Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

!!! Tünellerde Azami Dikkat !!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Alıntı shadow_1905 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu halis muhlis mondial 150 hs seleden tanıdım.. motorun bu hale gelmesi de normal (bakınız made in china hahahaha ) . arkadaşa geçmiş olsun
    öyle herşey adımı karıştırmayın atıp oluyor ama
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erhanvural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILIK jinlun 125c
    arkadaşa geçmiş olsun diyorum öncelikle
    tünelin maslakta olduğu söylenmiş galiba
    büyük ihtimalle seyrantepedeki alt geçittir..,defalarca geçtim oradan fakat
    gayet güzel bi inşası var bence bu arkadaş büyük ihtimalle aşırı hızlıydı ya da
    farları yanmıyordu,, hava karardıktan sonra motorda 2 kat dikkat gerekiyor...
    hepimize kazasız sürüşler...

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    çok kötü olmuş. Güneş gözlüğünü çıkarmak imkansız en azından benim için kaskım kapalı içinde gözlük takmak doğru değil ama akşam olunca siyah vizörden daha kolay çıkıyor. kapalı otoparklarda da aynı sorunlar mevcut. dikkat dikkat... birde şu ver insan fizyolojisinde aydınlıktan karanlığa geçtiğinizde ister istemez gözleriniz kararıyor burda ne kadar farınız da açık olsa görme hassasiyeti düşüyor. yapılacak en mantıklı şey yavaşlamak gözler alışana kadar. çünkü iris ışığın fazla olduğu ortamda kısılır, az olduğu ortamda açılır. birden aydınlıktan karanlığa geçtiğinizde ışığ az aldığı için göz, iriz açılana kadar ortamdan daha karanlık görür ortamı.
    sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler