Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MT UYELERI HAKKINDA DUSUNCELERINIZ (Kişiligini, Karakterini, düşüncelerini.vs.vs...)

Motovento
    REKLAM ALANI
    THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Fazla yazacak birşey bulamıyorum, çünkü henüz birileriyle samimiyet kurabilmiş değilim. Ayrıca sivastanda gördüğüm ve bildiğim kadarıyla bu siteye fazla katılımcı yok malesef bu nedenle ne birileriyle tanışıp kaynaşa bildik nede uzak yakın herhangi bir mesafedeki bir yere gezi düzenleye bildik. Ama siteden çok memnunum. Modlar ellerinden geleni yapmışlar site için ve aynı zamandada bizim için. Kısaca tüm siteyi ve herkesi acıklamam gerekirse;
    Binlerce insan var herkez farklı farklı ama aynı zamanda herkez burda birbirleri ile kardeş gibiler ve sevgili saygılı iyi insanlar paylaşmayı seviyorlar bildiklerini birilerinden esirgemiyorlar ve mümkün olduğunca herkez birbirine yardımcı oluyor. Açıkcası siteyi ve buradaki herkezi seviyorum... şimdilik bu kadar.Saygılarımla...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

siteye henüz yeni üye oldum.işallah ilerleyen günlerde bu topiğe bende yorumlarımı eklerim.ama sanki mete_han nickli arkadaşı gözüm bi yerden ısırıyo

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    ben gecmiş zamanın birinde "En begendiginiz MT üyesi" gibi bi başlık açmıştım da moderatorler kitlemişti saolsunlar ))
    Sevgiyi sev, nefretten nefret et!

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5- SeRHaTeKiNci - Belki ismini dogru yazamamıs olabilrim ama yasının cok cok ustunde bir edep ve akıla sahip bir kardesim.
    doğru söze ne gerek

Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyahlimuzin : Aytaç ablam benim.. Çok seviyorum seni.. Çok tatlı, tatlı dilli, güler yüzlü, Burdur'a bir türlü kahvaltı yapmaya gelemeyen ablam benim..
    canım kardeşim benim ya. kahvaltı hayali kurduğum, fikir alış verişi yaptığım,
    msn i açtığımda ablaaa yazarak beni mutlu eden canım kardeşim benim

evet aslında yazılacak çok fazla kişi var. ama zaten onlar kendilerini biliyorlar

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Alıntı siyahlimuzin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söze ne gerek
    canım kardeşim benim ya. kahvaltı hayali kurduğum, fikir alış verişi yaptığım,
    msn i açtığımda ablaaa yazarak beni mutlu eden canım kardeşim benim
    evet aslında yazılacak çok fazla kişi var. ama zaten onlar kendilerini biliyorlar
    ablacım.. senin o kardeşin MSN'e her girdiginde sana ablaaaaaaa yazıp o saçma soruları sana tekrar soracak.. merak etme sen..
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    ablacım.. senin o kardeşin MSN'e her girdiginde sana ablaaaaaaa yazıp o saçma soruları sana tekrar soracak.. merak etme sen..
    başımın üstünde yerin var

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    1-Makina= Hasan abi görüntü itibariyle ilk görüşte biraz tedirgin etsede konuşmaya başladıktan sonra cana yakınlığı olaylara bakış açısı ve anlatım uslubü harika hele bi hayabusanın gidişini anlatsa size karnınıza ağrılar girer gülmekten çukurovanın dünyalar tatlısı modudur hasan abi üç silahşörlerin birincisidir

2-Aydemir=G.Antep mt buluşmasında tanıştık yüreğinin güzelliği gözlerine baktığınızda hissedilir çok iyimser ve bi o kadarda otoriterdir tanıdığım kadarıyla Aydemir abi G.antep mt'nin organizasyondan sorumlu devlet bakanıdır

3-Zion =Kendisi kankam olur herkes için çok iyi şeyler düşünür ve bizede zorla düşündürür kimseye zarar veremeyecek kadar ruhu güzel bi arkadaşımm mt sayesinde tanışdığım ve bu kadar erken kaynaştığım ender insanlardan bi tanesidir

4-Black_dog_rr= Ruhundaki çocukluğu her zaman dışarıya yansıtır adrenalin sever arkasına pek bakmaz ama etrafındaki insanları eğlendirir bazende dellendirirrrr

5-Bunnrecu=Adana mt'nin aplasıdır herkese yardımcı olur burnu havada ukala tiplerden değildir sadece konuşması gerektiği zaman konuşur ve taşı gediğine koyarr

6-Mkçelikkol=İşletmesini yaptığım yerin en kral müşterilerinden bi tanesidir o sebeple tanıştık zaten ve bana motoru sevdiren ilk kişi kemal abimizdir

