Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

güzel başlayan ve acı bir kaza ile biten honda buluşması (fotolu)

Motovento
    REKLAM ALANI
    strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah akıl fikir versin
    kesinlikle katılıyorum..
    toplu sürüş yaparken ne tekeri ya
    kendi yanında başkasını da yakıyorsun
    0 Rh+
    cbr 125 R
    er6n

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    allah akıl fikir versin
    tek teker yapıp başkalarının hayatını bu şekilde tehlikeye atan motorcu değildir zaten de, insan mıdır? sorusunun cevabını da bulamıyorum
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    arkadaşlar çorludaki motorcu arkadaşların çoğunu tanıyorum..hepsi aklı başında iş güç sahibi insanlar..hele hele aralarında murat diye bir arkadaş var ..kesinlikle bu tip davranışlara izin vermez..bu tek tekere kalkan arkadaş zannediyorum dışarıdan katıldı bunlara ve gaza gelip hem kendini hem arkadaşının yaktı..ne diyelim geçmiş olsun allah başka kaza bela vermesin..birde ben bunlara göz değdi diyorum..her hafta okadar güzel organize olup etkinlikler yapıyorlardıki imrenmemek mümkün değildi..hoşca kalın
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Allah Akıl Fikir versin
    İyide yollar kalabalık kazanın nerden geleceği belli olmaz N e gereği var şimdi artis artis hareket yapmanın halla halla
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Eğlenceyi bile kazaya çevirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Gerekmi vardı tek teker yapmaya. Hem kalabalık hem riski fazla . Allah akıl fikir versin
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    geçmiş olsun arkadaşlara ama bu tarz hareketler trafiğe kapalı ve tek başına yapılırsa daha uygun olur

repsolu kullanan arkadaşta işin bu duruma geleceğini tahmin etmemiştir.

hiç kimse kızmasın ama motorun üstüne oturduğumuzda hangimiz gaza gelmiyoruz.
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay yine vurun SS'e dönmüş.

Bugün yani az önce bende teker yaptım, beni ısırmak için deli gibi koşan köpeği görünce öyle bir gaz açmışım ki, köpekten kurtulduğumda ön tekerin havada olduğunu gördüm.

Hani olurda kaza yaparsam ve izah edemeyecek olursam, arkamdan sakın eses süses demeyin, olay yerinde SS'li masum vatandaşı ürküten köpeği bulup adaletin güçlü kollarına teslim edin.
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    umarım bundan ders çıkarmışlardır.geçmiş olsun
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bu kazaya çok üzüldüm o motorlar sanki yerde ağlıyo gibi duruyo.ama suç tek teker yapan arkadaşta bide başka motosikletede vurmuş artı ikiside hastanelik olmuşlar.çok yazık
    Mustafa Kemal Atatürk

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    öncelikle geçmiş olsun kazaya karışan arkadaşlara...
    arkadaslar topıc boyunca teker yapanlar kotulenıyor aşağlanıyor...
    peki teker yapanlara kızan arkadaslarımız hıcmı teker yapmıyor yada ıcınden hıcmı gecırmıyor....
    bende teker yaparım ama yolum boş sa önümde kimse yoksa arkamda kimse yoksa. artçı ıle teker konusuna gelince eğer atrçınız uyumlu ve tecrübeli ise dahada zevkli oluyor tek kişiye göre yani.
    teker yapmak marifet değil önemli olan doğru yerde doğru şekilde yapmaktır...
    ι ωαѕ вσяη ωιтн ωяσηgℓу ωαу вυт ι мυѕт ℓινє

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    Pazar günü Tekirdağ değilde cbftürkiye ile Abant'a gittiğime şükrediyorum...Arkadaşlara geçmiş olsun...
    Hız tutku olmamalı...

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    yazıkk.. .
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    Arkadaş altınızdaki motoru ne sanıyorsunuz yaw 125 cup'mu? Önce iki teker gitmeyi öğren ondan sonra bakarız tekteker arif olabiliyomusun diye Ah ulan ah! Bu insanlar canlarını sokakta bulmuş.Bu arada bende cantların yamulmasını normal buluyorum sebebini arkadaşlar açıklamış zaten.
    itina ile kaza yapılır

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kaza resimlerini tekrar incelerseniz ss in arka jantı v stromun ön jantı hasarlı sanırım v strom ss e girmiş arkadan aslında benimde ss lerle aram yoktur ama kimsenin hakkını yemiyelim teker yapmak yanlıştır grup içinde bunuda kimse haklı olarak gösteremez hata kimde ise umarım akıllanmıştır
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Ben bunu kimseye anlatamıyorumki...

Kaza benim önümde oldu. En az SS kadar, V-Storm sürücüsüde hatalıdır.Millet bir tutturmuş, yok kafa yaptı, öbürünü yaktı, yan yattı, çamura battı...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    geçmiş olsun nedendir bu tek teker sevdası
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Taskiranus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bunu kimseye anlatamıyorumki...

Kaza benim önümde oldu. En az SS kadar, V-Storm sürücüsüde hatalıdır.Millet bir tutturmuş, yok kafa yaptı, öbürünü yaktı, yan yattı, çamura battı...
    Evet anladığım kadarıyla ve senin anlattıklarına göre v-strom repsole çarpmış.Neyse olan olmuş arkadaşlar.
    @Özer024(Bu arada benim adımda özer ) Yaralı arkadaşların durumuyla ilgili bir bilgin varmı acaba?
    Saygılar...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle motosikletlere çok geçmiş olsun, kullanıcılarının hiçbirinde hayati bi tehlike olmadığı içinde şükretmeliyiz, kullanıcılara hiç birşey olmaması çok sevindirici, sanırım tek suçsuz olanlar motosikletler,
    özer24ün 3.ncü sayfadaki uzun ve resimli msjındaki 99 hatayı yakalabildiniz sanırım bence o kadar hata dolu bir günün ardından ilk fırsatta toplandığınız yere gidip bir adak kesseniz yeridir.
    May The Force Be With You

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı Taskiranus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet anladığım kadarıyla ve senin anlattıklarına göre v-strom repsole çarpmış.Neyse olan olmuş arkadaşlar.
    @Özer024(Bu arada benim adımda özer ) Yaralı arkadaşların durumuyla ilgili bir bilgin varmı acaba?
    Saygılar...
    Memnun oldum adaşım

V-storm sürücüsünde, kolunda sadece sıyrık vardı.Artçısı ambulans gelene kadar yerden kalkamadı.Tabii SS sürücüsüde kalkamadı.Durumlarının çok ağır olduğunu sanmıyorum ama kask olmasaydı hayatlarını kaybedebilirlerdi.Şuan için başka bir bilgim yok.Umarım eski sağlıklarına kavuşmuşlardır...

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle motosikletlere çok geçmiş olsun, kullanıcılarının hiçbirinde hayati bi tehlike olmadığı içinde şükretmeliyiz, kullanıcılara hiç birşey olmaması çok sevindirici, sanırım tek suçsuz olanlar motosikletler,
    özer24ün 3.ncü sayfadaki uzun ve resimli msjındaki 99 hatayı yakalabildiniz sanırım bence o kadar hata dolu bir günün ardından ilk fırsatta toplandığınız yere gidip bir adak kesseniz yeridir.
    Evet; gerçekten çok şanssız ve kötü bir gün oldu bizler için...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    DL sürücüsüne acıdım ben. Tekteker yapan kişi yüzünden suçu yokken zarar görmüş. Allah akıl fikir versin ve geçmiş olsun.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler