Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MT UYELERI HAKKINDA DUSUNCELERINIZ (Kişiligini, Karakterini, düşüncelerini.vs.vs...)

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar,
    En sevdiginiz MT üyesi veya üyeleri kimdir ?
    Neden ?
    (Aklınıza geldikçe yazdıgınızı güncelleyebilirsiniz edit ederek )

Ben baslaşayım öncelikle..

1- Boy - Sempatik,cana yakın, Şımarık haşarı çocuklar gibi Öğrenmeye meraklı ve Öğrendigini insanlarla paylaşmayı seven. Ama ben bu adamı seviyorum ya cok iyi birisi. Usta falan diyorum kendini bişi sanıyor bir gun alacagım aklını az kaldı biraz bişler ogreneyim kendisinden ondan sonra gorur o gununu

2- Edy - Egitime önem veren bildiklerini insanlar ile paylasmak icin can atan ender insanlardan. Mükemmel kişiligide cabası.

3- Dinmeyen - Sakin, Derin hisleri olan, İnsanlara yapısının dısında da olsa ayak uydurabilen.

4- Marlboro Man - Kendisi efendi, düzgün, sakin bir kişilige sahip heleki eşi mukemmel o kadar güzel ve degerli insanlarki gerçekten bütün güzellikleri ha ediyorlar uyumlarına hayran kalıyorum ( Metin abi arada aslı ablayı kaybedip yolda satıp eve donmese sanırım daha iyi olacaklar )

5- SeRHaTeKiNci - Belki ismini dogru yazamamıs olabilrim ama yasının cok cok ustunde bir edep ve akıla sahip bir kardesim.

6- Alp_tunay, Mete_Han, SmirnouF üçlüsü zaten baslı basına bir alemler. gırgır samata onlardan soruluyor

7- SkullHunter - Patronum Benim Bu kadar sakin bu kadar efendi bu kadar duzgun insana az rastlanılır. İyiki varsın adaşım.

8- Komtan - Yası genc olmasına ragmen cok sey yasamıs (sacları bosuna agartmamıs) bir kardesim. Mukemmel sakin bir kişiligi ve adam gibi adam sıfatını hak eden modlarımdan birisi

9- Tencere - Ulan bu adamdan cocuklugumdan beri kurtulamadım Hayatımın son 15 senesinde her kararımda, her dusuncemde (ozel hayatım dahil) bilmedigi halt yok. Düş diyorum yakamdan bir türlü silkemiyorum bari siz alın kardesim su adamı kalan ömrümde bu adamla yasamak istemiyorum

10- Teflon - Tencerenin cocukluk arkadası ve beni bu denli güzel yurekli bir insanla tanıstırması kesinlikle takdir edilecek birşey. İyiki tanısmısım bu insanla ve iyiki hayatımda teflon gibi bir kardesim arkadasım dostum var..

11- Mete_Han - Gırgır samatayı cok seven, Topiclere bakarsanız kocakarı cenesi ama tanısıp yanına gittiginizde ise agzından kerpetenle laf alabilceginiz iyi kalpli güzel huylu mukemmel bir pandamız Allah gönlüne göre verir insallah.

12- Görkem - Basta Racer 200 kullanıcısı iken sinir oldugum adamlardan birisi idi Bindigim motor hakkındaki afaki dusunceleri için. Sonrasında tanıyıp sakin akıllı ve cok güzel bir insan oldugunu farkeden kadar. Valla ne yalan söyleyeyim dediklerinde de haklıymıs motorum hakkında

13- aYe - Kafadan 1000RR şile baslayan genc durust kaliteli bir insan. Muhabbeti gerçekten 10 numara. Tanıdıgıma sevinidigim ender insanlardan. İyiki varsın aye ama ne olur dikkat et senin gibi bir dostuma birşey olmasını asla istemem.
    Devamı zamanla gelecek........
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Erhancım ben o kadar çok kişi tanıyorum ki, buraya tüm düşüncelerimi yazsam okumanız saatler sürer. O yüzden sadece senin hakkında yazacağım...

Motora hevesli genç bir arkadaşımız. Racer kullandığı süre boyunca motora bindiğini zanneden, 600RR aldıktan sonra motosiklet ile ilgili kafasındaki bütün değerleri değişen, viraja 120 km/h ile girmişken yanından 160 km/h ile viraj aldığında o küçük gözleri fal taşı gibi açılan, son derece saygılı, bilgiye ve bilgiliye saygısı olan, bana devamlı "ustam" şeklinde hitab eden insan. Arkasında devamlı artçı oturan şahıs da şort ve terlik ile motora binmekten vazgeçse iyi olacak...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    benim hakkımdada yazmanı istesem ayp olr heralde :D
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhancım ben o kadar çok kişi tanıyorum ki, buraya tüm düşüncelerimi yazsam okumanız saatler sürer. O yüzden sadece senin hakkında yazacağım...