7-Ahmetnr=Ahmet abi seviyeli olduğu kadar espirili kişiliğiyle bi ortamı canlandırmayı bilir kendisi üç silahşörlerin üçüncüsüdür

8-qrar =Erhan abiyle aynı ortamı iki üç kere paylaşmama rağmen seviyeli ve kaliteli bi insan olduğu duruşundan belli olur kendisi üç silahşörlerin ikincisidir

9-Gnusher=Alp çok samimi çok içten bi o kadarda tehlikeli bi arkadaştır ( kızlar için ) aynı zamanda kankam olur üç silahşörlere 4. olarak dalmış bi arkadaştır seni seviyorum alpciğim

10-Vodka=Kendisinin ugandamıydı papua yeniginemiydi oralarda bi yerin cumhurbaşkanı olduğuyla ilgili çeşitli söylentiler var

11-By_moto=Mt'ye yeni üye olmasına rağmen aktif bi arkadaşımızdır sağlam bi motorcu olma yolunda ağır ve emin adımlarla ilerlemektedir gördüğüm kadarıyla

12-Salton= tom kruz gibin çocuktur bi o kadarda cana yakındır antepli kızların canını yaktığı gibi rivayetler vardırrr ama antepe gittiğimizde beraber göreceğiz

13-Headquartes=Hasanım canım benim beraber 14 ay geçirdik ve sonra mt 'de şans eseri bulduk birbirimizi tanıdığım en matrak ve en bilgili insanlardan bi tanesidir ( lan serviiiiissss ) anladın sen onuu
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    @efendy_iso
    13-Headquartes=Hakanım canım benim beraber 14 ay geçirdik ve sonra mt 'de şans ederi bulduk birbirimizi tanıdığım en matrak ve en bilgili insanlardan bi tanesidir ( lan serviiiiissss ) anladın sen onuu
    İsmail abiiiiiiiiiiii!!! Hakan degildi sanki be.. Hasan diye biliyorum ben ama??

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Herkesi çok seviyorum bu MT kardeşliği başka bişi İnanın herkesin ayrı bir kovuğu var kalbinin köşeciklerinde
    Herkese iyi sürüşler diliyorum
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Vallah O kadar şaane bir forum ki ne yazacağımı bilemedim. katılımcı kardeşlerimin herkes hakkındaki pozitif düşünceleri çok hoşuma gitti

Bendeniz şöyle özetlesem çok mu özetlemiş olurum?
    gezilerde, anmalarda, buluşmalarda yer alan arkadaşlarım gerçekten Motorcu kişilikler. isim Yazmaya kalksam işim zor olur. konuyu açan Cerrahi Kardeşim (İsim vermeyeceğim ya ), Erhan BEYEFENDİ (Skull ?), VınVın (Motor alacak işallah), Panda (Ne diyeyim? hepsini demişler zaten ), elbette Boy Kardeş (Eşine sonsuz selamlarımızla), Hakan-Mükerrem Çağın ( Muhteşem İkili, allah mesut etsin), Uğurtan Akbulut (Süpermenin insan olanı), Semih (metalgod olarak bilinse de YoladaKalmaGod ), Fener 1907, Faruk59 (), Halis Bey (olmadı Burgmanla gelir yaavvv), Pınarr ( Ailemizin Hyosungçusu ), Discordian (organizasyon adamı, bir de köprüyü Tek geçebilip Avrupa Yakası MT ye kolay ulaşabilse ), Eskici (Chopper lara batası, isdeğine kavuşası), Edy ( Bir Tur Versene yaavv), Kapris (Merhametten yapılma...), Delipoyraz (Erkek değildir kendileri), Dostdark ( Üşenmez, siz eğlenebilesiniz derdi ile koca koca ses düzenini sırtlar getirir), Ultraukala ( Yok öyle ukala mukala, gencecik delikanlı9, Shadowman (cesaret ve isteğin, olgun gençliğin adamı, ilk motoru ve sadece 1380cc.), SerSin (dylançıların Şeyhi Süper bir Baba olacaktır...), Alpertim ( Çırpınan Adam, Japon Yapıştırıcısı, illa bir araya getirir bizleri), ErdoğanAktaş (Dijital Adam, Belgesele sıçrayacak), Faik Nigiz (İstanbulda efendi kaldımı? EVET), Kaiser ( canım kardeşim, diş çekme uzmanı Ama gönlünün istediğine kavuşmuş şükür), BSI ( Allah herkese hayırlı evlat versin duası nın muhattabı Genç)
    Elbette Buraki77 ve Yasemin77 kardeşlerim ( Nazar Değmesin diye bişiy yazmak istemiyom)

