Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

MT UYELERI HAKKINDA DUSUNCELERINIZ (Kişiligini, Karakterini, düşüncelerini.vs.vs...)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Öncelikle aklıma gelenleri yazayım....Daha sonra devam ederim....

Ankara tayfasından

1-Pro..... Gayet efendi, arkadaş canlısı, kıpır kıpır biraz uçuk bir tip.... Çok severim.....

2- R3N Evren..... Tertemiz bir arkadaş......Onuda çok seviyorum....

3- Şakulin.... Tam evcimen....Aramızda yenge olmasa daha yakın olucaz ama?.... Yenge kızıyor herhelde....

4- Rayjay.... Sevdiklerime bir tane daha.....Ağırbaşlı ne söylediğini bilen bir arkadaş daha...

5- Bart1969.... Herşeyi öğrenmeye çalışan, Hep aklında şüphe kalan ne doktoru olduğunu hala anlamadığım tertemiz efendi bir arkadaş....

6- Asfalt meleği...... Benim mz i kakaladığım Şahıs.... Kurcalamadığı yeri bırakmayan ama hala ısrarla mz de mz diyen yegane adam.... Motorculuğu Mz den kapan adam.....

7- Erginbay..... Oda ankara geyiklerinden tertemiz bir arkadaş.....

Ankarada kim vardı aklımdan çıkmış yawwww....... Hepsini de yakınen tanırım aslında......
    Neyse izmir tayfasına geçelim.....

1- Forrap..... Demeye birşey gerek yok.... Zaten ortada.... Pırıl pırıl genç...

2- Apv41 ..... İzmir Mt nin kurtarıcı elemanı..... Alo diyin kopar gelir... Tam bir dost , arkadaş.....

3- Büyük PİER Küçük zig..... Ben bu çocuğa bayılıyorum çok seviyorum.......

4- Chopperrider...... Tam bir motor hastası ...Motoru sattı 1 hafta olmadan krize girdi....En son konya da motor baba türbesine gitmişti.....

İzmirde de çok arkadaş var ama nickleri biraz uzun..Aklıma geldikçe eklerim.....

Genelde

1- Tubiş..... Antalya nın motor delisi.... Sakın bulaşmayın....

2- Panda......Sakın fıstık falan atmayın...Aç kalsın zayıflasın....

3- Smirnuf.... Bakımsız rus tarzanı...... Başka bişey diyemiycem dilim varmıyor...

4- Bbaday...Kendisini şahsen tanımamış olsamda dost canlısı bir arkadaş....

5- Kutucuk..... Msn de habire gire çıka bi hal oldu zavallım.... Başkası olsaydı silmiştim.... Bu ne kardeşim ding giriyo dong çıkıyo.....

O kadar çok arkadaş varki tanıdığım hepsi tertemiz arkadaş canlısı, seviyeli insanlar..... Şaşırdım ne yazayım başka.....

Herkezi seviyom ben yaaa.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    hoşgeldin abi metehandro ,dağların ve forumun efendisi Fazlamı iddalı oldu ne.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş geçmiş olsun allah bir daha göstermesin
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo meteabi hoşgeldiniz ,nassın abi abi sen şimdi ha bire kitleme operasyonları planlaru yapmışındır,

yaw bide senin 2007 geyik topiği nooldu bu sene dükkanı açmıyon heralde
    Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bu adam gelince topic bütün anlamını yitirdi bak..
    herkes geyik yapıyor yine

Arkadaşlar.. Çok müthiş bir insanı unutuyoruz.. O bizi okuyup üzülüyor şimdi..
    Evet tahmin ettiginiz gibi, Ümmet Perkitan'dan bahsediyorum.. Onu unutmamak gerek degil mi? Sadece Muzaffer abim hatırlamış onu!
    valla beni yine ilgi maymunu ettiniz...Serhatım kızıyor...herkese iyigeceler dilerim...

Ümmet abi şu an Bozcaadad galiba...en son mesajında öyle yazıyodu galiba...

Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin abi metehandro ,dağların ve forumun efendisi Fazlamı iddalı oldu ne.
    abi yapmayın ...nacizane bir üyeyim bende sizler gibiyim...aynı şeyleri düşünüyoruz paylaşıyoruz ben sadece bunları klavyemde sizler için yazıyorum...önemli olan bu sevgiye layık olabilmek...

