Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkez Okusun...

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    öncelikle Beni Hiç Ilgilendirmiyor Olabilir Airbrush Ci Arkida Hiç Tanimam Fakat Bu Olaya Uyuz Oldum Ve Bunu Dile Getiricem

Eyong?? Arkadaşim Cocuk Orda Hem Ekmek Parasinin Derdinde Hemde Insanlarin Isteklerini Arzularini Yerine Getiricek Ne Güzel Dialog Içersindelerdi Bir Kere Zaten Kendisi Profum Demiyorki Arti Hobi Olarak Yapiyorum Diyor Ve Gayette Güzel Cizimleri Resimleri Ama Sen Kalkipta Kendisini Tanimadan Etmeden Bir Mulahim Gibi Yok Işte Tam Bilmediğinin Yada öğrenmediğinin Kanisina Vardim Diyorsun Bunu Nasil Diyebiliyorsunki Insan Bari Derki Madem Yarana Dokundu Dostum Kusura Bakma Ama Reklam Içeriği Olduğu Için Topiğin Kapatilmasi Gerekiyor Diye Ama Sen öle Konuşarak Sanki Bu Işin Hocasimiş Gibi Yanlişa Düşüyorsun Benim Ve Benim Gibi Insanlarin Gözünde. Kapattinda Ne Olduki Sanki Onlar Gene Birbirlerini Bulurlar Msn Tel Denilen Birşey Var Nede Olsa..

Herneyse Eyong Ben Içimi Döktüm Bu Bana Yeter Fakat Benim Bir Keewayci Arkimida Burdan Sürmüştünüz O Olayi Hala Kiniyorum..

Saygilar Diliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ne yapılırsa yapılsın heves kırılmamalıydı bence de...
    türkiyede bu işi seven, yapan kaç kişi var ki zaten
    onlarıda küstürürsek ne olur
    bu iş tekelde kalmış bir iş olur...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Olcay çok mu iyi biliyomuş ki Git olum sen tornavidanla, takım çantanla gez, ne anlarsın ki airbrush dan..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    Tubİ GÜldÜrdÜn Benİ Ya Alah İyİlİĞİnİ Versİn Senİn

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    1. Mülayimlik yapmadım ki, arkadaş kendisi demiş daha önce resim çalışmadım diye. Bu da acemi olduğunu işe yeni başladığını gösterir.

2. Air brush işine heveslenen herkes ilk önce alev deseni yapar, çünkü kolaydır ve hata kabul edebilir bir desen/çizimdir. Yani bu işi tam olarak bilmediğini gösterir. Ki zaten kendisi de belirtiyor yeni başladığını.

Şöyle dese idi ;

Arkadaşlar hobi amaçlı air brush ile uğraşıyorum, fakat profosyonel değilim. Bakın bunlarda yaptığım işler. Kaskını yada herhangi bir motor parçasını yaptırmak isteyen varsa bana gönderebilir ve bende üzerinde air brush çalışabilirim. Karşılığında birşey istemiyorum bende kendimi geliştirmiş olurum. Ama tekrar hatırlatayım profosyonel değilim hobi amaçlı yapıyorum.
    .. evet böyle bir başlık açsaydı sorun yoktu.

Ama hem işinin ehli değil, hem para karşılığı yapacak, hemde bedava reklam olacak. Nerde var o bolluk

3. Başlığı kitleme sebebim forum kuralları gereği izinsiz reklamın yasak oluşundan dolayıdır. Arkadaş acemi olduğu için değil. Ben sadece konu ile ilgili fikrimi belirttim, hatta cümlelerimde "bence" "kanıya vardım" gibi ifadeler kullanmışımki bu konuda prof olduğumu iddia etmediğim içindir.

4. Ekmek parası demişsiniz, iyi o zaman herkes ekmek parası derdinde. Reklam serbest olsun, herkes kafasına göre bu platform üzerinden ticaret yapsın. Bizde siteyi ayakta tutmak için siz üyelerden para toplıyalım

5. Kişiye özel başlık açılamaz, bu yüzden bu başlığıda kitliyorum.

Bu arada air brush hakkında usta birisi gelip konu hakkında fikir belirtmek isterse başlığa mesaj yazma hakkı tanırım.

Not: kafam biraz karışık olduğundan, uzun bir yazıda anlatım eksiklikliği yaşamamak için maddeler halinde cevap verdiğim için özür dilerim.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)