Motora hevesli genç bir arkadaşımız. Racer kullandığı süre boyunca motora bindiğini zanneden, 600RR aldıktan sonra motosiklet ile ilgili kafasındaki bütün değerleri değişen, viraja 120 km/h ile girmişken yanından 160 km/h ile viraj aldığında o küçük gözleri fal taşı gibi açılan, son derece saygılı, bilgiye ve bilgiliye saygısı olan, bana devamlı "ustam" şeklinde hitab eden insan. Arkasında devamlı artçı oturan şahıs da şort ve terlik ile motora binmekten vazgeçse iyi olacak...
    Ben sadece BOY ve Serhatekinci hakkında yazabilirim sanırım;
    BOY-cok degerli hocamız ve abimiz, yarışmayı seven hızlı yasayan biri, motor konusunda (motor+ekipman diyelim) oldukca bilincli ve yardım etmeyi seven bir abimiz.
    serhat-yaşıtım olur kendisi, muabbbeti hos bir insan, artı cerrahinin yazdıklar bide cbr125 almak istiyor isteklerimiz aynı yani
    butun mt uyeleri iyi insanlar aslında kotu bisey yazacaımı sanmıyorum kimse ile ilgili

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Aranızda çok yeniyim doğal olarak pek kimseyi tanımıyorum, az çok tanıdıklarım hakkında tanıma sırasına göre bir iki ufak yorum yapmak gerekirse;

Cerrahi
    Koruma ve kurallara çok önem veren ancak sandaletli artçı taşıyıp, ters yönden gitmeyi seven, sıcak kanlı, insancıl yönleri ağır basan güzel bir kişilik.

Dinmeyen
    Tam bir SS tutkunu, aşık ötesi hayatını SS'e adamış biri, kültürü, efendiliği ve kıvrak zekası dikkat çekiyor.

Boy
    İmrenilecek bir insan, mükemmel kişilik, başka kim yarış anlatırken bile ses tonuyla huzur verebilir bilemiyorum, yakında boyfunclub kurucam zaten.

Tubis
    En çok ta benim resmimi merak eden naçizane şirin kişilik.

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Valla bız buralardayız herkes canavar gıbı bugun masallah Allah bozmasın sessız sedasız seyretmek guzel oluyor, her nekadar tanınmasakda ben bı cogunuzu tanıyorum...

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    sitede yazılarıyla ve bilgileriyle beni etkiliyen ve formlarını takip ettiğim insanlar çoğunlukta ama ilk aklıma gelenler..boy-cerrahi-syrına bülent -mete-han shodowman-denizci muzaffer-shullhunter-edy-serhat ekinci ve bana hyosungları sevdiren ledo kardeşim...eminim unuttuklarımda çoktur ama bu arkadaşların yazılarını devamlı takip ediyorum..hoşca kalın
    2014 YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT

Motosikleti
    -18
    by_moto hemen hemen aynı sorunlarımız var

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    Ben sadece mehmet abi hakkında yorum yapmak istiyorum.

Boy,2003 den bu yana 2.000 mesaj yazmış her mesajında da tecrübelerini konuşturan,yeri geldimi öğüt veren,yeri geldimi seyrek de olsa geyik yapan çok iyi ve ileri görüşlü bir insan. Kimileri gibi 1 senede 5.000 mesaj yazıp forumu MSN niyetine kullanmayan bir üye.Öğrendiğim çoğu şeyi Mehmet abime borçluyum. Mehmet abi seni takdir ediyorum