Ooooo, olacak gibi değil Word de yazıp, sonra ekleyeyim foruma ben yaavv
    Daha, Teknikhoca, İhtiyar, ÜmmetPerkitan, çooook Mt üyesi var (Sanırım 3000 kişiden fazladır)

Poturdak

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Arkadaşlar ben isim vermicem ama şunu demeliyimki,dostluk,arkadaşlık,dayanışma
    adına ne varsa bu sitede ve sizlerin arasında gördüm.Bütün MT ailesine ben ve
    eşim Mükerrem adına sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarım,hepiniz sağolun
    varolun.
    Herkes birgün MT'li olacaktır.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sevgili Dostlar kısa bir süre yayına ara vermek zorunda kaldım...kusura bakılmasın hatamız varsa affola...

Bu topiği açan sevgili Cerroş bir Allah dostudur...Onu sevmek için çok neden var...hangisinden başlasak bilemiyorum...

Sevgili Erhanda beni sever ...sevgisini arada bir suistimal ederim ama bende onu çok severim...

Komtan...ekürisi Erhan gibi aynı kişilik ve beyefendilikte...güzel insandır...

headguarters ...Serhat gardaş.. bıcak (hemşom olur)..Cemal abiyle tanışmak bi türlü nasip olmadı...

kıllıtarkan kankacım Allah belanı vermeye emi...Düzce gezisi dönüşü sana uğrayayım dedim yine kayboldum Sultanbeylide...öyle bir dönmüş dolaşmışımki fazladan 50 km yaptım...Gece hep kayboluyom ben ya oralarda...Bi lunapark vardı orada koptu zaten...birde DAIKIN binası vardı oralarda bayağı turladım...yanyollardan Samandıraya kadar gitmişim...çevreyoluna girene kadar akla karayı seçtim...seni severim bilirsin...birde motorun olsa dadından yinmez...

denizcimuzo eylemburakjasmin ve ihsanhakanı tanıdığım için şanslıyım...

yol arkadaşlarım Syrıana bilo geyikcibaşı dedoşumborabaybay ve hem kel hem alp mesleği öğrenci olan smırnof tubiş...desperad abi ve ismini sayamadığım çok insanı saygıyla selamlarım...şimdi isimlerini yazmadıklarım darılacak...

Hepimiz bir fidanın güller açan dalıyızz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    hoşgeldin metehan abim... walla yalan degil.. sensiz yoktu tadı-tuzu forumun.. hatta alp abi bile şaşırdı kimlerle uğraşacagını??

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Dinmeyen
    Tam bir SS tutkunu, aşık ötesi hayatını SS'e adamış biri, kültürü, efendiliği ve kıvrak zekası dikkat çekiyor.
    ne diyon sen olm !
    efendi falan diilim, asiyim ben ehuehuehe )

MT sayesinde tanıştığım 10 numara arkadaşlar: edy, netzo, hakkı, boy-leyla, cerrahi, aYe, metin-aslı, ertech, denizci muzaffer abim.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Motosikleti
    hoşgeldin metehan abim... walla yalan degil.. sensiz yoktu tadı-tuzu forumun.. hatta alp abi bile şaşırdı kimlerle uğraşacagını??
    bende sizi özledim...bilgisayar bile anlamını yitirdi inan...selamlar...sevgiler olsun...

aslında dinmeyen arkadaş çok sıkı SS ci...bunu farkettim...sağolsun bide iyiliği dokunmuştu bana...iyilik yap denize at balık bilmezse Mete Han bilir...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sizi özledim...bilgisayar bile anlamını yitirdi inan...selamlar...sevgiler olsun...

aslında dinmeyen arkadaş çok sıkı SS ci...bunu farkettim...sağolsun bide iyiliği dokunmuştu bana...iyilik yap denize at balık bilmezse Mete Han bilir...
    seni buralarda görmek çok güzellll abi tekrar hoşgeldinnn
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Motosikleti
    hoşgördük Hyocuların efendisi....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    kardeş geçmiş olsun allah bir daha göstermesin
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ooo meteabi hoşgeldiniz ,nassın abi abi sen şimdi ha bire kitleme operasyonları planlaru yapmışındır,

yaw bide senin 2007 geyik topiği nooldu bu sene dükkanı açmıyon heralde
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    yaw bu adam gelince topic bütün anlamını yitirdi bak..
    herkes geyik yapıyor yine

Arkadaşlar.. Çok müthiş bir insanı unutuyoruz.. O bizi okuyup üzülüyor şimdi..
    Evet tahmin ettiginiz gibi, Ümmet Perkitan'dan bahsediyorum.. Onu unutmamak gerek degil mi? Sadece Muzaffer abim hatırlamış onu!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)