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

gelelim üyelere
    Sayın Modum size bir şey sormak isterim...

İri bedenlerin içinde neden narin bir kelebek güzel bir kalp olur sizce...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

İsim vermeye gerek yok. MT sayesinde her ilden dostlarım oldu. Sanal ortamdan çıktık. Yüzyüze tanıştık. Hepsi dost canlısı, iki teker sevdalısı arkadaşlar. Herkese can-ı gönülden sevgiler, saygılar gönderiyorum...

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    tuh be ismimi yazn biri olur diye okusum sonuna kadar

bende az çok kendi çevremdeki nitrious81 kendiside bi asyacı olarak toipiğimizin başlarından beri beraber muhabbet ederiz.. kendisi ile burdan yani istanbuldan hanedan12 ismail abimizle yola çıkarak düzcede buluştuk sonunda sonrada abanta doğru yol aldık.. burda bize death fatih aramıza katıldı.. böyle bir tanışıklığımız var.. hepside benim için iyi insanlar..

ha birde metehan abimiz buradan iyi tanırız.. aramıza hoşgeldin abi üzerindeki çızığı görüdkçe kahrolduk.. buralar sen yokken bom boştu...
    KIRMIZI BOĞA..

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı abal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuh be ismimi yazn biri olur diye okusum sonuna kadar

bende az çok kendi çevremdeki nitrious81 kendiside bi asyacı olarak toipiğimizin başlarından beri beraber muhabbet ederiz.. kendisi ile burdan yani istanbuldan hanedan12 ismail abimizle yola çıkarak düzcede buluştuk sonunda sonrada abanta doğru yol aldık.. burda bize death fatih aramıza katıldı.. böyle bir tanışıklığımız var.. hepside benim için iyi insanlar..

ha birde metehan abimiz buradan iyi tanırız.. aramıza hoşgeldin abi üzerindeki çızığı görüdkçe kahrolduk.. buralar sen yokken bom boştu...
    Eminim ki sende çok güzel yüreği olan tertemiz bir kardesimizsin. Tanısmak nasip olmadı ama tanıstıgımızda senin hakkındaki düşüncelerimizi yazacagız emin olabilrisin
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı dinmeyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne diyon sen olm !
    efendi falan diilim, asiyim ben ehuehuehe )
    Mütevazidir demeyi unutmuşum abi.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    kimse beni yazmasada ben herkezi seviyorum.ama özellikle tanışmak istediğim kişilerin başında CERREHİ geliyor.birbirimize çok yakınız ama bir türlü görüşemedim.yolda görsem kesecem önünü ama denk gelmedi bi türlü.
    beni seven,sevmeyen herkeze teşekürler....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse beni yazmasada ben herkezi seviyorum.ama özellikle tanışmak istediğim kişilerin başında CERREHİ geliyor.birbirimize çok yakınız ama bir türlü görüşemedim.yolda görsem kesecem önünü ama denk gelmedi bi türlü.
    beni seven,sevmeyen herkeze teşekürler....
    Tanısırız insallah bir hafta sonu güzel kardesim. Bende istiyorum ama bu aralar biraz yogun geciyor iş güç falan. Seni tanımadıgım icin birşey yazamadım özür dilerim. ama tanısınca güncelleriz yazımızı
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "Siyah"
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanısırız insallah bir hafta sonu güzel kardesim. Bende istiyorum ama bu aralar biraz yogun geciyor iş güç falan. Seni tanımadıgım icin birşey yazamadım özür dilerim. ama tanısınca güncelleriz yazımızı
    bende seninle tanısmak isterim erhan abi ama malum yas 17, ulasım sorun olabiliyor
    [MT-BerkaY] - 2008 Ninja 250R - bikepics.com/members/croner_berkay

Alıntı croner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende seninle tanısmak isterim erhan abi ama malum yas 17, ulasım sorun olabiliyor
    Kader kısmet kardesim....
    Eger varsa hayatımızda karsılasmak ve bir alışveriş buna hiçbirşey engel olamaz.
    Va Allah (C.C) kimseyi kimsenin hayatına bosuna sokmaz. Ondan ya bir alacagı yada bir verecegi vardır.