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Erhancım bu güzel yorumlar için teşekkürler.Gerçekten çoğu forumdan farklı çok düzgün ve çok kaliteli insanlarla beraberiz.Herkesin içinde insan sevgisi ve motorcu ruhu olduğu belli zaten.Biz hepinizi çok seviyoruz.Sizlerle birşeyler yapmak paylaşmak bize keyif veriyor.Bu kadar kaliteli arkadaşlıklar ve dostluklar bu kadar kısa zamanda gerçekten çok zor kurulur.Allah bozmasın diyelim.Eşim ve ben hepinize teşekkür ediyoruz.
    Bu arada bazılarınız Mehmetin eşi Leylayı tanımadı.Onunlada tanışırsınız nasıl olsa.Her nekadar foruma takılmasada inanılmaz sevimli ve pozitif bir insan.Mehmetlede mükemmel yakışıyorlar ve uyumlular.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben leyla ablamızı da tanıyorum. Bakma simdi o tatilde Boy efendi caddelerde fing atıyor. Hele bi gelsin neler neler yaptıgını tek tek söyleyecegim.
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    2003 yılından beri MT sayesinde birçok insanla tanıştım. Buluşmalarda insanlarla yüzyüze tanışmak, sanal ortamda yazışmaktan gerçekten çok farklı. Sanal ortamda karşındakini görmeden, tanımadan, daha önce yazdıklarını okumadan yazdığı birkaç cümleye cevap vermek kolaydır. Ama inanın tanıştıktan sonra ona karşı yazış şekliniz bile değişir. O yüzden çok sık buluşmalar ve organizasyonlar yapalım diyorum. Son buluşmada 65 kişiydik. Benim yazılarımı uzun süre takip eden, beni merak edip gelenler benimle tanıştı. Her buluşmada yeni yüzler ile tanışıyorum. Birçok kişi beni MSN'ye ekliyor ve bir sürü şey soruyorlar. Eve geldiğimde onlarca mesaj oluyor. MT dışında insanlara MSN ile de yardımcı olmaya çalışıyorum. Hatta bazen kendimi "Güzin Abla" gibi hissediyorum. Dediğim gibi, o kadar çok insan tanıyorum ki, onlar hakkındaki düşüncelerimi burada tek tek yazmam mümkün değil. Ama kısaca şunu söyleyeyim; içlerinde hiç kötü birine rastlamadım, hepsi çok iyi insanlar...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    250cc scooter
    Bu sitede isim vermiyorum çünkü çok fazla, ama dinimizde bile var ; BANA BİR HARF ÖĞRETENİN 40 YIL KÖLESİ OLURUM; diye eyer kişi samimi bana doğru seyler veriyosa herne sebeple olursa olsun ona saygı duymak lazım bu tip kişiler bu sitede %9999 zaten tabi herşey bilgi deyil espirilerde var şakalarda var vs bunlarda güzel şeyler tabiki

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5- SeRhAtEkİnCi - Belki ismini dogru yazamamıs olabilrim ama yasının cok cok ustunde bir edep ve akıla sahip bir kardesim.
    Diğerleri neyse'de Serhat için nasıl yasının cok cok ustunde bir edep ve akıla sahip dersin anlamıyorum

Şaka bir yana benimde en sevdiğim insanlardan biridir Serhat...
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Çok duygulandım valla..
    Hangi birinizi yazacağım bilemiyorum..
    Hepinizi de öz abim, ablam ve kardeşim gibi seviyorum.. Hiç birinize saygı da kusur etmemeye çalışıyorum..
    Cerrahi(Erhan abim), danger0(Mert abim), boy(Mehmet abim), Özer024(Özer abim), headquarters(Hasan abim), PIERzig(Fadıl abim), GörkeM(Görkem abim), denizcimuzaffer(Muzaffer abim), mete_han(Metehan abim), Syriana(Bülent abim), Skullhunter(Erhan abim), tubis(Tuğba ablam), siyahlimuzin(Aytaç ablam), Cemal abim, delicobanım Okan'ım, croner(Berkay'ım)..

Hepiniz Dünya'nın en iyi, en tatlı, en düzgün insanlarısınız.. Hepinizide çok seviyorum.. Hangi birinize yorum yapayım bilmiyorum..

Cerrahi : Her ne kadar nickimi doğru yazamasa da (bakmayın şimdi doğru olduguna ben söledim diye düzeltti. Çok düzgün, harika bir kişiliği olan bir abim.. Bir de böyle ilginç topicler icat eder..

Danger0 : Makine mühendislerinin kralı.. Gerçekten çok iyi bir abim..

boy : "boy" denildi mi bu sitede akan sular durur.. "boy" artık bir marka olmuş.. SS ile ilgili hemen hemen herşeyi kendisinden öğrendim. Abim ve hocam.. Çok tecrübeli, siteden baktığım kadarıyla bir o kadar da deliii!!!

Özer024 : Özer abim.. Pek önemli birisi degildir ama olsun.. Şaka bir yana.. Özer abimi MSN'de gördüm mü bütün planlarım degişiyor.. Kendisini Burdur'a getirtebilmek için yırtınıyorum.. Ama işleri oldugu için gelemiyor.. Yeter bu kadar...

headquarters : ARN'si olan dünya tatlısı bir insan. Motorunun bir resmini gönderdi ki sormayın..

