Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Beni Motordan Soğutmaya Çalışıyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Selam Motor seven Dostlarım. Millete bişey sölemeye gelmiyor Bı motor alacam dedım neden mootor alıcan onun yerıne araba al motor kazaları cok oluyor Bide bıras soguk memlekette oldugumzudan dolayı 3 ay surecen ondan sonra motor yatar boşver alma onun derdı cok vs vs vs....
    İnan artık sölemeyede ınsan cekınıyor ya ters bı kelıme sölicem oda olmıcak al hayırlı ugurlu olsun dıyen yok neyse ınsanları motora karsı tarzı anlamadım gitti
    Bu Konuyu acmamın sebebi Motor sevmeyenlere kapak olsun
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Doğaldır hepimiz yaşadık Soğuduk mu hayır Motor aldık mı evetttttttttttttttt
    Darısı sana, kimseyi takma ..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    speed 150 naked
    vtx 1300 s için bütçe ayırdıysan ki 18-19 bin e tekabül ediyor şimdilik al bi gv 250 kalanına orta halli bi araba alırsın araban sürekli olur eline para geçtikçe motoru büyütürsün...arabanda motorunda yokken birden vtx 1300 e oturmak ayıp olur
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede kımseyı takma aynı benım gıbı soyluyorum kulagımı tıkıyorrum...
    alıcam yakında ınsallah yavv artık

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    aynısını bende yaşadım. özellikle motoru aldığım zaman bana tek sordukları soru "kaç para kardeş bu?" oluyodu cevaptan sonra aldığım cevap fix "yuh be araba alınır o paraya" oluyodu aslında ben bunu pek takmıyorum. b u arada motor alırken kıyafetinide alırsan soguk derdide kalmıyor. ben afyonda 2 sene motor kullandım. ama mobilet

bence motor ap ayrı bi kültür yani yaşam biçimidir. sen bunu kimseye danışma motorcular hariç.

hakkında hayırlısı olsun.
    GT650R

ne yapcan motoru soğuk kaza bilmemne
    gayet normal şeyler duyuyorsun
    ama herkes motora binmenin ne demek olduğunu hissedemez
    sen canının istediğini yap bence fazlada kafana takma ....

kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    Üzülme dostum kesinlikle yalnız değilsin. Bunu hemen hemen hepimiz yaşadık ve yaşıyoruz. Benimde motorumun bedeli arabamın 2 katı. "O kadar parayı motora vereceğime daha kaliteli araba alırım" diyenlere "iyi o zaman sen araba al" diyerek gülüp geçiyorum.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motoru al sonra alma diyenlerin önünden kasıla kasıla geç...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    waLaa bana da alamazsın dediler ama sabah çıktım akşam motorla geldim ewe sonra da pederico beni de gezdirsene dedi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    waLaa bana da alamazsın dediler ama sabah çıktım akşam motorla geldim ewe sonra da pederico beni de gezdirsene dedi
    zuha hadi len deseydin başka kapıya bamada ole diyolar alınca hadi başka kapıya dicem zuha hemde +25 kere zuha
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    ohoo hepimizin başından geçti bu geçen birisi benim için bunun ölümü çabuk olur dedi. sinir oldum Şeytan dedi in motordan vur kafasına anahtarı senden önce ölmem diye. dedim ya sabır
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Türkiyede malesef bu gözle bakılıyor. Ama emin ol. Kontağı çevirip gazladıktan sonra imrenerek bakıyorlar
    Okan ACAR

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    bizim insanımız araba hastası dostum motora sıcak bakan pek yok.Bizim gibi istisnalar var memlekette.Ben şahsen 2 sene önce motor aldım daha öncede girişimim oldu ama aile baskısı gibi nedenlerden alamamıştım.Eğer ileride büyük bir motor nasip olursa ondan önce araba almayı düşünüyorum çünkü senle aynı duruma düşmek istemem.Yani arabada kenarda duracak hangisi lazımsa ona binecez.Kimsede laf yapamaz zevk benim kardeşim.
    itina ile kaza yapılır

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Ben de girdim artik bir yola, motorumu alip keyfini surmek istiyorum. Hayatimda yillardir siradan hayat suren insanlara bambaska gelen bir kulturu yasiyorum. Ikincisine de motosikletimi alinca adim atmis olacagim.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

sılwes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    takma kımseyı.banada napcan diyolar motor alıp.ama inşallah alıcam.
    Koşulların mükemmel olmasını beklersen hiçbir zaman harekete geçemezsin.

Motosikleti
    KISMETSE HYSOUNG GT 250 R
    bana sırf dayımlar fln laf yapmasın diye ehliyete girdiğimi bile sölemedim...babam bile bilmiyor sadece annem (zaten babam bişey desede sallamam ya)
    Bu kaLp TEK baŞInada AtaBİLİr DEstEK ÜNİte GErekMEz...

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    bende de araba hastalığı aşırı idi,orta okul başından beri ilgilenirim(lafta değil)

gerçi hala severim arabaları,yeri ayrıdır

arabamı sattım(satmaz olaydım),gerçi bende motor merakını tetikledi arabasızlık

banada gel araba alalım diyorlar ama ne alacaksınız dediğimde hep düşük hacimli,klasik aile arabaları teklif ediliyor("bulamayanda var,buna da şükür demeli" işin ayrı boyutu)

bende seri bir araca sahip olma isteği var ve düşündümde hem daha az benzin harcamalı hemde daha ucuza bu keyfi yaşatmalı bana,el cevap : motor

araba işi yılan hikayesine dönünce motor merakım iyice arttı(araba olsa birden sıçrardım ama motorda temkinli ilerlemek lazım tabi)

şimdi araba falan istemiyorum,istersemde kesinli bana 250 cc bir motordan daha fazla keyif vermeli(çok oldun birader diyenler olabilir)

diyorum aileme,alın şöyle bir İmpreza 2.0 GT(97-98,STI ile kafa kafaya gelecek güçlere ulaşabilir düşük maliyetli müdahaleler ile) o zaman söz motoru yükseltmeyeceğim

benim için son hızı önemli değil bindiğim aracın,kalkışı ve ara hızlanmaları iyi olsun ama 120 km hız ile limitlendirilsin hiç önemli değil

motor,motor,motor...

ama ailelerin kaygılarını anlıyorum,haklılarda

ama bir türlü ikna etmek lazım,uzun yola çıkmayacağım,söz yarışmayacağım vs. vs.

20 bin ytl'lik araba alırım diyen babam 7 bin ytl vermiyor motor için,kendince haklı ama gönülde ferman dinlemor işte(her ne kadar bastır şu duygularını deselerde)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    Alıntı Bicak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru al sonra alma diyenlerin önünden kasıla kasıla geç...

25 kez hemde ne 25'i 50 kez 50

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehehehehe koptum yaaaaaaa hadi başka kapıya allah versin demedinmi motor aldıgımda babamla kustum eğer öle bişey olsaydı ya git şurada satılıyor derdim yada başka kapıya allah versin derdim
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

Motosikleti
    aprilia leo 150
    bence motosikletin ne demek olduğunu ve sende nasıl hisler uyandırdığını bizim gibi düşünmeyenlere anlatmaya çalışman zaman kaybı...

istiyorsan ve maddi sıkıntın yoksa (yaşını bilmiyorum ama) kimsenin fikrini almana gerek yok...

çünkü motosiklet almak gibi çoğu kişiye mantıksız, radikal gibi gelen kararlar alırken onların buram buram mantık kokan fikirlerini almak benim içinde çoğu zaman sinir bozucu oluyor..

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    benim gibi bir işe başvurabilirsin istediğin motora ulaşmak için(çok kolay sanki,benimki de laf)

hem iş hem okul (biraz zor olacak ama çilesiz olmuyor malesef)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)