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Böyle bir sitenin üyesi olmak beni ne kadar çok gururlandırıyor bilemezsiniz.Her yaştan,her şehirden,her cinsten, ortak tutkusu MOTOSİKLET olan bütün kardeşlerim burada.Sanırım böyle bir siteye dışarıdan gıpta ile bakılıyordur.Çünki,birbirini tamamlar nitelikte,çok güzel yönleri olan bu kişiler,sanki çok geniş bir ailenin üyeleri gibiler.Gerek netten gerekse bizzat tanıdığım kişileri,yorum yapmadan listelemek ihtiyacı duydum,hepsini ayrı ayrı çok seviyorum.
    Viper_1 (Volkan)
    mustafaeser(Mustafa)
    Alplion(Alpaslan)
    okyanus_43(Metin)
    oldwolf(Zeki)
    madisso(İsmail)
    siyahlimuzin(Aytaç)
    Si_BeMol(Eren)
    Toranaga(Yahya)
    bbday(Bora)
    readymemet(Mehmet)
    ozi_2002(Oğuzhan)
    insane(Murat)
    PİERzig,babaçi
    ve daha ismini ve nick'ini sayamadığım onlarca değerli kardeşim...

Motosikleti
    -18
    ne alakası var şimdi

selcukates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yaya kaldık
    çok fazla bişey yazmaya gerek kalmamış zaten yorumlar yapılmış ama yınede
    skullhunter , syrıana , boy , alpertim ve tabiki can dostum manevi kardeşim leto ( ismail ) hakkınızda yazacak şeyleri kelimelerle anlatamıyorum o kadar yetenek olsa bende yazar olurdum ama hepiniz harika insanlarsınız . tabi tanıyıpta ısmını yazamadıklarımda var onlar affetsin artık .
    bak hemen asıl adam geldi aklıma metehan gerçi onu nasılsa tüm dünya tanıyo yüce ınsan sevgi kelebeği saygılar sanada
    pır pır pır pırrr eee ama bu uçmıyooo
    napalım karadan devam edicez... selçuk

Motosikleti
    -18
    oldum yüzzzzzzzzzzzzzzz (100)

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bende kısadan bi yazmaya çalışıyım bakalım,

Skullhunter: Erhan gerçekten tanıdığım ender insanlardan.Beyefendiliğiyle ,kişiliğiyle ve insanlara olan saygısıyla örnek bir kişilik...

Komtan: Mod görünümlü admin. Bildiğim kadarıyla site üzerinde çok fazla emeği var. Beyefendi bir yapısı var. Çok dinleyip az konuşanlardan. Zaten boşuna dememişler ''çok bilen az konuşur diye dimi ''

Olcan138: Pek fazla sohbet muhabbet imkanımız olmasada kendisinden güzel bir elektirik aldım. Bildiğim kadarıyla öğrenci kendisi. İnşallah kısa zamanda okulunu bitirip istediği yerde görür kendini.

danger0: Mert'te olcanla bir nevi aynı kaderi paylaşıyor sanırım.Onada okul hayatını bir an önce bitirip istediği yere gelmesi temennimi iletiyorum.

BBRR: Barış bey tanıdığım en kuralcı ve disiplinli insanlardan birisi. Bu yönü çok hoşuma gidiyo gerçekten. Marmarise bir gün yolum düşerse muhakkak iddialı bir dövme yaptırıcam kendisine.

silah1: Halis abiyi tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. İçi dışı bir ve gönlü zengin bir insan.Teşekkür etmem gereken diğer konuda bana fren yapmayı tekrardan öğretmesiydi. Özellikle motofest'e giderken ABS'li motoruyla önümde birkaç kez zınk diye durması sonucu bende arkasında fren yapmayı öğrendim gerçekten.(daha önce ağırlıkta arka freni kullanırdım,şimdi ikiside stabil) Teşekkürler Halis abi...

cemal yortanlı: Cemal abide tanıdığım için kendimi şanslı hissettiğim ender insanlardan biri. Şu anda forumdaki tek hemşerim. Beyefendi kişiliğiyle saygıyı hakeden bir insandır Cemal abim.

boy: Mehmet haşarı çocuk yapısıyla ve espiritüel kişiliğiyle bizleri her ortamda neşelendiren ve sitede tek yarışlara katılan racing tayfanın tartışmasız lideri arkadaşım. Leyla yengeyle tam birbirlerini bulmuşlar. Çokda yakışıyolar hani. Ama kendi rahatını düşünüp turing,enduro veya naked kullanmak yerine racing kullanıp yengeme arkada işkence yaptığı için kınıyorum kendisini.

scuba: Spor akademisi mezunu kardeşim işi gereği 10-10 saatleri arası çalıştığından pek görüşemiyoruz. Ama tanıdığım ender insanlardan. Saygılı,dürüst cana yakın sempatik.Çiğdem'lede bir ömür boyu mutluluklar dilerim kardeşime.