PIERzig : Onunla o kadar samimi konusuyoruz ki.. Aramızdaki 7 yaş farkı yok sanki.. Arkadaşıymışım gibi davranıyor bana.. Onun da yeri bambaşka bu kalbimde..

GörkeM : Kendisini Ukrayna'ya kaptırdık.. Orada makine mühendisliği okuyacak.. Çok sevdigim birisidir..

denizcimuzaffer : İşte orada duracaksın. denizcimuzaffer denildi mi bu sitede, mangal ve foresight akla gelir.. Mangalı çok iyi yakar, Foresight ile şaha kalkar Saygı duyduğum ve çok sevdigim bir abim..

mete_han : Bi insan bu kadar mı geyik sever ya? Geyigi çok seven, Honda delisi, 2-3 haftaya bir uzaklaştırma alan, en son ki uzaklaştırması sitede büyük üzüntü yaratan kaliteli bir insan.. Hüzün kelebeği de denir kendisine

Syriana : Onu da çok sever ve saygı duyarım.. Kendisi ile pek muhabbet etmedik ama iyi bir insan olduğunu 40 metre öteden belli edebilen bir abim..

Skullhunter : Hiç bi zaman MSN'de yazılarıma cevap yazmayan, benim 7-8 cümleme arada bir 1-2 kelime ile karşılık veren birisi. Onu sevmemin en büyük nedeni böyle bir siteyi açmış olması..

tubis : Eyvah.. Geldik en zor kişiye.. Çok tatlı, sivridilli, Enduro delisi bir ablam.. En yakın zamanda ziyaretine gidecegim..

siyahlimuzin : Aytaç ablam benim.. Çok seviyorum seni.. Çok tatlı, tatlı dilli, güler yüzlü, Burdur'a bir türlü kahvaltı yapmaya gelemeyen ablam benim..

Cemal Yortanlı : Beni takip ettiğini yeni öğrendim.. Motorunun Hyosung olması ayrı bir sempati etkisi.. Bana bundan önceki bir topicte destek çıkmıştı.. O günden beri kankamdır..

delicoban : CBR 125 alacagım diye motorunu ve laptopunu satıp, alamayınca Mondial 100 UKH alan, kaliteli bir arkadaşım..

croner: Bu çocuk tam bir deli.. Motoru olmamasına rağmen 600 ytl'lik kask alacağım diye tutturdu. Tamam alsın ama azcık daha ucuzunu alsana kardeşim.. Neyse ki uzun uğraşlar sonunda 360 ytl'ye indirebildim.. Berkay ile çok sık görüşmeye başladık.. Benim gibi CIBIR manyağı kendisi.. Bu yazıyı yazarken bile rahat vermedi. Boyna mesaj attı

İşte bu kadar.. Daha çooooooook var ama.. Yalnızca bunları yazabiliyorum...

BUGÜNLERDE YENİ YENİ TAKİP ETTİĞİM VE SEVMEYE BAŞLADIĞIM İNSAN!!!

onr.sual : nickli üyemizdir.. Yazdıklarıyla kalbimi fethetmeye başladı.. bana akıl veriyor.. destek çıkıyor.. herşeyden önce CBR'si var yaw..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han abi...adam kendine geyik yapanlara kızmıyo nerde bişi yazsa arkasından koşuyolar zaten millet geyikçi...,

bide cerrahi abi...abartmadan söylüyorum benim için o sitenin bitanesi...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    sym mio
    herkes sığmaz buraya ama:(
    seviorum herkesi çok çok oley
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    yüzyüze tanıştıklarım eyong, denizci ve eşi, discordian, ihsanbakan, sPORTSoFFICER, görkem veee tabiki mete_han kendisiyle tanışamadan nefes alamazsınız hepsi okumuş çocuklar gerçekten hepside değerli bol muhabbetli arkadşlarımız kendileriyle tanıştığıma memnun oldum.

Gelelim tanışmak istediklerime Boy, Edy, Syriana, Cerrahi, alper_tim ve şuan aklıma gelmeyen forumda sık sık boy gösteren arkadaşlarım hepsiylede tanışmak konuşmak isterim her ne kadar çok konuşan biri olmasamda
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

Motosikleti
    19 yaşını bekliyom
    ben sizleri uzaktan takip eden bi üyeyim ve hepinize karşı içimde bi sevgi var hepiniz birbirinizden sempatik ve iyi insanlarsınız sizlele tanışmayaı çok isterdim ama yaşım ve ailem buna engel oluyo inş tanışcaz sizlerle
    yaşım 19 bi olsada binsem bu YZF R6 yaaa

