıklarımdan yola çıkmayın, bi deneyin makineyi. belki sahibinin de farketmediği bir sorunu falan vardır. bilemiyorum.

Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulunduğun yerde servis olayını araştır bence. Herşeyden önemlisi o, şahsen ben Antalya da hyo almam.. )))))
    Burada servis yok daha önce bu konuda çok yakınmıştım.Hiç bir servis yok zaten :( :(Afyon"da var en yakın servis 110 km.

Motosikleti
    metehan abi çok selamlar!
    motoru satan arkadaş hyosung'un resmi fan klübü sitesinden tanıdığım beyazpapağan. motorunun her kilometresini sitede paylaştığı için motorun temizliğini biliyorum. motorun üzerine çok titredi. ve sitenin en havalı motorlarından biriydi bu. o far takımı falan on numara oldu ve çakma çıkma değil, marka. egzozdaki sararma da bence oldukça doğal, önceki motoruma gözüm gibi bakmama rağmen daha bin kilometreyi doldurmadan sarı-mavi-yeşil renklere girmişti. bu fiyata görünce benim bile içim gitti, kawasaki er-6 yerine bunu mu kapsam dedim vallahi. gt650 naked'ın tek sevmediğim yanı farıydı, bunda o da şahane.

tabi sadece bu yazdıklarımdan yola çıkmayın, bi deneyin makineyi. belki sahibinin de farketmediği bir sorunu falan vardır. bilemiyorum.

ketcappp şincikk hatırladımm...

taolkiiiii kanka kaçırma bu makinayı...o fotografı boşvber sen asıl video ve bu motorun diğer hatlarına bak...kaçırma bu makinayı kanka...

Alıntı beyazpapagan adlı üyeden alıntı
    Selam dostlar. Sahip olduğum Hyosung GT 650’mi birkaç aşamada modifiyeden geçirdim. Kafa grenajı, eksoz, neon ışıklar, renkli gösterge ışıkları, iridyum bujiler, jant reflektörleri gibi parçaları kendim monte ettim. Umarım beğenirsiniz…

Orijinal eksoz sessi…

http://www.youtube.com/watch?v=9fhbo3t2zYs

Bu da yeni eksozun sesi…

http://www.youtube.com/watch?v=7GeqT_AJx5c

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş,
    Birçok dostumuz egzosttaki renk değişikliğine takılmış ki bundan 20 sene önce olaydı doğru sayılabilirdi. egzost kaplama değil de, masif çelik yada krom olaydı, renk değişikliği hemen bir şeyler anlatabilirdi, doğruda söylerdi. Ama günümüz egzostları genelde kaplama oluyor dekoratif olarak. Birçok motosiklette karşılaşılan bir durum. motoru hiç zorlamasan bile kokular başlıyor rengi değişiyor vs.
    Ben bir bilene göster derim, güvendiğin bir servise göstermene karşı çıkacak birisi olmadığı, tanıyan arkadaşlarımızın mesajlarından belli
    Poturdak

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Motorun sahibi bizim siteden.Burda da ilanı;

http://www.motosiklet.net/forum/satm...n-satilik.html

Motosikleti
    tolkicim bizim beyaz papağn ile az buşum ahbaplığımız var...senin adınada istedim valla moturu...

Sevgili Beyaz Papağan Hocam Allahın izni Peygamberin kavliyle hemşehrim Uşaklı bir arkadaşımıza almak için motoruna talibiz...

saygı ve selamlar olsun...makina temiz...önce çıkaramadım ben sonra jetonum düştüm bizim papağanın makinası diye...Regal Raptorla kıyasa ne dersin...üzerinede uygun gördüğün bir rakam...hadi ver elini paşam... anlaşalım

http://motordelisi.com/ftopicp-1039026.html#1039026

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    o fiyata o motor bnce çok pahalı.bi kere hyosung marka bi motosiklet almadan önce 2 kere düşünmen gerek çünkü çoğu satılık motosiklet ilanlarında daha piyasaya yeni çıkmış bir sürü hyosung marka görebilirsin.eğer naked seviyorsan sana tavsiyem daha kaliteli markalar seçmen örneğin honda cbf 500,cb 900 hornet yada suzuki gs500 gibi...

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada servis yok daha önce bu konuda çok yakınmıştım.Hiç bir servis yok zaten :( :(Afyon"da var en yakın servis 110 km.
    Afyon'a kadar gelmişken, Burdur'a da gelirsin heralde..
    Afyon-Burdur 180 km..
    Bu arada bu motor bence gayet güzel...
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    vallahi sıfırı 9900 ytl ama arkadaşlar temiz diyor yinede sen bilirsin
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)