Ümmet Perkitan: Ümmeti abide kendisini tanımaktan mutluluk duyduğum bir abim. Kendisini motosiklet kültürünün yayılması için yaptığı icraatlardan dolayı kutlarım. Her daim yolun açık olsun ümmet abim.

seral: motosiklet kullanmayı yeni yeni öğrenen kardeşim sitenin ilk buluşmasında yüreğimizi ağzımıza getirmesine rağmen son gezide baya ehlileştiğini gözlemledim. İlerde göreceğimiz sıkı motorculardan olacak tahminimce.

CERRAHİ: Sevgili kardeşim Erhan başladığı ilk motorun adının racer olması hasebiyle sonrasında 600rr'a sıkı bir geçiş yaptı. Ama yinede kendisi çok bilinçli bir kullanıcı. Öğrenmeye çok açık ve istekli. Ara sıra boy mehmet'in gaza getirmelerine gelmiyoda değil hani. İnşallah ikisinide seneler sonra yine racing'ci olarak görürüz.

alper-tim: Sevgili organizatör kardeşim. İçi neyse dışıda o . Yüzyüze neyse sitedede aynı şekilde. Umarım herşey gönlünce olur dostum.

Tencere-Teflon: Bu ikiliye dikkat.Kaliteli espiri arıyosanız yanlarına yanaşmanız yeterli. Gezilerde espiriler kendilerinden sorulur.

DEVAM EDECEK.
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Alıntı MKH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldum yüzzzzzzzzzzzzzzz (100)
    Sevgili kardesim.
    Bu sekilde anlamsız ve alakasız şeylerle kirletmesek topiği sence daha güzel olmazmı ?
    Senden ricam lütfen bu sekilde topiclerin kirlenmesini önleyelim.
    Saygılarımla..

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    arkadaşlar herkese merhabalar
    malum hepinizi tanıyor sayılırım
    onun için hepinizi tek tek yazmayacağım benim için hepiniz mükemmel kişilersiniz sizleri tanıdığıma çok memnunum kendi adıma
    aramızda bi ara çürük elmalar çıkmıştı onlarıda defettik ve gene mükemmel kişiler kaldı burda hepinizi çok seviyorum benim için yazılan şeyler içinde teşekkürlerimi iletiyorum ve motorum servisden çıkınca bi buluşma sözü veriyorum size motorumun birinci senesini siz sevgili dostlarımla kutlamak süper olucak gelirsiniz di mi ben çağırınca
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben SS fanatiğiyim yeni yeni katılmaya başladım buluşmalara 31 ağustos istanbul mt buluşması 2. idi o yüzden isim olarak açıklama yapamıyorum ilk günler olduğu için suskunum çekingen gibi gözüküyorum ama tanıştığım herkez çok iyi insanlar bilgilerini paylaşmaktan hiç çekinmiyorlar 2 buluşmadada çok şey öğrendim, inş. kendimi sizlerin sayesinde geliştirip benden sonraki arkadaşlara öğretmeyi çok isterim

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    lisede "yıllığıma yazı yazarmısın?" falan derdik. onun gibi olmuş biraz

tek tek değil de, genel olarak MT üyeleri hakkında bişeyler yazmak daha doğru olur sanırım. Daha doğrusu kasamıcam şimdi

Çok sevdiğim arkadaşlar edindim bu siteden. Geziler toplantılar dışında da görüşürüm kimileriyle. Bilgili, yardımsever, paylaşımcı ve birşeyler öğretmeye hevesli arkadaşlar edindim.

Bunun yanında, hava atmaya çalışan, kendi canına çok değer vermeyen, muhabbeti çok çekilmeyen insanlar da tanıdım. Msn'den engelledim onları da, reel'de de görüşmedim
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)