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı rossi_46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sizleri uzaktan takip eden bi üyeyim ve hepinize karşı içimde bi sevgi var hepiniz birbirinizden sempatik ve iyi insanlarsınız sizlele tanışmayaı çok isterdim ama yaşım ve ailem buna engel oluyo inş tanışcaz sizlerle
    emin ol yaşın engel degildir bu islere aileni bilemem. ben bugun bursadaki bulusmaya gidecektim ama derslerden erken cıkamadım
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    skullhuter: ilk tanışmamız bi ramazan günüydü bana çay ısmarlamadı. bide yüzüme sen nasıl oruç tutmassın vay münafık dercesine bir bakışı vardıki .. oysa seferiydim ben o aralar. ama sessiz sakindir .. bişi sormassan asla konuşmaz. sorduklarınada verilebilecek en kestirme cevabı verir. yani telefon faturası en düşük olanlardandır.

komtan
    Bunlar skulla eküri koşuyolardı. ama şimdi o kadar görüşemez oldular. skulun bana çay ısmarlamadığı olayda çayı bana getiren komtan olmuştu. yazık halime acımış ülen bu adam ta marmarislerden gelmiş
    bari bi çay içsin zihniyeti vardı. ama o zamanlar kendisi CIA için çalıştığından ben onun komtan olduğunu bilmiyodum. yani admin gibidir bu site için her ne kadar mod görünümlü olsada .

Prometheus Eskiden moddu bu sonra diğer bi modla kapıştılar bu ben gidiyom dedi gitti bende o zamanlar sitenin çiçeği burnunda bi üyesiyim. ülen dedim yazık oldu bu kilitçi yasakçı zihniyetli mod"a. geri gelsede kilitleri taksa uzun müddet gelmedi ama sonradan bir döndü pir döndü. kendini ilk olarak teorik yetiştirdi. şimdi tüm teorik bilgilerini pratiğe dökmekle meşgul. ilk modlukm günlerinde bir ss çi idi ama sonradan her motorcu gibi aslına döndü endurocu oldu. 1000 cc bi capanord kullanıyo şu an ara motoru ama bu 1200 cc gs alınca ilahi huzura kavuşacak..

Eyong sevgili kardeşim .. kavurmalı tostu meşhurdur. ne zaman gitseniz sobanın üzerinde demlenen bir çay ve motora uygulanacak bir projesi vardır. hemen aklıma gelen Gültekinin motora taktıkları kamera olayı varki bir deha.. birde balondan **** yapma projesi var onu anlatamıyom atılırım siteden ..sevecen cana yakın, motordan anlayan . bilgilerini cashe çevirebilen bir yapısı vardır. zevk olsun diye açtığı fun clup sitesi reklam gelirleri MT ile yarışır duruma gelmiştir. beni 10 ytl ye ortak yapmadı ama siteye.. ne diyim Allah daha çok versin.

makine ya bi insan görüntüsüyle bu kadar tersmi olur. baktınmı korkarsın bana bi vursa 10 m uçarım diye ama konuştuğunda nasıl iyi nasıl terbiyeli biri olduğunu görünce yuh dersin ne düşündük ne çıktı. motor hakkındaki bilgisiyle adamı döver o kadar bilgilidir motor hakkında ama bi o kadarda mütevazidir. her şeyi ben bilirim havası yoktur. ama iki cümle yazar saygıyla eğilmek zorunda kalırsın karşısında. Adana civarlarını motoruyla her hafta tavaf eder gezdiği gittiği yerlerden öle kareler alır öle anlatırki gitmiş kadar olursun. Tumlu köylüleri için bir muhtar gibidir ..

Dengerü Fazeri alıp erhanıda zehirleyen o olmuştur. hatta Türkiyede Fazer satışları sayesinde patlamıştır dahi diyebiliriz. anamır civarlarında muz yetiştirecez işallah ileride. fotoğrafada meraklıdır elindeki kamera ne olursa olsun hep bi ileri modelinde gözü vardır. hemen hemen kimseyi yasaklamadığı için en sevilen moddur. hep örnek gösterilir. ve bizimde onun gibi olması istenir. yani bize kötü örnek teşkil eder. ama işte yapısı bu centilmen çocuk .

Olcan138hakkında çok şey yazacak kadar tanışıklığımız yok

forrapaynı olcan gibi

gelelim üyelere

ledo
    her tartışma ortamında tarafları inceler tarafsız yorum yapar haksızlığa gelemeyen bi yapısı vardır. doru bildiğini der. takımların hası olan FB yi tutar.

Devam edecek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)