Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

!!! Tünellerde Azami Dikkat !!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache

.... değerli arkadaşlar bu resmi dün istanbul maslakta tünelde çektim.olay şöyle gelişmiş tünelin içinde kaza yapan iki araç sahibi sağ şeritte trafik ekibinin gelmesini bekliyor o sırada hızla karanlık tünele giren motorcu kardeşimiz duran araçları geç farkediyor maalesef ,zaten motosikletin halide olayın akibetini gayet iyi anlatıyor sanırım. neyseki motosiklet sürücüsü arkadaşımız kırık bir kol bir bacak ve birkaç kırık kaburgayla durumu atlatıyor...tünellere girerken uzun farlarımızı mutlaka yakalım, güneş gözlüğü takıyorsak çıkartalım,kaskımızın vizörü renkliyse açalım
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    kaza yapan arkadaşa geçmiş olsun ucuz atlatmış.motorlar genelde yolun kenarından gidiyor ama bence trafiği yavaşlatma pahasınada olsa normal şerittn gitmek daha güvenli gibi sanki sağ tarafta parkedenler kaza yapanlar fırlayan hayvanlar taşlar topraklar arabalardan da riskli.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    uyarı için saol. gerçekten de samet in de dediği gibi sağ taraflar daha tehlikeli. özellikle devamlı kamyon sollamak gıcık ve tehlikeli bir iş

bu espri daha önce yapıldı mı bilmiyorum ama, asphaltkowboy, seni cowgirlbanu ile everelim mi?
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu alet bir scooter kanımca, başlangıç için çok uygun cc son içinde...

Saatte 50km'den fazla hız yapan her alet tehlikelidir derken anlatmak istediğim bu işte.

Küçük cc'ye binen herkesde bu başlangıç cc'si bununla ölünmez gibi bir anlayış hakim.

Geçen gün sahil yolunda bir bayan gördüm scooter'da, selam verdim.

Herşey çok güzel ama kaskınız nerde dedim, ayaklarının arasını işaret etti orda diye

Bu scooter'lar oyuncak değil, lütfen dikkat edelim...

Motosikleti
    tvs apache

...nasip,kısmet diyelim

Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uyarı için saol. gerçekten de samet in de dediği gibi sağ taraflar daha tehlikeli. özellikle devamlı kamyon sollamak gıcık ve tehlikeli bir iş

bu espri daha önce yapıldı mı bilmiyorum ama, asphaltkowboy, seni cowgirlbanu ile everelim mi?
    bi sorun bakem cowgirl banuya bi ağzını arayın niyeti varmı yok mu?? bence mahsuru yok nikahta keramet war demiş atalar

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    oooo aga sen dünden razıymışsın da haberimiz yokmuş tez cowgirle haber salalım belki varır sana, varmazsa da kaçırırsın motosikletle

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saatte 50km'den fazla hız yapan her alet tehlikelidir derken anlatmak istediğim bu işte.

Küçük cc'ye binen herkesde bu başlangıç cc'si bununla ölünmez gibi bir anlayış hakim.

Herşey çok güzel ama kaskınız nerde dedim, ayaklarının arasını işaret etti orda diye

madem takmayacakmış, neden almış ki yanına?
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem takmayacakmış, neden almış ki yanına?
    Ne bilim annesi evden çıkarken beslenme çantası gibi eline tutuşturuyodur belkide

Motosikleti
    tvs apache
    ....bayanlar saçlarını fönlettirip motosiklete binerlerse onları hiç bir güç kask takmaya ikna edemez. nerden biliyon derseniz türk usulü deneme yanılma yöntemi derim.deneyin sizlerde görün..

Motosikleti
    speed 150 naked
    bu tünel yine ışıklıymış antalya kemer arasında 2 tane tünel var geçen hafta kemere gidiyorum tünele bi girdim deniz kenarında olması nedeniyle içerisi buhar ve kapkaranlık saunaya girdim sandım farlar yanık ama görüntü çok zayıf çıkana kadar eşşedüenla dedim
    ::evil:: [COLOR="DarkSlateGray"]Sürat felaket değil galibiyettir[/COLOR]

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    gerçekten üzücü.. böyle olayları yaşamamak için biraz daha dikkat lütfen.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    CBF 150 olacak
    Kazayı yapan arkadaşa büyük geçmiş olsun

Motosikleti
    -18
    motorunun haline göre kazayı ucuz atlatmış

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bence o sana bacaklarının arasında başka bişiyi işaret etmiştir de sen anlamamışsındır kask kafanda oldumu böle ince ayrıntıları kaçırıon işte

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Gercekten kotu bi kaza olmus sanirim.. Fakat bu kadar cok kirik olmasi motorcu arkadasin motor montu vs giymedigini dusundurdu bana, insallah giyiyordur bu kaza oldugunda, sonradan cok ah vah eder aksi takdirde..

Tuneller konusundaki uyari icin tesekkurler, bugune kadar boyle bir durumla karsilasmadim ama karsilasmayacagim anlamina gelmez tabi ki..

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor motor denmeye şahit ister zaten paramparça olmuş...

Arkadaşa geçmiş olsun Allah korumuş...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

shadow_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 CBF 600SA
    bu halis muhlis mondial 150 hs seleden tanıdım.. motorun bu hale gelmesi de normal (bakınız made in china hahahaha ) . arkadaşa geçmiş olsun

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shadow_1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu halis muhlis mondial 150 hs seleden tanıdım.. motorun bu hale gelmesi de normal (bakınız made in china hahahaha ) . arkadaşa geçmiş olsun
    evet bende selenın altındakı mondıal rs den tanıdım ve koltugun turunculugundn aynı soz olarakta bu hale gelmesı bencede normal...
    allah kımseye gostermesın....

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence o sana bacaklarının arasında başka bişiyi işaret etmiştir de sen anlamamışsındır kask kafanda oldumu böle ince ayrıntıları kaçırıon işte

25karakter..
    true love..

Drift Religion

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    öncelikle geçmiş olsun diiyorum ve dikkatli olalım....motora çok görülmez arkadaşımızında dedigi gibi made in china...eski model olsun saglam olsun..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Büyük geçmiş olsun.. waLLa arkadaşlar büyük şehirlerdeki tünellerin kıymetini biLin Çünkü içlerinde aydınlatma war ÖZellikle karadeniz de çok sayıda tünel olmasına rağmen içerlerinde aydınlatma yok Bu da motor açısından büyük tehlike.. Bi ara ortomoto arkadaşımız Rize TRabzon arasında tünelde kaza yaptığını belirtmişti bu çok doğal çünkü gecen gün ben de yolda seyiir halindeyke ÇaYeLi tüneline girdim...ısıksız, uzun bi tüneL.. Bir anda gözlerim karardı yolu göremedim farları girmeden yakmama rağmen hiç bişer göremedm... içime giren korkuyla nası düşmedim anlamadm.. ALLah tan bişi olmadı bana Karadeniz de Tünel aydınlatması konusunda büyük eksiklik duyuyoruz ! Ben de o günden sonra tünel olan yerlerde hep eski yolu kullanıyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler